Reklama

sibutramin 20

Macek (St, 9. 6. 2010 - 09:06)

Paní Silvo za jakou cenu Sibutramin prodáváte? Nikde jsem to tady nenašla. Dík

Silva (St, 9. 6. 2010 - 09:06)

Paní Andreo bez problémů, do 2-3 dní jej máte

andrea (St, 9. 6. 2010 - 08:06)

mám Sibutramin 20mg,...dík Silvia za info ešte jednu otázku ako je to s dodaním na slovensko

Silva (Út, 8. 6. 2010 - 20:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Út, 8. 6. 2010 - 20:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (Út, 8. 6. 2010 - 18:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Pro paní Jarku (Út, 8. 6. 2010 - 17:06)

Vážená paní Jarko , pokud by jste měla ve Vašem dotazu emailovou adresu,velice ráda Vám odpovím! Já ve svých inzerátech také uvádím kontaktní email, a každý kdo pošle dotaz tak se také dočká odpovědi,rady,vysvětlení,popisu a samozřejmě cen jednotlivých mnou nabízených produktů!
A máte pravdu, všude sekám jen inzeráty! Preferuji osobnější přístup, kde toho více můžu s klientkou či klientem probrat,neboť máme každý odlišný problém a každý si zaslouží individuální přístup!
Proto se Vám velmi omlouvám,ale neúčastním se diskuzí,pouze inzerátem !
Budu ráda, pokud se mi ozvete emailem!
Děkuji Songare

Silva (Út, 8. 6. 2010 - 09:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

IVANA (Po, 7. 6. 2010 - 17:06)

Nemám ponětí o...DOBRY DEN PROSIM JESTLI JE JESTE MATE NAPISTE CENU DEKUJ I.M

Jarka (Po, 7. 6. 2010 - 15:06)

paní Songare mohla by jste mi laskavě odpovědět na můj dotaz nebo tady jen sekáte inzeráty? Nevím co si o tom mám myslet. Jarka

songare Sibutra (Po, 7. 6. 2010 - 14:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (Ne, 6. 6. 2010 - 11:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Jarka (Ne, 6. 6. 2010 - 07:06)

Proč neodpovídáte Songare?

Jarka (So, 5. 6. 2010 - 22:06)

paní Songare za kolik máte ten Sibutramin?

janka (So, 5. 6. 2010 - 21:06)

Dobrý den, nabízím...Kolik stoji sibutramin 15mg

songare Sibutra (So, 5. 6. 2010 - 19:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Lucko (So, 5. 6. 2010 - 13:06)

Koukám, že za pravdu se...obviňuješ nesprávné lidi:-)To jsem psal já a stojím si za tím.Chováš se minimálně jako hloupá,naivní a rádoby znalá a přitom jsi mimóza.Doufám,že toto už je na tebe dost slušné.Je mi jedno co si kdo kde kupuje,ale nesnáším leváky a to ty jsi.Nejdřív někomu cmukáš a potom ho pomlouváš za zády.

Silva (So, 5. 6. 2010 - 12:06)

trošku slušnbosti by to chtělo!

Silva (So, 5. 6. 2010 - 12:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Lucka (So, 5. 6. 2010 - 12:06)

Koukám, že za pravdu se tady někdo dost zlobí. Jak jinak si vysvětlit, že mě někdo za normální, slušný příspěvek nazve slepicí. Já byla slušná, jen jsem napsala něco co se ti nehodí do krámu co, ale tohle si nemám proč nechat líbit, jdi fakt do prdele krávo blbá.

Reklama

Přidat komentář