Reklama

sibutramin 20

Libuš (Po, 5. 7. 2010 - 04:07)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý den Silvo,vzbudila mě bouřka a silný déšt, tak jsem usedla k PC a zkusila najít diskuzi doktorka.cz....až přestane bouřka, tak to zase zalomím. To o bouřce píšu jen pro zajímavost, aby některé "Simony" třeba netvrdily, že sedím v noci u PC, protože nemohu po Sibu spát-hle...nežádoucí účinek....nic takovéo...spím jak dudek a to uplne normalne i kdyz vezmu Sibu pozdě odpoledne.
Jukla jsem na diskuzi - konečně jsem se k tomu dostala a některé názory diskutujících jsou opravdu zábavné. Patřím taky k jedincům, co některé léky a přípravky nemohou, protože žaludek je nesnáší - z lékárny volně dostupné jsem vzkoušela také a houpající se žaludek je opravdu něco! Zpočátku i u Sibu jsem měla obavy, ale je třeba si na Sibu zvyknout a už to nedělá vůbec nic....žízen se zažene vetším množstvím tekutin a špatně od žaludku mi ani nebylo....
Poslala jsem příspěvek Simoně tady do diskuze, snad i ten napomůže mnohým nevěřícím....Nesnažím se přesvědčit ostatní diskutující co tomu nevěří...jen chci předat zkušenost. Protože asi neuvěří někdo, kdo nevyzkoušel. Já jsem z počátku taky váhala, ale pak jsem si řekla...no co? bud zhubnu a nebo uz si další nekoupím a přišla jsem o peníze a kdyz mi bude zle,tak to nebudu brát...nic víc mě nemůže potkat... Ted nemám pocit, že bych o něco přišla. A vlastně ano...přišla jsem k dnešnímu dni o 13 kilo navíc, které jsem pořád tahala....Mám v plánu ještě alespon 7 kilo a věřím, že se to povede. A říkám si, že ty co nevěří, at si zkusí pokus - to, co chtějí shodit - 10,15,20 kilo si dát do tašek a celý den s tím chodit....a že to nejde? že je to těžký? hmm, jeee nooo - je to tezký...a já proč mě ted už nebolí nohy a proč mě nebolí záda a kyčle...protože už netahám navíc denně 13 kilo.
Zdravím všechny, co se rozhodli pro hubnutí a držím palce nám všem.
A jestě pozdravím i nevěřící, protože stejně si řeknou, že to je určitě někdo, kdo si dělá propagaci, ale dobře jim tak....At si tahají dál svoje kila a trápí se se špeky a hýčkají si svoje faldíky.... Takovým mohu zaslat svou tabulku úbytků...vcelku si ji vedu poctivě. A kdyz se do ní tak koukám, tak jsme na sebe hrdá, protože mám na co!...od 12.5 jsem shodila 25cm v pase a 13 kilo...Tímto zdravím Simonu.
Silvo, mějte se hezky, jdu zas spát-bouřka ustala a kdyžtak písněte na mailik....zabrousila jsem sem náhodou a nevím, kdy se tu zase vyskytnu. A děkuji!

Libuš pro Simon (Po, 5. 7. 2010 - 04:07)

holky, jestli se tím cpete a...Zdravím Simonu a doporučuji se zúčastnit úplně jiné diskuze - např na téma léky v psychiatrii. Tam je prostor na podobnou diskuzi.Protože po čtení příspěvků Simony mě nenapadá nic jiného, než proč sem takový člověk píše. Pokud něčemu nevěřím, tak bud 1) vyzkouším a uvidím a nebo 2) nevyzkouším a neúčastním se podobných diskuzí - protože nevím vůbec o co jde.Což bude zřejmě problém Simony - nevím o co jde a budu všem tvrdit, že vlastně hubnou díky něčemu jinému, než tomu, co berou.
Vážená Simono,já a možná i další diskutující tady naprosto přesně ví, že zhubly díky Sibutramine. Protože jak jinak si vysvětlit, že ač jsem dělala co jsem dělala a to vcetně 14 denního hladovění, abych shodila alespon 0,5kg, tak snaha byla marná a spíš jsem přibírala. Jedla jsem čím dál mín a přibírala pořád víc. Začala jsem brát Sibutramine a shodila jsem za 1,5měsíce 13 kilo. Přesvědčovat nevěřící nemá smysl, ale tak to prostě je. Chodila jsem i lékařce, která kroutila nad mým přibíráním hlavou a at se mě snazila navést jak hubnout, já jsem "úspěšně" za půl roku přibrala 5 kilo!Nejsem moc člověk, co píše do diskuzí, spíše naopak. Ale překvapují mě lidi, co očividně nemají co na práci a sedí, nevěří, ale diskutují. Napadá mě jediné, že je v tom závist-ony zhubly a já ne a co za tím je? Tak budu psát, že to je určitě podvod a že ty, co tu píší do diskuze hubnou díky něčemu uplně jinému. Takže věřte tomu, že kdybych nezhubla, tak sem nepíšu a vůbec neztrácím čas sedět u PC a účastnit se této diskuze. Simono, je několik možností...bud se na to vykašlete a jdete psát jinam, když tomuto přípravku nevěříte, nebo pokud zůstanete a nevěříte a budete dále psát o tom, jak je Sibutramine podvod a dámy hubnou díky asi sugesci nebo co si představujete, tak doporučuji psychiatrickou léčbu, protože setrvávat v diskuzi o něčem, čemu nevěřím a napadám ostatní, kteří vyzkoušeli a mají výsledky, tak to je už na léčení. A nebo si dejte 3x denně dort a nejlépe před spaním,at jestě priberete.Nemam slov!

yvetta (Ne, 4. 7. 2010 - 20:07)

mám Sibutramin 20mg,...měla bych 100% zájem o MERIDII 15mg.,nebo SIBUTRAMINUM 20mg...KOUPÍM,NABÍDNĚTE,POUZE DISKRÉTNĚ....

