Reklama

sibutramin 20

Andus (Po, 27. 6. 2011 - 23:06)

Nevíte někdo co je se...Uz se nekomu ozvala Silva? Pres 2 mesice nereaguje na e-maily. :-(

HOLY (Po, 27. 6. 2011 - 21:06)

TAK SEM S TÍM TELEFONEM

Marc (Po, 27. 6. 2011 - 20:06)

Já ale psal o znovuposlání adresy kam mám poslat zbytek prášků.Ano uznávám moje chyba co se stalo,ano uznávám že komunikace se mnou je zdlouhavá,protože jsem dost v kole ale klidně všem dám na mně telefon aby jsme se domluvili kdyby se něco stalo.

Pavlína (Po, 27. 6. 2011 - 19:06)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ...Jen pro doplnění z Marcova inzerátu:

"Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.A z komunikace z uživatelkami co zde kupují vím že mám nejlepší ceny..))"

Já tedy spokojená určitě nejsem a 30 tablet mě stálo 2100,- Kč. Tolik k těm nejlepším cenám! :-(

Pavlína (Po, 27. 6. 2011 - 19:06)

AHOJ KDO MÁ ZKUŠENOSTI SE...Tak já zkušenost od Marca mám a radím všem - pryč od něj. Je to obyčejný podvodník!!!
Objednala jsem si 16.4.2011 120 tablet Sibutramin 20 mg.
23.4. jsem si vyzvedla na poště balíček, zaplatila požadovanou cenu a doma se dočkala nemilého překvapení. Místo 120 tablet a místo obalu dle fotky, kterou mi poslal přišla otevřená červená lahvička vycpaná igelitem a v ní jen 30 tabletek. Od té doby jsem urgovala, po několika e-mailech se dočkala omluvy, že se spletl, že mi poslal zásilku, která mi nepatřila a vše napraví. Další čekání, další urgence... A nic. Zase jen sliby. Pak už ani to, už neodepsal.
Takže jsem obyčejně naletěla podvodníkovi.
Kdo nechce naletět stejně jako já, neobjednávejte od něj. Používá různé e-mailové adresy: [email protected], [email protected], [email protected], na balíčku byla adresa Růžička Marcel, Litobratřice 107, 67178.
Myslím, že pokud by se jen "spletl", tak od 23.4. měl více než dva měsíce na to, aby to napravil.

prima.p (Po, 27. 6. 2011 - 11:06)

Míšo, Marc píše, že...Pochybuji ,že by to u nás někdo vyráběl!Jinak jsem měl Meridii i sibu a obojí je super.

Petronela (Po, 27. 6. 2011 - 10:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Věrka (Ne, 26. 6. 2011 - 22:06)

No tak holky i já sem spokojena s Sibutraminem od Marca.Vzala jsem si 30mg,ale byl moc silnej,jsem myslela že se zblázním jak to se mnou mávalo.Ale to asi pro to že jsem ho nikdy nebrala,což je asi pro tělo šok.byl nanejvíc ochotnej ho vyměnit za 20mg a ten zvládám dobře.Beru ho už asi dva týdny a zhodila jsem teda jen 6Kg,ale ono zase rychle to taky není dobrý.Mimochodem Sibutramin 30mg je žluto hnědá kapsle a 20mg je čistě bílej.Marca doporučuju

Nováková (So, 25. 6. 2011 - 17:06)

Nabízím sibutramin,100 tabletek,mám menší balení s liánkou.Osobní předání v Praze.Zájemci prosím piště na [email protected]ěkuji

pro Jarka (Pá, 24. 6. 2011 - 09:06)

čau holky.Hele já od Marca...Jarko a jak ten vfáš Sibutramin vypadá? Máte také v té modro-bílé lékovce? Míša

Simona (Čt, 23. 6. 2011 - 23:06)

je petronela zpolehlivá?...Ano, Petronela je spolehlivá, brala jsem si od ní už 2x a vždy spokojenost.

sandra 1 (Čt, 23. 6. 2011 - 23:06)

je petronela zpolehlivá? máte s ní někdo zkušenost?

bobiska (St, 22. 6. 2011 - 12:06)

Majko, dají se koupit. Mimo...Lenlo dala by jsi mi prosím kontakt??????????

Jarka (St, 22. 6. 2011 - 12:06)

čau holky.Hele já od Marca měla a shodila jsem 14Kilo.Nevím kdo s ním má problém ale mně přišel normální pravej sibutramin.100%spokojenost.

Marcel (St, 22. 6. 2011 - 12:06)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.Jo a pro nápravu toho jak mne zde pomlouvají můžu klidně posílat i menší množství na ukázku a na zkoušku.Nebo po domluvě případně i osobní předání

Petronela (St, 22. 6. 2011 - 10:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

jana (Út, 21. 6. 2011 - 21:06)

se songare mám dobrou zkušenost, rychle a férově

:) (Út, 21. 6. 2011 - 18:06)

Ahoj, užívám druhý týden Sibutramin 20 mg a jsem tak trochu zklamaná, sice nemám skoro vůbec chuť k jídlu ale s váhou jsem na tom pořád stejně :
) asi mi nic už nezabírá a navíc jsem poslední dobou nervozní, mám stres a nervy. Tak nevím co mám dělat, užívám denně 1x tabletu, pokud máte někdo stejný problém budu ráda za zkušenosti.

camellenka (Po, 20. 6. 2011 - 22:06)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...Dobrý den. a kolik stojí balení na měsíc? odpovězte mi prosím na můj email: [email protected]

SIbutramin od S (Po, 20. 6. 2011 - 20:06)

DObrý den, máte někdo zkušenosti se SONGARE? Zda to není jen podvod?

Reklama

Přidat komentář