Reklama

sibutramin 20

petula (Po, 20. 6. 2011 - 11:06)

Nabízím sibutramin 100...Dobrý den, nejde mi na vás odelat e-mail, pokud máte ještě sibu, můžete písnout na e-mail [email protected]. Díky.

OD Petronely (Ne, 19. 6. 2011 - 13:06)

ahoj máte někdo zkušenosti...Dobrý den, já ano. A také mohu říct, že vše bez problémů. Údajně mají se songare stejné zboží i ceny. Objednala jsem již podruhé a teď jsem měla balíček na druhý den doma. Takže mohu doporučit i Petronelu.
Jana

Petronela (So, 18. 6. 2011 - 22:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Kuku (So, 18. 6. 2011 - 13:06)

ahoj máte někdo zkušenosti...ne, ale songare je solidní, rychle a zodpověděla mi vše co jsem potřebovala vědět

evka (So, 18. 6. 2011 - 12:06)

ahoj máte někdo zkušenosti s objednáním zboží u petronely?

bubu (Pá, 17. 6. 2011 - 18:06)

prodam 10 tablet sibutraminu.uz je nevyuziju,zhubla jsem vic nez jsem chtela tak kdyby mnel nekdo zajem at se ozve.cena je 400 KC plus postovne.dystak se ozvete na [email protected]

Petronela (Pá, 17. 6. 2011 - 09:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Sonyk (Pá, 17. 6. 2011 - 09:06)

Ahoj všem. Sháním...Mám výborné zkušenosti s paní na emailu [email protected], rychlé dodání, individuálně Vám i poradí, prodiskutuje s magistrou, domlouvaly jsme se asi 14dní a pak jsem se tedy rozhodla pro Sibutramin 20mg a druhý den to bylo tu. Beru dnes 5.den. Mám jen velkou žízeň, normálně vypiju tak jednu sklenku vody za celý den a teď klidně i 2litry. A teda potím se o dost více, než jindy. Jinak vše ok, dokonce i spím jak dudek :) hlad nemám vůbec, ale jím zdravě a málo. Normálně jsem rozežraná, schopná sníst tuny jídla o půlnoci a podobně. Nemám chuť na sladké. S.

radka (Čt, 16. 6. 2011 - 06:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...Ahoj mela bych zajem o Sibutramin,muzete mi napsat co nejdriv porosim kolik tabletek kolik stoji?radkamuller90seznam.cz.jeste jednou diky!

kraska.a (St, 15. 6. 2011 - 10:06)

Prosimvas mohu jsi objednat sibutramin od paní Mirki 30 tablet je to ještě možné děkuji

Petronela (Út, 14. 6. 2011 - 09:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Petronela (Út, 14. 6. 2011 - 09:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Alena (Út, 14. 6. 2011 - 08:06)

Ahoj všem. Sháním spolehlivého prodejce Subitraminu. Já jsem ted jak to vypadá naletěla. Pokud mně paní nezašle zpět peníze, tak sem a navšechny stránky napíšu její mail, aby se tohle už neopakovalo.Prosím zasílejte nabídky na [email protected]

zzz (Ne, 12. 6. 2011 - 17:06)

beru ho teprve 4 dny...a...ahoj marlen prosim muzu se zeptat kde jsi sehnala tablety sibutramin?? chci si je kupit ale bojim se ze naletim nejakemupodvodnikovi:( napis prosim na mail.. [email protected]

zzz (Ne, 12. 6. 2011 - 17:06)

Dobrý den,
nabizím...by me jeste tak zajimalo kolik za tech 20mg sibutramin 100tbl chcete,normalne stoji totiz par korun!

zanet (Ne, 12. 6. 2011 - 17:06)

dnes jsem si vzala 3 tabletku...ahoj:) shanim take sibutramin, mohu vedet odkoho jsi ho koupila zdali to bylo pres internet nebo nemohla by jsi mi sehnat pro mne? :) dekuji napis kdyztak na mail .pa :) [email protected]

. (Pá, 10. 6. 2011 - 20:06)

VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD !

Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem.

Budeme počítat se základem 100 Kč:

dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč
v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50

Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5%

Takže bude:
2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03
---------

PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč

Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané.

Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%,
i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%

Zelenková (Pá, 10. 6. 2011 - 16:06)

dobrý den, sdělíte mi,...100 tablet za 2300kč

Daniela (Pá, 10. 6. 2011 - 09:06)

prodám Sibutramin 20mg, 30,...dobrý den, sdělíte mi, prosím, ceny? Chtěla bych si od Vás Sibutr. koupit.
Děkuji

zabírá (Čt, 9. 6. 2011 - 22:06)

jen pravá Meri, která byla stažená vloni. Ostatní padělky...

Reklama

Přidat komentář