Silva (Ne, 4. 7. 2010 - 20:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Jaja (Ne, 4. 7. 2010 - 18:07)

Ahojte,
som zo SR-Bratislavy, uzivala som v minulosti od lekarky Lindaxu 15, kedze sa uz nevyraba, chcela by som uzivat jeho ucinnu latku -sibutramin. Videla som, že sa tu mnoho ludí predbieha v predaji, taktiez som videla zopar hodnotení ludí, ktorí nasli namiesto tabliet ine predmety v balícku, prípadne v tobolkach bol sadrový prasok a podobne..

preto sa Vas chcem opytat, viete mi odporucit nejakého "predajcu" zo Slovenska(najlepsie aj s nejakym hodnotením) ??

DIKY MOC. J.

Silva (Ne, 4. 7. 2010 - 07:07)

samozžejmě , to je želatinová tobolka, to co je důležité máte uvnitř tobolky, klidně obal vyhoďte, S

Silvě (So, 3. 7. 2010 - 19:07)

Dnes jsem sibu neměla a jsem bez potíží...zkusim jak říkáte vzít tu půlku zítra...ten modro-bílý obal je bez účinné látky? mohu ho vyhodit?

Silva (So, 3. 7. 2010 - 18:07)

Silvo děkuji, dneska zkusím...nejlíp to chutná v džusu, půlku obsahu tobolky, pak pokud to bude ok dávejte půlku ráno půlku v poledne

clloette-Mirka (So, 3. 7. 2010 - 10:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

děkuji (So, 3. 7. 2010 - 09:07)

Silvo děkuji, dneska zkusím vysadit. Jestli mi nic nebude, mám zítra zkusit vzít půlku tabletky? Promíchat ve vodě?

Silva (So, 3. 7. 2010 - 07:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (So, 3. 7. 2010 - 06:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (So, 3. 7. 2010 - 01:07)

Silvo, chtela jsem se zeptat,...může to souviset a nemusí, snižte dávku , tzn půl prášku z tobolky denně nebo ho vysaďte , to je jediný způsob jak zjistíme zda je tam souvislost, S

chveni a tlak n (Pá, 2. 7. 2010 - 20:07)

Silvo, chtela jsem se zeptat, zda je mozne po sibutraminu 20mg pocitovat chveni, neklid a tlak na prsou - samozrejme chapu ze je to vedlejsi negativni ucinek, ale zajima mne, jestli to nekdo mel a jestli je jedina moznost pouze nebrat leky? Nejsem kardiacka, prasky mam tyden...zitra zkusim vysadit-take mne napadlo jestli to neni kombinaco Xyzalu (na pyly) a prave sibutraminu....nemate nejakou radu?

Silva (Pá, 2. 7. 2010 - 20:07)

Takže sibutramín som...gratuluju Evi, podle toho co píšete, myslím, že zadržujete v těle příliš vody, a momentálně se jí zbavujete, proto ten rychlý úbytek, moc Vám fandím a dejte vědět, Silva

eva84 (Pá, 2. 7. 2010 - 14:07)

Dobrý deň, objednala som si...Takže sibutramín som začala užívať v utorok s váhou 67kg a dnes v piatok mám 64 kg, vylúčila som sladkosti a biele pečivo, ale ak mám napísať pravdu,ani mi nejdú na chuť!nemám žiadne zdravotné problémy, cítim sa fajn:-)

Silva (Pá, 2. 7. 2010 - 12:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

velikoris@gmail (Čt, 1. 7. 2010 - 23:07)

Nabizim SIBUTRAMIN 20mg,AKCE - 1baleni (100ks)- jen 2300kč! nejsilnejsi a nejucinnejsi pripravek na hubnuti,silnější obdoba Meridie a Lindaxy, akorát účinnější a působí déle,nemá vedlejší účinky..vic info na [email protected]

velikoris@gmail (Čt, 1. 7. 2010 - 23:07)

mám Sibutramin 20mg,...Nabizim SIBUTRAMIN 20mg,1baleni (100ks)- jen 2300kč! nejsilnejsi a nejucinnejsi pripravek na hubnuti,silnější obdoba Meridie a Lindaxy, akorát účinnější a působí déle,nemá vedlejší účinky..vic info na [email protected]

Zdravim Vas, mam k dispozici leky na hubnuti: Adipex, Sibutramin 15mg, Sibutramin 20mg, Xenical a dalsi. Spolehlive, rychle dodani. Pro vice info o cenach a velikostech baleni me prosim kontaktujte na: [email protected] .

Reklama

Přidat komentář