Reklama

sibutramin 20

Petra (St, 24. 10. 2007 - 09:10)

Any, a kde ho kupuješ?

any (Út, 23. 10. 2007 - 23:10)

brala sem sibutramin, dostala sem se z 66 kg na 58, spis sem ale citila ze telu je prirozenych tak tech 59-60.. no jo, jenze sem prestala sportovat, v dusledku toho i vic jim, ted zrovna se placam v depkach.. a mam uz zas 63.. takze zadna slava.. posledni sib. sem mela prvnich par dni v zari.. uvazuju ze ho objednam znova, musim se nastartovat a zase zacit cvicit hlavne..

Liz (Čt, 18. 10. 2007 - 13:10)

Sibutramin 20mg 30cps 1600 Kč, 100cps 3400 Kč
Při odběru 2x 100cps cena 5.600 Kč. Praha možno os. předání, dobírka + 50 Kč. lisacat"hush.com

Stáňa (So, 13. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj, dříve jsem brala Lindaxu 10 a pomalu jsem zhubla 9 kg za 5 měsíců. Všechno bylo v pohodě, ale ten pátý měsíc jsem začala začala mít nepravidelný tlak a připadala jsem si občas jak praštěná a taková docela laxní k práci. protože ničím jiným to být nemohlo, přestala jsem Lin užívat a přešla jsem jen na bylinky. Když už se mi to hubnutí povedlo rozjet, tak si to přeci nezkazím. Daří se, hubnu pomalu stále. Píšu to hlavně proto, že sibutramin je daleko silnější, tak abyste věděli, že i to se vám může stát. A taky pro Monču, protože hubnout 8 kg za měsíc je po zdravotní stránce docela záhul. Ne,že by to nešlo, ale jde o to, že se jen odvodníš a odbouráš svalovou hmotu - sádlo jde až naposled. Když pak zase nabereš, první je sádlo a svaly se už nevrátí. Takže na rychlé hubnutí si dávejte pozor.

Tatiana (So, 13. 10. 2007 - 17:10)

Měla bych zájem o zakoupení přípravku sibutramin..je to pouze na předpis?...mám asi 8 kilo nadváhy a v poslední době asi slabou vůli a hodně stresu..návaly žravosti

marlén (Út, 9. 10. 2007 - 09:10)

přesně tak chutě mají svůj - důvod u mě to je že jídlem zaháním stres....a celkem mi to pomáhá, je mi tak fajn, když se pořádně najím dosytosti všeho na co má chuť - bohužel pak zas dostávám deprese z toho, že nemůžu v klidu sedět v práci,nebot mě strašně moc tlačí rifle, takže co u dělám večer pro klid? najím se jak prase v žitě....nyní mi doktor předepsal lindaxu 15 - ale budu ji brát jen když už to nemůžu zvládnout...a vím že mě to chytne ta žravá...nechci si moc ničit zdraví......jinak jak beru lindaxu či jak jsem brala sibutramin, tak moje chutě uplně vymyzeli to byla nádhera...to se hublo...

Monča (Po, 8. 10. 2007 - 18:10)

Čaute holky,tak dneska jsem dostala Lindaxu10 a zároveň píchnutou jehličku do bodu žravosti,tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál.Mam 14kg nadváhu a každej měsíc bych prý měla zhodit 8kg.Tak mi držte pěsti:-)Je to hlavně o silné vůli.Měj te se.M.

Tereza (Po, 24. 9. 2007 - 11:09)

Ahojky, Marlén, jak jsi to brala dlouho?

Lenka (Ne, 23. 9. 2007 - 19:09)

Chutě mojí svůj důvod.
Blanko, napiš na pas.sun"seznam.cz, s tím srdíčkem se dá něco udělat.

blanka (Ne, 23. 9. 2007 - 17:09)

marlén,a ty chutě Tě přepadly i při užívání ? také jsem začala užívat Lindaxu 10mg a fakt zabírá na neovladalelnou chuť na sladké a přežírání.Beru ji obden,protože mám srd.arytmii a bojím se,že budu mít problémy.Zatím jsem vzala asi 5 kapslí a shodila 1,5kg.Ale bojím se ,že až to přestanu brát,tak půjdu zase zpátky.

marlén (Ne, 23. 9. 2007 - 17:09)

Zdravím lidi, takže jsem skončila kúru ze sibutraminem výsledk byl úžasný 5kg dole za měsíc, bohužel mě opět zmohly moje neovladatelné chutě a opět se plácám v skoro ve stejné váze jako na začátku...takže lépe řečeno je jíst s mírou...a s mírou se hýbat....a pěstovat vůli....měj te se fajn....

Andrea (Pá, 17. 8. 2007 - 14:08)

Vždyť je to všechno ten sibutramin, ne?
Že by to u nás Zentiva schválně pajcovala?

Iva (Út, 14. 8. 2007 - 18:08)

Užívala jsem Meridii, zhubla jsem skoro 10 kg, a to jsem prášky užívala nepravidelně. Když jsem snědla prášek, skoro dva až tři dny jsem neměla hlad. Váhu si držím. Měla jsem první dny akorát motáka v hlavě, a velkou žízeň. Jinak žádné vedlejší účinky. Lindaxa není tak kvalitní jako Meridie, viz. diskuze na www.drstanek.cz. Znám několik holek, kterým Lindaxa nedělala dobře, i když je prakticky totožná s Meridií, Lindaxa není originál, je už to vyráběno v licenci v tuzemsku.

Lenka (Pá, 10. 8. 2007 - 20:08)

Marlen, sledovala jsem tvoji diskuzi v rubrice Lindaxa. Držím pěstičky...:)))

marlén (Pá, 10. 8. 2007 - 11:08)

beru ho teprve 4 dny...a zatím chválím...nemám skoro žádný hlad a ani chut i jídlu, nežadoucí účinky skoro žádné až na to v noci se mi špatně spí.

Eliška (Pá, 10. 8. 2007 - 11:08)

Marlen, tak co? Ja se ti hubne se sibutraminem?

marlen (Pá, 10. 8. 2007 - 06:08)

na recept ale dá se to sehnat i na netu...zadáš do vyhledavače sibutramin 20 diskuze a objeví se ti stránka HZP diskuze - a tam už objevíš kontakt na tu osobu co to prodává....30ks - stoji 1650 i s poštou.

Andrea (Čt, 9. 8. 2007 - 17:08)

Takže je to asi jen na recept? :-(

Iva (Čt, 9. 8. 2007 - 07:08)

Sibutramin je účinná složka Lindaxy a Meridie v množství 10 nebo 15mg. Toto je tedy silnější obdoba.

Baculka (St, 8. 8. 2007 - 22:08)

vubec nevim o cem je rec..? napiste sem odkaz at si o tom prectu

Reklama

Přidat komentář