Reklama

sibutramin 20

Silva (Čt, 1. 7. 2010 - 21:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Čt, 1. 7. 2010 - 12:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

clloette-Mirka (Čt, 1. 7. 2010 - 01:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka
([email protected])

Silva (Út, 29. 6. 2010 - 12:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Út, 29. 6. 2010 - 11:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Eva (Út, 29. 6. 2010 - 09:06)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý deň, objednala som si od Vás Sibutramín 20m, dnes mi prišiel balík, užila som prvú tabletku. Chcem sa postupne podeliť s ostatnými o moje skúsenosti pri chudnutí:-)tak dúfam, že dojdem do úspešného konca:-)...takže dnes som začala a váha je 67 kg...

Zdravim Vas, mam k dispozici leky na hubnuti: Adipex, Sibutramin 15mg, Sibutramin 20mg, Xenical a dalsi. Spolehlive, rychle dodani. Pro vice info o cenach a velikostech baleni me prosim kontaktujte na: [email protected] .

Silva (Po, 28. 6. 2010 - 21:06)

Moc pěkný příběh klientky, o který bych se ráda podělila, opět jedno malé vítězství...
Dobrý den, Silvo,
zdravím Vás a omlouvám se, ted jsem si uvědomila, když jsem čistila došlou a odeslanou poštu, že jsem Vám asi nepoděkovala za zaslání druhého balení Sibu. Takže alespon dodatečně moc díky.
No, alespon mám důvod Vám napsat další postup mých úbytků na váze . Ted jsem tedy zase ve stadiu stagnace váhy - ale i tak - zastavila jsem se ted na 3-4 dny na 66,5Kilech - 3 nebo 4 dny se ted nic neděje, tak doufám, že se to dnes hne a že se dostanu koncem týdne konečně pod 65kilo...

Zahajovala jsem hubnutí 12.5. na 77,9 a dnes je 28.6. - coz je cca 1,5 mesice - přesně měsíc a 16 dní a mám dole 11,5 kila.
Ted to nejde uz tak rychle jako zezačátku, nicméně je hlavní že to jde a to je jedno jak rychle- uvidím prostě, jak to bude vypadat na konci měsíce, pokud bych ještě nějaké kilo potrebovala, objednám si poslední balení na srpen.
No výsledek už je vidět, protože kolegyně mi minulý týden říkala, že si mě všimla už minulý týden že jsem shodila a dokonce mi říkala, at uz nehubnu, ze to stačí.... Ovšem netuší, že do původních kostýmů a kalhot se jeste nevejdu - takže nestačí
Ale je fantastické, jak se opravdu člověku zvedne sebevědomí - už si nepřipadám jak tlustá mrnavá kulicka, co nosí jen botasky a rifle do gumy a volný trička, ale uz si muzu koupit minisukni a boty na podpadku a vypasovaný tričko, aniž by mi koukaly špeky a nejen to,a le uz se vejdu do velikosti riflí 30. Drív jsem nosila tedy 28-29, takže mám jeste co dělat, ale i tak jsem spokojená!!!!

Když Vám to nebude vadit, tak bych Vám pak třeba v srpnu poslala fotky - před a po :-) ..ale jestě pro zajímavost...pri měření v pase, když jsem začínala s hubnutím, tak jsem měla pas 105 a ted mám 80. Paní doktorka, co mi nechtěla napsat žádné prásky, tak když sem jí říkal, že bych něco potrebovala, že jsem neštastná - že jsme nosila mini a měla 75 v pase, tak mi řekla: No musíte se smířit s tím, že to už fakt nikdy mít nebudete....ale alespon něco delejte, at zhubnete...Jdu k ní v září na kontrolu...chci jí ukázat, že joooo, BUDU mít zase 75 v pase....ne že néééé!!! Oni si totiž doktoři myslí, že když nemáte 120 kilo ale máte 70-80, tak že to neení zase tak strasny a ze s tím clovek něco udělá... jenže ono to nejde a kila jdou nahoru a pokud se člověk nerozhodne, tak opravdu tech 100kilo za pár let bude mít...a to jsem fakt nechtěla riskovat...

Mějte se moc hezky a já zase napíšu.

S pozdravem

Libuš

Silva (Po, 28. 6. 2010 - 19:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Po, 28. 6. 2010 - 17:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

clloette-Mirka (Po, 28. 6. 2010 - 09:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka
([email protected])

Silva (Ne, 27. 6. 2010 - 22:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Ne, 27. 6. 2010 - 22:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (So, 26. 6. 2010 - 14:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (So, 26. 6. 2010 - 11:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (So, 26. 6. 2010 - 08:06)

Velikoris alias Celintia by se měl občas pohlídat IP adresu , když někam píše, dejte si pozor je to jeden a týž člověk

Silva (So, 26. 6. 2010 - 08:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Irena (Pá, 25. 6. 2010 - 15:06)

prodám Sibutramin 20mg, vyzkoušeno na sobě, účinkuje výborně, více info na [email protected]

celintia@gmail. (Pá, 25. 6. 2010 - 14:06)

NABIZIM ADIPEX,MERIDIA,SIBUTRAMIN 20mg,VIC INFO NA [email protected]

velikoris (Pá, 25. 6. 2010 - 14:06)

Nabizim ADIPEX retard 1balení- 100tab za 1800Kč.Doručím na dobírku po cele CR. kontakt: [email protected]

Reklama

Přidat komentář