Reklama

sibutramin 20

Monika (Čt, 3. 3. 2011 - 14:03)

Brala jsem lindaxu,je to slabé a nemělo to na mě žádné účinky.Brala jsem několikrát adipex,má silné vedlejší účinky a to hlavně po prvním použití,určitě zhubnete,ale jen dočasně.Adipex kromě jiného způsobí,že úplně zapomenete na jídlo a jíst téměř nebudete...to ale není výhra!!!Po dozobání pilulek jde vše nahoru a opět jíte jako dřív a víc,protože se tím nervujete a chcete další dávku,proto je adipex návykový...Vše se opakuje dokola.Jediné řešení je zaplatit si nějaké cvičení na rok,nejlépe aerobní a cvičit třikrát týdně,za tři měsíce trvalé výsledky a úspěch,jen vydržet a můžete v klidu jíst co vám chutná s mírou..necpat se,ale jíst bez diet a to je řešení.

Petronela (St, 2. 3. 2011 - 07:03)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Renáta (Út, 1. 3. 2011 - 11:03)

ahoj lidičky, důkladně...Zase si paní Silva píše pochvaly??? Je to fakt směšné.
Já jsem tady také chtěla napsat pochvalu za skvělé jednání a jak se mi daří, ale paní, kterou nebudu jmenovat mě požadala,abych to nezveřejňovala, protože to bude vypadat jako že sit to napsala sama. Takže nedávejte vždy na pochvaly, které se tu mohou objevit, protože nemusí být pravdivé.

Zuzik z Adamova (Út, 1. 3. 2011 - 08:03)

ahoj lidičky, důkladně jsem zvažovala při objednání Sibu z netu a nakonec jsem vybrala ten od Sylvy a nelituju ani trochu, vážila jsem po svátcích 108kg a dneska mám 91kg a to vůbec nesportuju .Pro někoho je to pořád hrozná váha, ale pro mě po dlouhé době konečně úleva a chuť pokračovat dál tak mi držte palečky a já se zase ozvu jak pokračuju. Zuzik

Petronela (Po, 28. 2. 2011 - 20:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

ahoj (Po, 28. 2. 2011 - 18:02)

prodam sibutramin 20 90 tobolek za 1600,-
v pripade zajmu mi napiste na [email protected] mam vyzkousene a funguji

Jitka (Po, 28. 2. 2011 - 10:02)

jsem pracovníkem...Nevím proč vyhrožuješ že jsi od hospodářské kriminálky? Tvá žena nemá snad vlastní mozek?? Pokud si ona objednala tak je snad svéprávná a tudíž bohužel ponese i nezdar, tak jako tady všichni ostatní co si tento vyrobek koupí.

Martin (Ne, 27. 2. 2011 - 20:02)

ty tvoje povinné parametry u nás v reklamce vyrobím za pár šupů ty parametre :)))tohle byl ten nejdebilnější příspěvek a to jsem si myslel , že ten o tom co je dražší je kvalitnější je největší píčovina , tleskám :)))

Originál vyrobe (Ne, 27. 2. 2011 - 19:02)

songare i petronela...Tak to byl teda peknej debil,co sem dal tento prispevek.Asi nezna rozdil mezi Sibutraminem a anaboliky.A ty odkazy?Pane boze,vzdy se podivejte primo na stranky Getmlabs a ne diskuze nafetovanejch debílků, co to někde slyšely. A jinak i kdyby se to vyrabelo v Sanghaji,radeji si vezmu léky, které jsou označeny povinnými parametry,nez léky,které jsou polepeny nálepkami vyrobenými na domácí tiskárně a to že fungují a mají obsah S. uváděný na webu nebezpečné léky mě nepřesvědčí.

kana (Ne, 27. 2. 2011 - 18:02)

taky jsem si ho koupila od...Jaké pomluvy? René tu píše jen svůj názor a zkušenost, nechápu co vám na tom vadí.

Petronela (Ne, 27. 2. 2011 - 12:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Petronela (Ne, 27. 2. 2011 - 12:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Petronela (Ne, 27. 2. 2011 - 12:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Dana (Ne, 27. 2. 2011 - 11:02)

taky jsem si ho koupila od Silvi a nechápu ty pomluvy tady

René-nemám co j (Ne, 27. 2. 2011 - 09:02)

20.9.2010 23:28 - René

Milé dámy, už jsem zde psala pár příspěvků.
Ráda bych vám chtěla napsat svůj první poznatek, a to o tom jaký je rozdíl mezi prášky od SILVI a prášky od SONGARE, totiž prášky od SILVI jsou o moc plnější po otevření kapsle se prášek okamžitě sype okolo, kdežto prášky od SONGARE jsou naplněny jen do půlky a to možná přeháním. Dále po ochutnání samotného prášku jsem zjistila, že od SILVI je prášek jen trošku oslazen jinak je opravdu dost nepříjemně hořký, což svědčí o tom, že uvnitř je určitě sibutramin. Namísto prášek od SONGARE je sladký, jako když si kupuji vitamíny s hroznovým cukrem, hořkost u tohoto produktu opravdu není cítit. To je zatím vše, co dokážu po dnešku rozlišit. Zítra začínám s 30 denní kůrou od pani Silvi určitě průběžně napíšu jak jsem na tom. Ale jedno už teď můžu říct, mrzí mě, že jsem se tak ukvapila a první objednávku jsem udělala od pani Agáty alias SONGARE, tabletky od ní jsem zobala měsíc, snažila jsem se dodržovat pohyb a žádný výsledek! Hlavně chutě jsem měla stále stejné a vůbec žádné příznaky jako na sibutraminu bývají.

