Reklama

sibutramin 20

Petronela (Čt, 27. 1. 2011 - 13:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Sona (Po, 24. 1. 2011 - 12:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...Dobry den, chtela jsem se jen zeptat na ceny.

hannah,pipper@s (Ne, 23. 1. 2011 - 19:01)

Dobrý den,
nabizím...Dobrý den,

prodáváte ještě to balení 50 tabl.?zoufale ho sháním za dobrou cenu , jsem na mateřské.Díky moc H

Petronela (Ne, 23. 1. 2011 - 17:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Je stažen z trh (Pá, 21. 1. 2011 - 15:01)

:D Nějak nemůžu pochopit...Ano Gabčo, stažen z trhu je, ale jen v evropě, ale protože to spoustu lidem pomohlo v hubnuti, tak se proste shani jinde.Co je na tom nepochopitelne. A z čeho ten prasek vyrabej? Koho to zajima? Nekdy radeji nevede :-) A vis, ze ceho se vyrabi Maggi do polívky? A z čeho párky? A například antikoncepce nebo paralen? Když budeme vedet, co obsahuje, stejne nam to k nicemu nebude.......

Gabča (Pá, 21. 1. 2011 - 13:01)

:D Nějak nemůžu pochopit jednu věc. Totiž, ten lék je stažen z trhu = nesehnatelný. Druhá věc, už mockrát jsem četla otázky, co obsahuje, nikdo není schopen to zodpovědět. :D Zajímalo by mě z čeho ten prášek vyráběj!!! Vás ne? = máte zájem jenom o to, kde ho koupit. :D

Petronela (Pá, 21. 1. 2011 - 09:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Jana (Čt, 20. 1. 2011 - 22:01)

Ano,petrnelu mohu jen...Bylo by možné doporučení nezveřejňovat přímo tu, ale pokud má někdo zájem o doporučení, jestli by se dotazovanému mohlo odpovědět na uvedený email, pokud ho přiloží?

zz (Čt, 20. 1. 2011 - 22:01)

koupím sibutramin, nabídnětě....

Kajda (Čt, 20. 1. 2011 - 20:01)

kupoval jste někdo od...Ano,petrnelu mohu jen doporucit

sibutramine 25m (Čt, 20. 1. 2011 - 15:01)

tam, bohuže tento nápis...dádo, ale je to ten výrobek se stejným názvem a uvedenz na strankach nebezpecne leky.cz Kamarádka si to zjistila a dostala i obrazek,je sice trosku barevnejsi, ale puvod se nezapre...

ahoj (St, 19. 1. 2011 - 14:01)

Zdravim,butne bych potrebovala Sibutramin 20. [email protected]

Petronela (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Původní nabídky (Út, 18. 1. 2011 - 12:01)

Citace :
Mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne. Nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde, ani v USA! Využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. Možnost dodání na Slovensko. [email protected]

Samba (Út, 18. 1. 2011 - 12:01)

Dádo, myslíš tu s popisem...Ne, tenhle na stránkách, co uvádíš opravdu uvedený není.

Dáda (Út, 18. 1. 2011 - 12:01)

Dádo, myslíš tu s popisem...Když nechceš, nech bejt a zkus sehnat jinde.

ADIPEX RETARD - (Út, 18. 1. 2011 - 09:01)

Nabizim poslední 3 balení Adipex retard 100tbl - 1700kč. Dodani postou na dobirku po cele CR,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost!mail: [email protected]

tereza (Po, 17. 1. 2011 - 16:01)

zdravím všechny, může mi...dobrý den, mámm ověřený zdroj [email protected]. Paní je velmi ochotná a spolehlivá.

Bára (Po, 17. 1. 2011 - 16:01)

zdravím všechny, může mi prosím prosím někdo poradit od koho koupit originál sibutramin??? už jsem jednou naletěla. moc prosím
mail: [email protected] Děkuji

Petronela (Ne, 16. 1. 2011 - 15:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Reklama

Přidat komentář