Reklama

sibutramin 20

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Silva (St, 25. 8. 2010 - 13:08)

dobrý den , mám Sibutramin 20mg produkt firmy,která se zabývá různými produkty,jejichž výroba byla zrušena či pozastavena,avšak zájem o ně přetrvává.Jedná se tedy o přípravky nepřímo určené pro lékárenskou síť.Jejich funkčnost je ale naprosto spolehlivá a nehrozí ani zvýšená rizika,neboť obsahují kromě laboratorně čistého sibutraminu hydrochloride pouze glukozu neboli hroznový cukr,který je našemu tělu naprosto nejbližsí a přirozený.Zlepšuje trávení a vstřebání látky a chrání stěny žaludku při vyloučení sibutraminu,následně funguje jako transportér do organizmu.Sama ho delší dobu kupuji i pro sebe a rodinné příslušníky a nemohu si jej vynachválit.Někdo na něm hubne opravdu hodně,většina lidí velice spolehlivě(cca 3-5 kg za měsíc) a např já už ani nemám co,ale využívám jeho funkce blokace chuti a díky tomu se bráním sladkostem.Vše je na vašem zvážení a jediné co mohu já zaručit je pravdivost mých slov a stoprocentní diskrétnost a férové jednání.Nic nikomu nevnucuji a věřím,že každý má svůj zdravý úsudek. Jsou baleny v lekovkáchs bezpečnostvními uzávěry po 30tbl , 50tbl , 100tbl , zasílám na dobírku neprodleně .Bere se jedna tobolka denně.
Věřím , že tímto způsobem mohu pomoci k pár schozeným kilečkům dalším lidem jako jsem já,
Hezký den
Silva

[email protected]

Silva (St, 25. 8. 2010 - 13:08)

tak a tedka doufám, že paní napíše jak to má ode mě a budu se smát :o) klidně prohrabu email a přidám citace a zkušenosti dalších a dalších , kterým Sibutramin pomohl.

Silva (St, 25. 8. 2010 - 13:08)

opět jeden email od paní Libušky, z důvodu ochrany soukromí ráda dám na ni kontakt těm , kteří se s ní chtějí podělit o zkušenosti soukromě:

Dobrý den, Silvo,

já se moc omlouvám, ale nastaly nám doma trochu komplikace s časem a tak jsme vyzvedávali balíček až včera - nejdřív jsem nebyla doma já, pak přítel a poslední den jsem urgovala dceru, aby jela na poštu a prevzala balíček.
Peníze odešly - moc se stydím a omlouvám, ale u nás je to s cestováním a s poštou hodně složité.

Nicméně jsem ted byla nějaký čas bez Sibu a váha se nezvedla, ani neklesla...držím se na 61kilo. takže užívání tobolek má něco do sebe. Ovšem přisla jsem na to, že i pokud neberu Sibutr. už mi nechutná sladké, nejím to a pokud si vezmu, tak si dám 1 bombon a uz víc nemusím. Pečivo taky nejím, protože mi nechutná a sladké věci vůbec..bábovku, buchty apod.

Postava se mi začíná měnit už celkem k původnímu stavu, uz se vlezu do velikosti 38 - tedy ne pres prsa.tam mám pořád hodně.. u postele mi stojí 2 pytle obřích věcí a uz jsem vyndala malé a nakoupila malé krásné věci a boty na podpadku. V pase jsem shodila 35cm. Měla jsme v pase 105 a mám 70cm.Takže opravdu jsem ted stastná....

Ještě jednou se moc omlouvám za zdržení vyzvednutí a moc děkuji.

Libuše Pincová

Daniela K. (Út, 24. 8. 2010 - 22:08)

zdarec holky.
jednou jsem si...Bugino, napiš, prosímtě, kdo Tě takhle podvedl. Díky.

Dagmar (Út, 24. 8. 2010 - 18:08)

Užívala jsem SIBUTRAMIN 15mg loni na lékařský předpis. musím říct, že zabíral skvěle.
Pak ho ale lékařská komora zakázala předepisovat. Je to velká škoda,shodila jsem za 6 měsíců 12 kg a to jen při 15 minutách cvičení denně. Zatím se mi to nikdy nepodařilo až se SIBUTRAMINEM.

sony (Út, 24. 8. 2010 - 16:08)

zdarec. z lékárny fungoval...A mohu vědět - která paní vám ty neúčinné prášky ala Sibutramin poslala ? Nebo mailovou adresu ? díky

Silva (Út, 24. 8. 2010 - 14:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

bugina (Út, 24. 8. 2010 - 14:08)

Zdravím, chci se zeptat...zdarec. z lékárny fungoval přesně tak jak ti to asi nekdo popisoval..bohužel přes nákup z netu NE!! jestli seženeš tak mi dej vědět za kolik a já ti řeknu,esli je to od té stejné 100%paní,která jen chválila a chválila a pak se pěkně napakovala!

bugina (Út, 24. 8. 2010 - 14:08)

zdarec holky.
jednou jsem si takhle po netu objednala sibutramin 20mg za mooooc peněz. neshodila jsem ani gram...a vím,že tyhle prášky jsou jinak 100%. takže z nákupu takových přípravků z netu jsem vyléčená. ale je to naprd,že to stáhli z lékáren,pač bych taky potřebovala,ale ne tímhle způsobem:(

AKCE!! Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! CENA 1BALENI (100ks)- jen 2300kč!!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.Vic info na - [email protected]

AKCE!! Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! CENA 1BALENI (100ks)- jen 2300kč!!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.Vic info na - [email protected]

Silva (Po, 23. 8. 2010 - 15:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

SONGARE -Sibutr (Po, 23. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (Ne, 22. 8. 2010 - 19:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Nabizim Adipex, Sibutramin 15mg i 20mg, Xenical a jine. Spolehlive a rychle dodani za velmi dobre ceny! [email protected]

Nabizim ADIPEX retard 1balení- 100tab za 1700Kč.Doručím na dobírku po cele CR. kontakt: [email protected]

sonickaaa (Čt, 19. 8. 2010 - 14:08)

Koupím Sibutramin, nabídněte děkuji [email protected]

Olina (St, 18. 8. 2010 - 16:08)

kdyby ty holky, co u nich...to mas pravdu, byla bych prvni v cekarne u doktora )))

Reklama

Přidat komentář