Anča (Ne, 27. 2. 2011 - 09:02)

tohle je opravdu směšné já od Silvy Sibu beru taky a hubnu po něm krásně objednala jsem ho k vánocům i mámě protože mi na něj chodila , tyhle útoky konkurence se tady už probíraly tuším vloni a je to směšnější než kdykoli jindy a průhlednější o to víc , že to má asi levnější ,což nevím a je mi to jedno . Každý at si vybere svého prodejce já nebudu mluvit o ostatních protože jejich jsem nebrala , ale ten Silvin je hodně dobrý a rozhodně nemám žádné vedlejší projevy.
mějte se, Anička, ráda připojím případně emailovou adresu a podělím se o zkušenosti , než mě některá hysterka napadne , že jsem Silva jako o pár stránek zpět Veroniku.Osobně když Silvě napíšu ozývá se zásadně ráno nebo v noci a já to chápu , věnuje se dceři , stejně stará jako moje mimochodem, a nesedí jako paranoička tady a nepíše sem hlouposti,rozum do hrsti lidičkové a nenechte se sebou manipulovat takhle směšně.

Terka (Ne, 27. 2. 2011 - 09:02)

songare i petronela prodávají tuto značku: originál říkáte? tohle jsem našla v historii této dikuze , přeji Vám hodně štěstí při polykání čínských sajrajtů:

28.1.2011 13:48 - petronelo

výrobce GE TM LABS, producted by Shanghai což je celý název? Není tak náhodou Shanghai v Asii? Alespoň nelži.

http://www.f-sport.cz/bb/index.php?action=vthread&topic=3285

VÝROBCE ANABOLICKÝCH STEROIDŮ:
http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?t=4366&sid=3502c3f030198195259eb2c0621fbeb1

A TOHLE BUDE ZAJÍMAT JAK SUKL TAK POLICII, pPRODEJ I DRŽENÍ ANABOLICKÝCH LÁTEK JE U NÁS TRESTNÉ
http://getmlabs.com/

JSEM VELMI RÁD , ŽE JSEM SE DOČETL ŽE PPETRONELA PRODÁVÁ NA NETU DOHLEDATELNÉ ZBOŽÍ

Terezka (Ne, 27. 2. 2011 - 09:02)

já tento Sibutramin beru a jsem spokojená a silva určitě nelže, našla jsem na krabičkách české nápisy , spíše se musím smát jak je to trapné , že tady proti ní konkurence šije protože má kvalitní a levnější zboží, na těch vebovkách je taky uvedeno kolik je gramáž obsahu a pak teprve je Váš příspěvek směšný.

HOLKY NEVĚŘTE I (So, 26. 2. 2011 - 20:02)

mám k dispozici kvalitní...JE MI LITO OPRAVDU ZE JSEM SE NECHALA ZKLAKAT CENOU,KDY SE RIKA,ZE NE VZDY TO CO JE DRAHÉ NEZNAMENÁ TAKÉ KVALITNÍ. ALE VELKY OMYL. ANI BY MI NEVADILO,ZE ZASILKA DO DRUHEHO DNE NEPRISLA, ALE ASI AZ TRETI DEN CO NERESIM,ALE JAK PISE V INZERATU VSE ORIGINAL ZABALENO??? PANE BOZE,NECHALA JSEM SI POSLAT OBRZKY SONGARE A PETRONELY,SICE CENA VYSSI A ORIGNAL VYPADA TEDA JINAK PANI SILVO ULHANA!! RADEJI SI ANI NEPREDSTAVUJI TEN INDICKY SE STITKEM ORIGINALITY.
NENI MI ANI LITO TECH PENEZ, ALE SORAČ TAKOVY SHIT KTERY JSEM NASLA NA WEBOVKACH NEBEZPECNE LEKY CO SE PREJ VYRABI V CINE DO HUBY NEVEZMU. JE MI LITO NEKTERYCH CO NEVI ZE ZA MALO PENEZ BUDOU MIT MALO CO VIDET LIVE CO DAVA INZERAT!!!!

Silva (So, 26. 2. 2011 - 09:02)

mám k dispozici kvalitní Sibutramin 20mg,českého původu, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině,originál český výrobek, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného .droje. Možnost dodání na Slovensko, Dále je v nabídce indický lékárenský Sibutramin HCL 15mg v platíčkách po 10tbl, vše originál baleno, oštítkováno známkou originality, jasný původ, vyzkoušen a funguje velmi dobře, vše na emailu [email protected]

Reklama

Přidat komentář