Reklama

sibutramin 20

Perta.J (So, 12. 6. 2010 - 18:06)

Ne, oni tam napisou, ze to jsou vitaminy a na balicek napisou cenu 10usd a proslo v pohode. Ale jak rikam, nevedela jsem jakozto laik, jak je to s tema mg. Videla jsem proste, ze to je sibutramin a koupila to. Az kdyz jsem pocitila (nebo spis nepocitila) ze to vubec nezabira ani malicko, tak jsem se zacala o to zajimat a zjisitla, jak hodne malo je 5mg, nechapu, pro koho to vyrabi. O penezich v haji nemluve.

Lenka (So, 12. 6. 2010 - 14:06)

Tak v tomto musim s pani...5 mg? To je opravdu hrozně slabý...To někomu zabírá? Na mě nepůsobila ani Meri 10 mg...

Silva (So, 12. 6. 2010 - 12:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (So, 12. 6. 2010 - 10:06)

Dobrý den,
nabizím Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (So, 12. 6. 2010 - 08:06)

v současné době je to tak , že si tam objednejte a věřte , že jsou z USA, ale cokoli Vám odkudkoli přijde s touto specifikací, źabaví "celnice" a peníze jsou v trapu . Bohužel realita současnosti.

Petra.J (So, 12. 6. 2010 - 02:06)

Tak v tomto musim s pani Silvou nesouhlasit, ja si pred nekolika mesici kupovala sibutramin z jednoho internetoveho obchodu a opravdu mi tablety z USA prisly. jestli to bylo vyrobeno v cine je dost dobre mozne, ale ze nelze dostat tablety z usa do cech je lez. Nicmene ta koupe byla chyba, neuvedomila jsem si, ze jsem si je koupila strasne slabe- 5mg-takze to se mnou nic neudelalo a tahle sranda me vysla na 319usd !!! U pani Silvy me vyjdou na mene nez polovinu a budu mit 20mg !
Tady jsem tenkrat kupovala:
http://www.24directrx.com/sibutramine.html

Petra.J (So, 12. 6. 2010 - 02:06)

Tak v tomto musim s pani Silvou nesouhlasit, ja si pred nekolika mesici kupovala sibutramin z jednoho internetoveho obchodu a opravdu mi tablety z USA prisly. jestli to bylo vyrobeno v cine je dost dobre mozne, ale ze nelze dostat tablety z usa do cech je lez. Nicmene ta koupe byla chyba, neuvedomila jsem si, ze jsem si je koupila strasne slabe- 5mg-takze to se mnou nic neudelalo a tahle sranda me vysla na 319usd !!! U pani Silvy me vyjdou na mene nez polovinu a budu mit 20mg !
Tady jsem tenkrat kupovala:
http://www.24directrx.com/sibutramine.html

Silva (Pá, 11. 6. 2010 - 21:06)

Janko získat domenu s přívlastkem com není tak těžké a je to záležitost peněz , pajk stačí vytvořit stránky v angličtině a je to, z USA Sibutramin zkrátka nelze dostat do ČR, a kor ne objednávkou přes net :o)

Silva (Pá, 11. 6. 2010 - 21:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Janka (Pá, 11. 6. 2010 - 21:06)

Já tedy nevím,já jsem si předloni nechávala z USA Sibutramin poslat,akorát mě vyšel dráž než tady . Asi je to o množství ?! Tak asi USA posílaj čínu či thajsko,jak píšete.
není to tím,že by měli Amíci výrobny právě tam ?! Levná pracovní síla, jako se tam dělá všechno,že ? od hadrů po hračky. Dělaj se tam i světový značky,akorát to pak okopčej .Jde jen o to pod kým se to dělá,fejk je pak stejně fejk,no nic to byla úvaha. Mě to zabralo,a jsem ráda,žádné vedlejší účinky,a už jsem kupovala i tady a je to v poho,raději ,ale kupuji ten samý co předloni.

Songare -Sibutr (Pá, 11. 6. 2010 - 20:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Fran.n (Pá, 11. 6. 2010 - 20:06)

.....znovu mohu potvrdit a pochválit, že Sibutramin od paní Silvy opravdu funguje, poštou přijde přesně to,co si objednáte a za cenu jakou jste si domluvily. Pro věčné oponenty opět zdůrazňuji, že ač jsem doužívala 100 tabletové balení, stále jsem zdravá, shodila jsem krásných 10 kg. (ještě 20 hodlám!!), paní Silvu osobně neznám a jsem jenom spokojený uživatel.Tento droj doporučuji :-)

Silva (Pá, 11. 6. 2010 - 18:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Klára (Pá, 11. 6. 2010 - 16:06)

Ale paní songare já bych se o tyto skutečnosti ráda podělila s ostatními lidmi, jak je možné , že máte Sibutramín z USA , když ho tam nikdo nevyrábí ani neexpeduje? Dík Klára

Songare pro Klá (Čt, 10. 6. 2010 - 23:06)

Vážená paní či slečno Kláro , pokud by jste měla ve Vašem dotazu emailovou adresu,velice ráda Vám odpovím! Já ve svých inzerátech také uvádím kontaktní email, a každý kdo pošle dotaz tak se také dočká odpovědi,rady,vysvětlení,popisu a samozřejmě cen jednotlivých mnou nabízených produktů!
Preferuji osobnější přístup, kde toho více můžu s klientkou či klientem probrat,neboť máme každý odlišný problém a každý si zaslouží individuální přístup!
Proto se Vám velmi omlouvám,ale neúčastním se diskuzí, pouze inzeruji !
Budu ráda, pokud se mi ozvete emailem!
Děkuji Songare

Klára (Čt, 10. 6. 2010 - 08:06)

Dobrý den,
nabizím...Songare jak je možné , že máš Sibutramin a Adipex z USA?

clloette-Mirka (Čt, 10. 6. 2010 - 00:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka
([email protected])

Klára (St, 9. 6. 2010 - 20:06)

Dobrý den,
nabizím...z Ameriky máte které ten Sibitramin nebo Adipex? dík za odpověď

Songare -Sibutr (St, 9. 6. 2010 - 20:06)

Dobrý den,
nabizím Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (St, 9. 6. 2010 - 09:06)

pro Macek, ceny jsou dle velikosti balení od 810,-Kč+poštovné

Reklama

Přidat komentář