Reklama

sibutramin 20

Zdenka (Po, 21. 2. 2011 - 15:02)

čau holky taky beru Sibutramin od silvy a nemůžu si pomoct je přesně co moje rozežrané tělo potřebovalo . Jedu třetí měsíc a zhubla jsem o 16kilo, začala jsem na 112kg a vyhráno rozhodně nemám, ale vážím asi nejmíň za posledních 20 let a to se vyplatí

Petronela (Ne, 20. 2. 2011 - 23:02)

19.2.2011 17:14 - Petronela

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Tereza (So, 19. 2. 2011 - 17:02)

Terezko a zabral ti hned?Me...Kajdo, asi po 2 tydnech jsem videla vysledky, jako u Meridie, ted to beru asi 3 tydny a mam dole cca 4kg, samozrejme jsem upravila jidelnicek, ale nemam zadne vedlejsi ucinky, mam dost energie na vsechno, snazim se i cvicit (doma)a pokud je to placebo efekt tak diky za nej :D nemam neustale tak prisernou chut na sladke, jim 5x denne male davky, vsechno, aby mi nic nechybelo, doplnuju to vitaminama a mineralama, no kazdopadne vel. 38 je mi uz velka a tak opet 36 a verim ze jaro leto zas budu moc nosit 34 :-) Od jineho prodejce jsem tady nezkusila, snad jen (tady? Jinde?) wait123 a to byla podvodnice..ale riskla jsem to znovu s pani Petronelou - a diky za pomoc!

Petronela (So, 19. 2. 2011 - 17:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Petronela (So, 19. 2. 2011 - 17:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

monika (So, 19. 2. 2011 - 14:02)

já jsem taky měla od Silvy...a můžu se zeptat, za jak dlouho a kolik kilo jste dala dolů? A je něco čemu bych se měla během těch prášků vyhýbat? Děkuji Monika

Tereza (So, 19. 2. 2011 - 14:02)

já jsem taky měla od Silvy a super. Žádný hlad ani chuť mlsat po vánocích jsem byla jak soudek a kilča jdou směr dolu

monika (So, 19. 2. 2011 - 12:02)

Muzete mi poradit od koho si...já to zkouším od Silvy , v pondělí mi sibu pošle a uvidí se

Anička (So, 19. 2. 2011 - 09:02)

dobrý den , taky přispěji se svojí zkušeností se Sibutraminem , já jsem si objednala od Silvy na [email protected] přecejen ona ho má otestovaný a výsledky testu má zveřejněny na internetu, proto jsem se rozhodla pro ni. Přes počáteční nedůvěru jsem velmi spokojená a krade mi ho i manžel , ten dříve dělal noční útoky na ledničku a tedka má za měsíc 6 kilo dole a já 3,5kila. Hlavně ty chutě na sladkosti mě už netrápí, Anička Kladno

Adéla (Pá, 18. 2. 2011 - 22:02)

Dobrý večer , slíbila jsem si ,že pokud muj nákup dopadne dobře , že zde napíšu pochvalu . A tak dnes činím . Moc jsem tomu nevěřila, obeslala jsem více prodejců, to je jasné abych porovnala ceny a informace.
Objednala jsem u Songare-Agáty , ikdyž se mi komunikace líbila, stále sem nevěřila,že mi přijde originál Sibutraminu . Naštěstí švagrová ,pracuje na poště a tak sem protizákonně vlezla do balíčku , dříve než jsem zaplatila. Obsah byl opravdu , tak jak mi bylo slíbeno . WOW. Dnes beru Sibutramin měsíc a mám dole 5kg, je to pro mě posun , doufám , že to tím nekončí. Skutečně chci poděkovat! Následně jsem taky objednala Adipex pro kámošku , a také dorazil v pořádku . :) . Vím ,že je to poněkud drahý špás ,ale děkuji těm kteří posílají to co si objednáme, myslím, že mluvím za všechny uživatelky ! díky Agátko. Vaše stávající zákaznice Adéla

Renáta (Čt, 17. 2. 2011 - 20:02)

