Reklama

sibutramin 20

jana (Pá, 7. 1. 2011 - 10:01)

[email protected] je PODVODNICE!!!! Holky všechny které z vás byly podvedeny údajnou prodávající [email protected] se mi ozvěte, žádná meridie vám nepřijde jen prázdná flakonka s práškem, obracíme se na Policii,už je nás pár a čím víc nás bude tak větší trestní postih ji čeká, ozvěte se mi na mail [email protected], nedovolme aby ji to prošlo!

Derby (Pá, 7. 1. 2011 - 00:01)

mohu se zeptat jestli má na...Má to stejné účinky jako Meridia - sucho v puse, málo spánku atd... Ale nebolí po tom hlava, jako třeba po Lindaxe.

Existing (Pá, 7. 1. 2011 - 00:01)

kupoval někdo léky od...Ano, je to celkem kvalitní, ale od Silvy o něco lepší.

Petronela (Čt, 6. 1. 2011 - 14:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

kana (Čt, 6. 1. 2011 - 14:01)

Zdravím vás...a jaká je cena?

eva (Čt, 6. 1. 2011 - 11:01)

kupoval někdo léky od songare?

Jess (Čt, 6. 1. 2011 - 10:01)

Zdravím vás...email : [email protected]

Jess (Čt, 6. 1. 2011 - 10:01)

Zdravím vás všechny,

chtěla bych vám nabidnout možnost koupě Sibutraminu. Jedná se o doprodej zásob za skladové ceny. Máme 25mg (silnější) kapsle v balení po 100ks. Pokud máte zájem, určitě se ozvěte. O co jde víte a zaručuji vám, že to funguje.
s pozdravem
Jess

katty78 (Čt, 6. 1. 2011 - 09:01)

suprove.Zadny chute na...Hanko a kolik jste zhublaza ty 2 měsíce??

Hanka (St, 5. 1. 2011 - 20:01)

Tak co lidi, jak to na vás...suprove.Zadny chute na sladky,zadny prezirani.Zhubla jsem behem 2mesicu, ted sib.neuzivam 3mesice a vahu si drzim:)
Jen jsem vic pila a zhorsila se mi plet..ale na kazdeho sib.pusobi jinak.

Petronela (St, 5. 1. 2011 - 14:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

kana píše andre (Út, 4. 1. 2011 - 14:01)

Zdravím Vás, paní Jano,...Andrejko myslíte že sibu nemá ty účinky co by mělo mít? jako že je to placebo?

kana (Út, 4. 1. 2011 - 14:01)

Mám Sibutramin 20mg,...měla bych o něj zájem jaký je váš email?

KANA (Út, 4. 1. 2011 - 14:01)

Sibutramin mám od Silvy....mohu se zeptat jestli má na vás stejné účinky jako ten bývalý český? třeba zácpa.... děkuji za odpověd kana

Kontakt na Silv (Ne, 2. 1. 2011 - 21:01)
Petronela (Ne, 2. 1. 2011 - 20:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Petra (Ne, 2. 1. 2011 - 19:01)

Dobrý den, měly bychom s...Sibutramin mám od Silvy. Když si přečteš několik minulých příspěvků,uvidíš tam na ní kontakt.

katty78 (Ne, 2. 1. 2011 - 10:01)

Na ten mejl sibutraminum?Tak...Dobrý den, měly bychom s kamarádkou zájem o Sibutramin.. Bojím se podvodníka!! Psala jsem paní Mirce - [email protected]. ale neodpověděla..
Vidím tu dvě nabídky, ale jsem tu nová, tak nemám s nikým zkušenosti..
??Poradíte mi prosím??
Nevím ani cenu za 50 a 100tablet..

Moc děkuji za odpověď a omlouvám se, jestli jsem to napsala hloupě :-)

vinci (Ne, 5. 10. 2008 - 11:10)

dobrý den, měla bych zájem o Meridii. email: ourhome"centrum.cz

Monika (So, 4. 10. 2008 - 22:10)

ahojky, měla bych zájem o koupi. Máš je ještě?
monisek1"centrum.cz

Reklama

Přidat komentář