Reklama

sibutramin 20

Simono, (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

chválit, chválit a chválit. To je to oč tu běží....

songare (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

Dobrý den,
nabízím Sibutramin 20mg nebo 15mg,po 100tabl.
Originál balení,příbalový leták v aj., dovoz USA.
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Sibutramin je silnější, účinnějši a daleko šetrnější obdoba Meridie a Lindaxy !!!
Také nabízím Adipex Retard 100tabl.
Kontaktujte [email protected]

Mirka (Čt, 27. 5. 2010 - 12:05)

Dobrý den.

Sem tu nová a mám dotaz. Věší diskuzi sem dočetla ...uf.Velmi mě zaujal právě Sibutramin.
Někde na netu sem vyčetla, že od 13.května je "zrušen" zákat prodeje a distribuce a toho všeho co obsahovalo Sibutramin. Pro nedostatek důkazů proti jeho vedlejším účinkům.
Tak vám nevím, zda si ho mám nechat napsat od dr a nebo zkusit zajíce v pytli =)?
Rozdíl je hlavně v ceně. Jak to děláte vy? Děkuji za odpověd.

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

já bych to uzavřela tak, že zásilka, oc mě přišla poletí do koše a ostatní, at si pojídají a kupují,co chtějí,když to funguje

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

A co jste z něho teda...prodejnce mě napadl, že jsem podvodník, proč bych to tady měla zvěrejňovat? aby se do mě znovu pustil?

Simnona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

Tak pokud je sibu volně...krabička nedošla, produkt byl v dóze a tam jsem právě žádnou nálepku nenašla :-(

Linda (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

právě proto jsem si nechala...A co jste z něho teda zjistila?

Linda (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

já tomu asi nerozumím, na...Tak pokud je sibu volně prodejný v USA, tak tam třeba nemusí být příbalový leták, stačí třeba nálepka na krabičce, tam platí jiné zákony atd. Spalovače tuku taky nemají příbalový leták apod.

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

Na to se zeptejte toho, kdo...právě proto jsem si nechala udělat ten rozbor,ale četla jste -je pouze zákldní a orientační a tudíž bezcenný - jak mě tady bylo odpovězeno

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

toto zboží je z černého...já tomu asi nerozumím, na četném trnu (tedy z USA) neprodávají produkty v originálním balení s letákem? vždy´t se tady píše, že se to tam dá sehnet bez receptu....

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

Na to se zeptejte toho, kdo...na to právě ptám prodejnce tady, věřím tomu, že to čte a tak stále čekám na vyjádření, proč ke zboží došlo jen cosi vytištěného z PC, promiňte, ale nevzbudilo to ve mě důvěru, to je celé, ale asi pátrat přestanu, tady se dočkám jen posměchu a naržek, že jsem směšná, ano, to opravdu jsem, asi čekám na něco, co není možné.

Isa (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

toto zboží je z černého trhu a jen psychopat by sem dal nějakou oficiální stránku, je to stažený z thu tak to neschánějte a akdyž to scháníte tak co čekáte?

Linda (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

já věřím, že výrobců...Na to se zeptejte toho, kdo Vám to prodal. Nebo jste si prášky neměla kupovat, když pro Vás byl důležitý příbalový leták. A ten rozbor tedy nemáte?

Linda (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

děkuji za odkaz, bohužel se...Funguje, to bude asi rukama.. ;D

http://www.steroidshop.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=23&products_id=202&language=de

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

Heh, co do toho pletete mě,...tak já mizím, když vás všechny tady baví jen poslouchat samou chválu..... a vyhazujete mě :-(

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

Heh, co do toho pletete mě,...já věřím, že výrobců je víc, tak jako u každého zboží, jen mě pořád nejde do hlavy, proč právě od tady prodávného výrobce tan leták prostě není k mání - může mě to prosím někdo vysvětlit?

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

Heh, co do toho pletete mě,...děkuji za odkaz, bohužel se nic nezobrazuje, ale věřím vám :)

Linda (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

milá Lindo, však já jsem...Heh, co do toho pletete mě, já mám originál a cpát se můžu čím chci. ;D Prostě pochopte, že výrobců je víc a množství sibu může být snad také více a i balení může vypadat jinak, ne? Proto sem dejte rozbor a nebo to neřešte a zmizte, nikoho nebaví tady stále dokola číst ty samé nevěrohodné kecy.. Já jsem uživatel, ne žádnej prodejce, tak na mě útočit nemusíte ;DDD Tak jsem prohledal google a třeba tady máte ten 20mg http://www.steroidshop.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=23&products_id=202&language=de

Simona (Čt, 27. 5. 2010 - 11:05)

nikdo není schopný dát sem...jedja, to je něco jiného, než mě přišlo,že by zase 15? já jsem to spíše myslela tak, že nidko není schopný sem dát příbalový leták opravbu toho zboží, co se tu prodává, ne podobných produktů, toho je tu dost

Boubelka (Čt, 27. 5. 2010 - 10:05)

dnes jsem si vzala 3 tabletku a mám 3 kg dole - super funguje, mohu jen doporučit.

Reklama

Přidat komentář