Meridii 15mg i Lindaxu...Milá Jano,to ze ste pribrala neni vina prasku,ale vase.Znam to i podle sebe.Zhubla jsem kolik jsem chtela a pak to ze jsem se citila skvele a krasna na jidlou nekoukala.Je pravda,ze dva roky jsem se krasne udrzela ale pak nastala zmena prace,firemni vecere a vecirky, do noci holdovani dobreho jidla a piti ktere koncily vzdy o pul noci a zadny pohyb.Jestli jste mela 80 vedlejsich ucinku to neznamena,ze je maji i ostatni.Ale diky za vasi zkusenost,bohuzel pro vas toto hubnuti neni souzeno a musite se proste hybat a hlidat v jidle.Nekdo jiny ma zase velice dobre zkusenosti.Hodne stesti

Jana (Čt, 17. 2. 2011 - 02:02)

Meridii 15mg i Lindaxu předtím než byla zakázaná Evropskou Unií. První tři týdny užívání jsem zhubla 10 kg, ale jen z toho důvodu, že mi z těch prášků bylo tak špatně, že jsem na jídlo neměla ani pomyšlení, měla jsem asi 80% napsaných vedlejších účinků. Po třech týdnech si tělo zvyklo, sice jsem jedla hodně málo a zdravá jídla, ale váha se zastavila a po dalším měsíci, kdy jsem nezhubla ani deko jsem s užíváním přestala. Jak jsem tablety vysadila, tak jsem nezávisle na stravě přibrala 15 kg rychlostí blesku. Po druhé už vůbec nezabírala. Takže možná se Vám podaří pár kilo zhubnout, maximálně o jednu konfekční velikost, ale až přestanete prášky brát, tak vše přiberete zpět i s bonusem navíc a můžete se utěšovat, že když budete jíst zdravě, tak to nepřiberete, ale to jsem si myslela taky. Najděte si na internetu, proč byla Meridie a Lindaxa zakázaná ;)Já Vám z vlastní zkušenosti tyto léky nedoporučuji.

Petronela (Út, 15. 2. 2011 - 22:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Renáta (Út, 15. 2. 2011 - 21:02)

Všecko to je...Nemáte objednávat od těch,kteří dají inzerát pouze jednou.Kdyby tu posílali paraleny často se opakujíci emaily s nabidkou - no snad nemusim psat dal,ne?
:-)Ale chapu,pokud jste zrovna Vy dostala paralen, ten jste si mohla koupit za deset kačet v lekarně. To by mě taky naštvalo!

alina (Út, 15. 2. 2011 - 21:02)

Myslím,že pohyb a dobře...No holt někdo neví kdy přestat.....

Ivana (Út, 15. 2. 2011 - 14:02)

Dobry den, reaguji jen jako...možná zabere pokud vám někdo nepošle prázdné krabičky s lentilkama

Hanka (Út, 15. 2. 2011 - 14:02)

Všecko to je podvod...dostanete balíček a v něm paraleny při nejlepším...příjdete o spousty peněz a tady ty hovada se akorát přiživí na vaši blbosti

Lily (Po, 14. 2. 2011 - 20:02)

Myslím,že pohyb a dobře zvolený jídelníček Vám pomůže více než jakékoliv kouzelné tabletky,před dvěma lety mi v 38 letech zemřela kamarádka na adenokarcinom žaludku ,užívala celá léta střídavě Adipex a Lindaxu,docílila váhy ze 72 na 48 kg,ale za jakou cenu??Když umírala neměla ani 38 kg,nikdo mi nevymluví,že,kdyby toto neužívala,mohla dovést své děti do dospělosti:-(

Kajda (Po, 14. 2. 2011 - 17:02)

Dobry den, reaguji jen jako... Terezko a zabral ti hned?Me prislo,ze prvni 2 tydny se nedelo vubec nic.Ted uz jsou chute v pohode,ale po vice nez 3 tydnech mam dole pouhy 1 kg

Tereza (Po, 14. 2. 2011 - 13:02)

Dobry den, reaguji jen jako prave uzivajici Sibutramin od pani Petronely a muzu potvrdit ze to neni falcifikat a hlavne ze to funguje. Sice za dost velke penize na muj vkus nicmene konecne neco po Meridii mi pomohlo. Takze muzu doporucit.

Reklama

Přidat komentář