Reklama

sibutramin 20

anna (So, 21. 5. 2011 - 18:05)

Mirka a Silva jsou totožná... Mam zajem o subitramin. mate jeste?
Odpoved naposte [email protected]

dekuji

Petronela (Pá, 20. 5. 2011 - 15:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Marc (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.A z komunikace z uživatelkami co zde kupují vím že mám nejlepší ceny..))

Alena (Čt, 19. 5. 2011 - 20:05)

Ahoj. Mám zájem o Sibutramin. prosím zasílejte nabídky na [email protected] děkuji.

Majda (Út, 17. 5. 2011 - 20:05)

Ahoj mám zájem o Sibutramin potřebuji zhubnout 15kg.
[email protected]

Lucka (Út, 17. 5. 2011 - 17:05)

koupím sibutamin či adipex [email protected]

JJ (Út, 17. 5. 2011 - 12:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...Mám zájem o Sibutramin 100 tab.,prosím o nabídku ceny na [email protected]
Děkuji!

lucka (Po, 16. 5. 2011 - 18:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...mate jeste adipex??a jaka je cena.prosim o vice info na [email protected]

Jana (Ne, 15. 5. 2011 - 17:05)

offline offline

Zdravím holky, jsem tu nová
Ráda bych koupila Sibutramin, potřebuji shodit 5-6kg, nejsem tlustá, ale mám 3roky po porodu, denně sportuji, jím zdravě a nedaří se mi zhubnout ani deko.
Co mě nejvíc trápí, tak moje obrovský stehna a břicho, ze kterýho visí neskutečné množství tuku.
Koupila jsem si i větší džíny a nemůžu mít tričko, hrůza.
Nezbyl Vám Sibutramin, myslím, že 10 nebo 20 tablet by mi postačilo na zkoušku.
Děkuji za nabídky,email [email protected]

Petronela (Pá, 13. 5. 2011 - 21:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

monika (Čt, 12. 5. 2011 - 20:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...dobry den mam dotaz zaslechla jsem ze sibutramin je velice ucinny na hubnuti ja bych potrebovala cca 5 kg zhubnout v oblasti bricha a trochu v nohach je mozne si ho u vas objednat a jak a kolik cca potrebuju tablet a kolik se jich denne bere nevadi ze kourim dekuju za kladne vyrizeni monika

Marc (Čt, 12. 5. 2011 - 10:05)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

Petronela (Čt, 12. 5. 2011 - 10:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

kraska.a@seznam (St, 11. 5. 2011 - 13:05)

Pokud opravdu chcete zhubnout...Dobry den pani Mirko prosimvás mam zejm o sibutramín na jeden měsíc 30teblet jaká je cena děkuji a přeji krasný den

kraska.a@seznam (St, 11. 5. 2011 - 13:05)

mám k dispozici kvalitní...Dobry den paní Silvo je prosímvas možne si objednat si butramín na měsíc 30teblet jaka je cena prosimvás a v jekem je balení děkuji

Marc (St, 11. 5. 2011 - 08:05)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

Marika (Ne, 8. 5. 2011 - 17:05)

Zase si paní Silva píše...Dobrý den,

mohu se Vás zeptat? Nemáte spolehlivý kontakt na někoho, kdo umí sehnat sibutramin či meridii? Předem Vám moc děkuji za info na e-mail [email protected]
Marika

Pavle (Pá, 6. 5. 2011 - 20:05)

od Silvy mi přila lékovka, 50tbl.v hnědé a 100 tbl. v modré lékovce, jsem spokojená hubnu

Pavla (Čt, 5. 5. 2011 - 20:05)

Lidi, co jste kupovali od Silvy? Co Vám přesně přišlo- krabička, lékovka, lékovka v krabičce?Jaké barvy?
Ví někdo, jaký je rozdíl mezi sibutraminem a sibutraminem HCL?
Díky

Máca (Čt, 5. 5. 2011 - 13:05)

Pavlo díky. Konečně to tu...Pro Helena:
Heleno, prosím Vás, kdyby jste odkaz na stránky obchůdku, o kterém zde mluvíte, našla, budu moc ráda a byla bych Vám vděčná.
Moc děkuji a s pozdravem, M.

Reklama

Přidat komentář