Reklama

sibutramin 20

Silva (Čt, 24. 6. 2010 - 18:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Čt, 24. 6. 2010 - 15:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (Čt, 24. 6. 2010 - 07:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (St, 23. 6. 2010 - 22:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

clloette-Mirka (St, 23. 6. 2010 - 20:06)

Dobry den, riskla jsem to a...Šárko kočko,
jsem moc ráda, že jste spokojená a děkuju za váš příspěvek do diskuze. Držím palečky a přeju pevné nervy. Kdyby cokoli, tak pište a ptejte se, ráda poradím, pokud to bude v mých silách. Díky Mirka

fran.n (St, 23. 6. 2010 - 18:06)

já mám sibutramin od Silvy a taky naprostá spokojenost.Od poloviny dubna k dnešku 11 kilo dole. Paráda .-))))

kocka_sarka (St, 23. 6. 2010 - 17:06)

Dobry den, riskla jsem to a objednala si sibutramin "na blint" pres net od mirky - [email protected]. Cetla jsem tady i nazory, ze to co dodava sibutramin neobsahuje, ze si sama pise pozitivni komentare, atd. Ale neni to pravda. Pouzivala jsem predtim originalni prasky, nyni jsem po aplikaci prvniho prasku od Mirky a ucinek je naprosto stejny jako u originalu. Takze ucinnou latku sibutramin to rozhodne obsahuje. Mirka jedna seriozne a z me zkusenosti ji mohu doporucit. Pokud byste chteli vice info napiste mi na [email protected]

Silva (St, 23. 6. 2010 - 12:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (St, 23. 6. 2010 - 11:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Eva (St, 23. 6. 2010 - 11:06)

Prodám 25tabletek Sibutraminu 20, [email protected]

Marťa (Út, 22. 6. 2010 - 23:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout...Chci se zeptat jak se to pohybuje cenově.děkuji

Aďka (Út, 22. 6. 2010 - 20:06)

už mám 4 měsíc sibutramín od Silvy a rozdíl k dnešnímu dni je 16kg, jsem fakt spokojená

Fran.n (Út, 22. 6. 2010 - 10:06)

...problém domény centrum... asi

Silva (Út, 22. 6. 2010 - 10:06)

v pořádku už Vám píšu :o)uklidím si ve schránce

Fran.n (Út, 22. 6. 2010 - 10:06)

Vzkaz pro Silvu - nejde poslat mail na zde uváděnou adresu!!!!!!!!!!Zpráva od Vás "halo,zkouška spojení" příšla, když ho pošlu já, přijde mi,že nejde doručit, protože je plná schránka.Co to je za blbost?:-)

Silva (Út, 22. 6. 2010 - 10:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Út, 22. 6. 2010 - 10:06)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

clloette-Mirka (Po, 21. 6. 2010 - 23:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

Ivana (Po, 21. 6. 2010 - 23:06)

prodám Sibutramin 20mg, 30,...Dobrý den, máte ještě Sibutramin na prodej? Děkuji za info [email protected]

Fran.n (Po, 21. 6. 2010 - 20:06)

Silvo, dneska vám nešel poslat mail, pořád se vracel s poznámkou,že je nedoručitelný díky nějaké závadě na vaší schránce .-)

Reklama

Přidat komentář