Reklama

sibutramin 20

HLINCEK - ADIPE (So, 13. 11. 2010 - 19:11)

Prodám original Adipex retard 100tbl - 1700kč. Dodani postou na dobirku po cele CR,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost! Rucim vracenim penez!
mail: [email protected]

HLINCEK - ADIPE (So, 13. 11. 2010 - 19:11)

Prodám original Adipex retard 100tbl - 1700kč. Dodani postou na dobirku po cele CR,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost! Rucim vracenim penez!
mail: [email protected]

Petronela (So, 13. 11. 2010 - 12:11)

Máte někdo radu ohledně...Prodám Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100 tbl.Baleno s bezpečnostním uzávěrem plus příbalový leták - kvalitní Sibutramin - originál, dovoz z USA, v Evrope staženo z trhu.Stejné účinky jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedá sehnat. Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Lindaxa aj. [email protected]

sara (So, 13. 11. 2010 - 10:11)

Máte někdo radu ohledně sibutraminu?Beru 10 den,vůbec nic se neděje a mám pocit že to je jen ten hroznový cukr co nabízejí někteří podvodníci.Jestli někdo máte kontakt na fakt SPOLEHLIVÝ zdroj napište mi na e-mail [email protected] to dost peněz tak bych chtěla něco co pomůže!Moc moc dík!

Seli (Pá, 12. 11. 2010 - 20:11)

Upozorňuju, že sibutramin od cloette je padělek. Skoro celou krabičku jsem vyhodila a tím i těžce vydělané peníze :( Nenaleťte jí taky..

Seli (Pá, 12. 11. 2010 - 20:11)

Upozorňuju, že sibutramin od cloette je padělek. Skoro celou krabičku jsem vyhodila a tím i těžce vydělané peníze :( Nenaleťte jí taky..

Seli (Pá, 12. 11. 2010 - 20:11)

Ahojky kdo je spokojenej od...Upozorňuju, že sibutramin od cloette je padělek. Skoro celou krabičku jsem vyhodila a tím i těžce vydělané peníze :( Nenaleťte jí taky..

Romísek (Čt, 11. 11. 2010 - 19:11)

tohle není ten odkaz...Opravdu nechápu co tu máš za problém.. Kdyby jsi byl spokojeny sam se sebou, tak nebudes do niceho stourat!

Ivan (Čt, 11. 11. 2010 - 08:11)

www.edandmore.com Tak jsem se...tohle není ten odkaz skutečně, jsi úplně mimo mísu a nevíš o čem píšeš Romísku

Romísek (Út, 9. 11. 2010 - 21:11)

je hloupost , že Sibu od...www.edandmore.com Tak jsem se jukla na tuto stránku o ktere tu pisete. Tablety vypadaji uplne jinak, nez jsem si objednavala.A i ta cena není zrovna vyhodna. A ty zminene gmail.com-ky? Objednaly jsme si s kamaradkou a nemame zadny problem, takze vime, ze se muzeme kdykoliv znova na ne obratit a duverovat.

Blackie (Út, 9. 11. 2010 - 20:11)

Nechápu proč všichni...Máme to riskovat od překupníků, nebo na Tebou propagovaných stránkách? Cokoliv, co není od doktora, je riziko.

laurius (Út, 9. 11. 2010 - 18:11)

Nechápu proč všichni riskujete kupováním Sibutraminu od překupníků. Objednejte si jí rovnou na těhle stránkách :www.edandmore.com/, zrovna jsem to udělala. Sibutramin 15 mg 100 tbl. vyjde na 109dolarů tj. 1922,- Kč. a máte jistotu.

Ivan (Po, 8. 11. 2010 - 20:11)

je hloupost , že Sibu od Silvy nefunguje , pár stran zpět je uveřejněna stránka s uveřejněným testem a světe div se 19,4?? To nebylo v ničem volně dostupném přece, at se tu děje cokoli tohle byla skutečně hloupost ! Jediný kdo se tu pořád štrachá a vnucuje inzerátama jsou tady ty gmail.com-ky jestli dobře vidím.

Maruska.Novacko (Po, 8. 11. 2010 - 18:11)

Nabízím Adipex retard 30x15mg za 500Kč, 100x15mg za 1000Kč (firma Gerot) 6/2014. Možné je jakékoliv množství, ale pouze celé balení. Zájemce piště na [email protected]. Samozřejmě odpovím i vaše dotazy ohledně Adipexu

dana korková (Po, 8. 11. 2010 - 11:11)

pěkný den nabízím nevyužité zásoby sibutraminu a kamarádka meridii,po porodu jsme dali dolů co bylo potřeba a tak posíláme dále,60 nebo 90tbl. pište v případě zájmu na email [email protected] díky Dana

Nikol (Po, 8. 11. 2010 - 10:11)

Já teda měla od Silvy a...Přidávám se k tvému nározu. Je to opravdu hnus, jak se tu navzájem pomlouvájí a naschvál píšou hlouposti, jak léky od té a od tamté nefungují atd. Já jsem si ted objednávala od Sibutramin a vše proběhlo v pořádku. Proč jste tak vy ženský jízlivé a hamižné? :-(

potrefená (Po, 8. 11. 2010 - 07:11)

potrefená husa...

Katuška (Ne, 7. 11. 2010 - 22:11)

Já teda měla od Silvy a Cloette,obojí bylo stejné což sem neveděla,že maji to same,a žadnej výsledek.
Od Agaty ,to zafungovalo , tak to je zas moje zkušenost. Píšu to jen proto,že do ní tak jedete , každemu je jasný jak to je ,když je tu bohužel jen jedna která je chvalená , asi je zoufala . Jak to,ze tu nejsou pochvaly na jine prodejce, že si tu taky neuveřňují pochvalné emaily , to je jen ta jedna správná ??? a nikdo jiný není OK ??? taky jsem tu kdysi kupovala Adipex,je to dávno nevzpomenu si na nick,taky bych pochválila,aby to nebylo jednostranné,a proběhlo to v pořádku,ale ted objednávam jen od té své Songare. A zatím spokojenost. Kdo napíše taková slova jako hyena,co je on sám ??? člověk muže říct,že mu to nepomohlo,ale takto ???

Mam k dispozici celou skalu leku na hubnuti- Sibutramin 15mg, Sibutramin 20mg, Adipex a jine. Rada ohledne leku poradim. Dobre ceny. Postovne ZDARMA !

[email protected]

Klárka (Ne, 7. 11. 2010 - 19:11)

ahoj holčiny opravdu dejte pozor od koho objednáváte, já jsem tady od nejmenované slečny objednala a byla jsem znechucená z toho na čem všem jsou tyhle hyeny typu Agáta vydělat pak jsem si ale chvíli vyměnovala emaily se Silvou, a zkusila jsem od ní 30 tobolek a musím řict že to byly nejlíp utracvené peníze vůbec, Klárka

Reklama

Přidat komentář