Reklama

sibutramin 20

stop.podvodu@em (Čt, 3. 2. 2011 - 08:02)

Dobrý den, pro ty,kteří jsou už zmatení s příspěvků a chtějí opravdu vědět od koho co koupí, pošlete dotaz na email:[email protected] Pošlu Vám fotografie,abyste měli jistotu,co si objednáte a taky dostanete.A abyste se vyhli podvodnikům,kteří např. posílali mouku, noviny, polívky v pytlíku a nevím co ještě tu bylo za případy-pokud si necháte objednané zboží na poště,máte právo si to před zaplacením zkontrolovat,pracovnice na poště Vám to nedovolí,protože by s tím měly spoustu starostí a nerady práci navíc.Prostě je to tak a teď už se nemusíte bát.Musíte si stát na svém a zabojovat :-)

Petronela (St, 2. 2. 2011 - 23:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Darina (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

já mám opačnou zkušenost, měla jsem Sibu od petronela a nic bylo mi po něm zle a měla jsem průjem tedko mám od Silvi a 9 týdnů 8kg

Kajda (St, 2. 2. 2011 - 17:02)

Zdravím...
Chtěla bych se... Mam naprosto stejny problem.Mela jsem 50 tablet od Silvy a zadny ucinek,ted beru 2.tyden sibu od petronely a taky nic.Nemam ted ani na mysli kila dole,ale neocituju vubec zadny ucinky.Ani nespavost,ani zizen,ani mensi chut nebo hlad a uz vubec ne rychlepsi metabolismus.Neprejidam se,nejim sladke,mam vic pohybu a nejim zadne kaoricke bomby.Tak nevim,kde se stala chyba.Tez mam 70 kg.Pritom jsem v minuolsti mela lindaxu a meridii a vzdy s dobrymi vysledky.Nezbyva nez cekat a doufat :-(

VeronikaB (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Zdravím...
Chtěla bych se zeptat,jestli je možné,že Sibutramin působí pomaleji u někoho,kdo má třeba jako já okolo 70kg? Já jsem měla Sibu napřed od Songare a pak od Silvy,ale zhubla jsem za 3 měsíce jenom pár kilo,to bych možná zhubla stejně,protože tak 1-2 v tejdnu chodim cvičit...Tak teď nevim jestli si ho mám ještě objednávat,potřebovala bych schodit tak 10kg...Děkuju předem za odpovědi :)

Alena Burdová (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Pokud opravdu chcete zhubnout...Dobrý den, je stále dostupný a je to originál? Ne nějaká neučínná verze?Již jsem ho brala, takže poznám.

Díky za info

Katuška (St, 2. 2. 2011 - 13:02)

stejně je to super, že lze ikdyž s pomocí léku , zhubnout o tolik kg, že celé okolí jen žasne!!!

Fanka (St, 2. 2. 2011 - 13:02)

já jsem po váhání vzala Silvin a vytřela zrak závistivkám v práci

jj (St, 2. 2. 2011 - 13:02)

jojo, ten je dobrý ten mám...souhlas

Katuška (St, 2. 2. 2011 - 13:02)

jojo, ten je dobrý ten mám od Songare-Agáty , už sem koupila aj mamce a ségře.
Ty čučeli jak sem zhubla. :)))

tynka (St, 2. 2. 2011 - 08:02)

http://www.google.cz/images?q=sibutramin20&rls=com.microsoft:cs&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1&rlz=&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=cs&tab=wi&biw=994&bih=602 stačí si vygoglovat obrázky nového Sibu

Silva (St, 2. 2. 2011 - 08:02)

dobrý den Renáto, přesně jak píšete, těch zdrojů je více a na Sibutramin z USA byly stížnosti, tedka mám český který funguje velmi pěkně , je o síle 20mg a dokonce i z indické lékárny 15mg,pro své lidičky hledám to nejlepší, lidé si stěžují , že se mi nemůžou doemailovat často, ale doporučím pokud se tak stane pište v kopii i na [email protected] , občas schránky zlobí, Silva

Renáta (St, 2. 2. 2011 - 01:02)

Dobrý den Silvi, tak jste zpět , já jsem kdysi od Vás měla Sibutramin , ted jsem se chtěla zeptat, dřive kdysi dávno jste měla z Německa, pak z USA pak ještě od někud a ted máte Český Sibutramin , to máte ted nyní novou laboratoř tady v ČR ?
Jsem z toho jen zmatená ,že máte tolik destinací za tu dobu ?
Ten Český je stejný jako ten poslední ?
Neprochází mi k Vám email, tak píšu tudy . Děkuji

Petronela (Út, 1. 2. 2011 - 20:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Silva (Út, 1. 2. 2011 - 07:02)

mám k dispozici kvalitní Sibutramin 20mg,českého původu, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině,originál český výrobek, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného .droje. Možnost dodání na Slovensko,
Dále je v nabídce indický lékárenský Sibutramin HCL 15mg v platíčkách po 10tbl, vše originál baleno, oštítkováno známkou originality, jasný původ, vyzkoušen a funguje velmi dobře, vše na emailu [email protected]

Petronela (Ne, 30. 1. 2011 - 18:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

stop.podvodu@em (Ne, 30. 1. 2011 - 16:01)

Dobrý den, pro ty,kteří jsou už zmatení s příspěvků a chtějí opravdu vědět od koho co koupí, pošlete dotaz na email:[email protected] Pošlu Vám fotografie,abyste měli jistotu,co si objednáte a taky dostanete.A abyste se vyhli podvodnikům,kteří např. posílali mouku, noviny, polívky v pytlíku a nevím co ještě tu bylo za případy-pokud si necháte objednané zboží na poště,máte právo si to před zaplacením zkontrolovat,pracovnice na poště Vám to nedovolí,protože by s tím měly spoustu starostí a nerady práci navíc.Prostě je to tak a teď už se nemusíte bát.Musíte si stát na svém a zabojovat :-)

stop.podvodu@em (Ne, 30. 1. 2011 - 16:01)

Dobrý den, pro ty,kteří...Jasne. A vy jste jaky dyler? Nebo nam chcete rict, ze jste jen dobrodej co jen chce pro lid to nejlepsi ? :-)

stop.podvodu@em (Ne, 30. 1. 2011 - 15:01)

Dobrý den, pro ty,kteří jsou už zmatení s příspěvků a chtějí opravdu vědět od koho co koupí, pošlete dotaz na email:[email protected] Pošlu Vám fotografie,abyste měli jistotu,co si objednáte a taky dostanete.A abyste se vyhli podvodnikům,kteří např. posílali mouku, noviny, polívky v pytlíku a nevím co ještě tu bylo za případy-pokud si necháte objednané zboží na poště,máte právo si to před zaplacením zkontrolovat,pracovnice na poště Vám to nedovolí,protože by s tím měly spoustu starostí a nerady práci navíc.Prostě je to tak a teď už se nemusíte bát.Musíte si stát na svém a zabojovat :-)

Silva (Ne, 30. 1. 2011 - 14:01)

mám k dispozici kvalitní Sibutramin 20mg,českého původu, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině,originál český výrobek, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného .droje. Možnost dodání na Slovensko,
Dále je v nabídce indický lékárenský Sibutramin HCL 15mg v platíčkách po 10tbl, vše originál baleno, oštítkováno známkou originality, jasný původ, vyzkoušen a funguje velmi dobře, vše na emailu [email protected]

Reklama

Přidat komentář