Reklama

sibutramin 20

Kryocomor (Po, 11. 10. 2010 - 20:10)

To je zajimavy, ze od cloette...No tak asi obě nemají stejné zboží, že!

Helena (Po, 11. 10. 2010 - 19:10)

Ahoj všem,
brala jsem Sibutramin a super ale teď uvažuji nad adipexem... Máte nějaké zkušenosti??? Co je lepší sibutramin nebo zlatá vajíčka(adipex) Děkuji Helca ([email protected])

Verionka (Ne, 10. 10. 2010 - 12:10)

Dobrý den,
prodám 95 tablete sibutraminu 20 mg,celé balení mě stálo 2500 Kč a nyní prodám za 2200Kč,nemohu ho brát,trpím špatnou srážlivostí krve a po sibutraminu se mi spouští krev z nosu,ručím dobrým a fungujícím zbožím od Silvy,objednávala jsem je s kamarádkou a ta již zhubla 5 kg za měsíc,jedná se o poctivý prodej pouze ze zdravotních důvodů,jelikož se ho již bojím brát.Osobní předání je určitě možné v Praze,budu jedině ráda s dobírkou mám již špatné zkušenosti,v případě zájmu ráda odpovím na jakékoliv dotazy na [email protected],domluva ohledně předání možná,pište na email děkuji Veronika

mata (Pá, 8. 10. 2010 - 17:10)

Dobrý den,
nabizím...Ahoj aku mate cenu za ten sibutramin?Posielate aj na Slovensko?Lebo tu u nas som ziadne lieky nemohla zohnat...

Kejml (Čt, 7. 10. 2010 - 16:10)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý den, Silvi, psala jsem Vám email, prosím, odpověděla byste mi? Děkuji moc K.

Sona (St, 6. 10. 2010 - 03:10)

To je zajimavy, ze od cloette to nefunguje a od silvy ano, kdyz maji obe stejne zbozi, ze? Haha

Klára (Út, 5. 10. 2010 - 19:10)

Vevo svinstvo to rozhodně není ale právě naopak , ta to tady má jediná učinné, měla jsem už od agáty songáre a cloette a jedinou Silvu budu bránit.

Jana (Út, 5. 10. 2010 - 15:10)

prodám Sibutramin 20mg-60 tablet otěhotněla jsem ,tablety nepotřebuji.tak prodávám.
Cena:1500
[email protected]

veva48 (Út, 5. 10. 2010 - 14:10)

Ahoj chci se zeptat so si myslíte o Siburtamine HCL 20mg?A jaké stim méte skušenosti....já ho mam ale mam strach že to je nějaký podvod že vtom je mějaké svinstvo kdyš to tu jde tak snadno koupit....Já ho mám od Silvy tak chci vědět váš názor a jaké stim máte skušenosti....dík za odpověď v.

Prodám original Adipex retard 100tbl - 1700kč. Dodani postou na dobirku po cele CR,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost! Rucim vracenim penez!
mail: [email protected]

Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! Cena 50tab - 1300kč, cena 100tab - 2300kč!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.mail: [email protected]

Irena (Po, 4. 10. 2010 - 10:10)

ahojte všechny hubnoucí a...Jojo, ta ,,Holinová" je provařená i na jiných diskuzích.

drahomíra (Po, 4. 10. 2010 - 09:10)

ahojte všechny hubnoucí a tázajíci holky.jesli mužu doporučuji sibutramin od [email protected]žná jeste silva.ostatné nevim ale chci vas upozornit na zlodejku jmenem holinova...ma jine meily tak bacha na ni!!!!okradla me o 4 tisice.nabizi všechny možné prášky solidni jednání ale je to proste zlodejka!!!!!!podala jsem na ni trestné oznameni.mejte se a hubnuti zdar..jo...a už mam dole po mesici sibu 4 kila.funguje bajecne...ale musite se u toho taky hybat...nejen jist prásky...ahojte.

petruchynka (Po, 4. 10. 2010 - 01:10)

Dobrý den, nabízím na prodej Sibutramin i s příbalovou informací. Doba použitelnosti je 5/2014 měla jsem celé balení po 100 tabletkách teď už jich je pouze 85 kusů. Cena je 2000,- i s poštovnym. Bohužel já prášky nemohu brát, měla jsem velký problém s příjmem potravy. Nic jsem do sebe nedostala jen jsem pila a v práci jsem byla totálně mimo protože jsem byla nevyspalá. Pokud budete mít zájem ozvěte se na [email protected]

Silva (Ne, 3. 10. 2010 - 10:10)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

clloette-Mirka (Pá, 1. 10. 2010 - 20:10)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

Hanka (Pá, 1. 10. 2010 - 20:10)

Mam k dispozici celou skalu...A je to od firmy Sandoz?

Mam k dispozici celou skalu leku na hubnuti- Sibutramin 15mg, Sibutramin 20mg, Adipex a jine. Rada ohledne leku poradim. Dobre ceny. Postovne ZDARMA !

[email protected]

Hanka (Čt, 30. 9. 2010 - 11:09)

mám Sibutramin 20mg,...měla bych zájem o koupi 100tbl sibutramin 20 ale jen od firmy sandoz

Silva (Čt, 30. 9. 2010 - 08:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Reklama

Přidat komentář