Reklama

sibutramin 20

Silva (Ne, 12. 9. 2010 - 00:09)

Silvie a ta cena 1360 za...Dobrý den Lenko, přesně tak

Silva (Ne, 12. 9. 2010 - 00:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

kristina (So, 11. 9. 2010 - 14:09)

Kristino rozdíl je poměrně...ahoj Silvia.tak ja som sa rozhodla pre adipex.kupila by som 30-50ks.za kolko by si mi ich prosim ta predala???dakujem ti moc.

Lenka (So, 11. 9. 2010 - 13:09)

dobrý den Marci cena je...Silvie a ta cena 1360 za 50tbl. je i s poštovným?

Silva (So, 11. 9. 2010 - 11:09)

ahoj Silvia.ja som niekedy...Kristino rozdíl je poměrně zásadní.Adipex má za úkol vám co nejrychleji snížit apetit a odstranit vodu z podkoží a svalstva.Toto se bohužel u lidí bez klinických potíží jeví jako nežádoucí a dosti zdraví škodlivé.Sibutramin je v účinku pomalejší,ale také šetrnější a hlavně má i dlouhodobější účinek při sekundárním spalování tuku a ovlivnění bazálního metabolismu.Pokud budeme vést polemiku o škodlivosti na vaše zdraví,tak je Adipex retard rozhodně mnohem horší a neporučuji ho brát pokud nepotřebujete pouze rychle odstranit vodu.

kristina (So, 11. 9. 2010 - 09:09)

dobrý den Kristino,...ahoj Silvia.ja som niekedy brala Adipex a schudla som,nie vela ale....teraz som sa od teba dozvedela o Sibutramine20mg a chcela by som ho vyskusat.len sa neviem rozhodnut,ze ktore tabletky su silnejsie-ucinejsie.Keby si mi mohla poradit.Dakujem Ti velmi kraaasne.Kristina

Silva (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

dobrý den Kristino, samozřejmě na Slovensko to jde , ale Vaše pošta si tu částku přepočítá svým aktuálním kurzem , cena 30tbl je 810kč+110kč poštovného, S

kristina (Pá, 10. 9. 2010 - 23:09)

chcem sa opytat Silvie,ci by bolo mozne poslat tabletky aj na Slovensko.a kolko by stalo 30ks-Sibutramin a dobierka
.za odpoved vam dakujem

Silva (Pá, 10. 9. 2010 - 11:09)

dobrý den Marci cena je 1360,-Kč a mohu zaslat na dobírku, stačí mi dát meilíkem adresu ať tady nepíšete své údaje, Silva

marci (Pá, 10. 9. 2010 - 10:09)

mám Sibutramin 20mg,...Ahoj Silvo,chci se zeptat na cenu 50tbl.lékovky a zda je možné zaslat na dobírku.díky za info

Silva (St, 8. 9. 2010 - 22:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Silva (Út, 7. 9. 2010 - 18:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Lenka (Út, 7. 9. 2010 - 08:09)

Lucie v životě je vždycky něco za něco, mě sibutramin pomohl s 30ti kilama nadváhy a změnil mi život od základu a i kdyby se mi zhoršila pleť vždycky po něm sáhnu znova,tímto děkuju Silvě , že se nedá a je tu pro lidi jako jsem já a kašle na rýpaly. Lenka , Kralupy

lucie (Út, 7. 9. 2010 - 07:09)

Zdravím, chci se zeptat...ahoj,ja jsem zhubla za 3tydny 5kg.Vahu si drzim:))Jen bych se chtela zeptat ostatnich,zda se jim po uzivani Sib.nezhorsila plet. Mne ano:(

Reklama

Přidat komentář