Reklama

sibutramin 20

songare (Pá, 28. 5. 2010 - 23:05)

Dobrý den , nabízím Sibutramin 15mg či 20mg po 100tabl, je to daleko účinější a šetrnější varianta Meridie ,Lindaxy !
Originál balení,dovoz USA, včetně příbalového letáku v aj.,žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex Retard 100tabl!
[email protected]

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 22:05)

Simono oceňuji , co jste napsala a děkuji. Mohla jste -sibu alespoň vyzkoušet týden a pak by jste pochopila, že je vše úplně jinak, ale děkuji, muselo to stát odvahu se omluvit.

Petr (Pá, 28. 5. 2010 - 21:05)

jestliže jsem někoho...Simono, trochu mi to připomíní situaci,kdy naše slavná ČOI prováděla laboratorní zkoušky pohonných hmot u náhodně vybraných pump, a cca třičtvrtě jich prodávalo pančovaný, skoro nebezpečný benzín a naftu.
Nikomu ta naše slavná inspekce ale neřekla, co tam přesně našli, a hlavně - které čerpací stanici se vyhnout. Takový výzkum je, slušně řečeno, k ničemu. Stejně, jako když ty se tu oháníš údajným chemickým rozborem a pak prohlásíš, že ho nikomu neukážeš, a ať si všichni nacpou břicha svinstvem...
Já kdybych měl nějaký rozbor k dispozici, pokládal bych za slušnost ostatní varovat.

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 21:05)

a jestliže jsem někoho svým jednáním urazila, tak to se omlouvám, ale to byla jen odezva také na útok a dobyčná, které se to týká ví o čem píši, to jsme si objasnili do e-mailu a tam ti i patří, nikoliv sem, já jsem se nechala unést a unáhlila jsem se a psala to v rozčílení, uznávám, že jsem to neměla ventilovat a vyřešit vše po e-mailu, je to jem moje blbost

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 21:05)

jestliže jsem někoho pobavila, tak jsem ráda, v dnešnm uspěchaném světě, alespoň někdo se zasměje

Wendy (Pá, 28. 5. 2010 - 19:05)

mizím, mizím a vy si tady...Jsi pěkně sobeckej zmetek, Simono. Tak proč sem vůbec lezeš?

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 19:05)

mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

sofi (Pá, 28. 5. 2010 - 18:05)

Proč se tady rozbírají dokola nějaké osobní útoky ? normální člověk se jen těžko vyzná v tom co si má objednat a co ne, a komu pak má věřit když akorát jeden pomlouvá druhého že ty jeho prášky nefungují ? nejlepší je asi vyzkoušet na vlastní kůži a pak hodnotit. Např. mě Sibu od ge-tm labs šlape dobře.

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

s lidmi se slušným vychováním jednám slušně , ale s někým kdo mi nejdříve vyhrožuje, vydírá nějakým rozborem , který jak jsme zjistili ani neexistuje, pak očerňuje a pomlouvá a chová se jak "žumpa" budu jednat tak jak si zaslouží.Gratuluji myslím, že jste tady pobavila více než dost lidí a předvedla svou inteligenci v pravém světle.

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

tak tady jste vedle jak ta...tak jako vy, ale i tak osobní údaje jsou pro každého obchodníka posvátné, ale vy bohužel nevíte, co to znamená

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

vy jste paranoidní a silně , nejdříve jsem Silva alias Irena , pak i Mirka a tedka jsem muž? Nepotřebujete třeba sehnat nějaká farmaka na psychozu? Myslím , že i to bych dovedla. :o)

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

tak tady jste vedle jak ta jedle :o)

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

nebo třeba nesedím pořád...jj,já jsem dealerka a tak nemám co na práci a tak tady vysedávám a prodávám....

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

každý tu má více jmen,...a ve skutečnosti jste muž,ale jméno tady nebudu uveřejňovat,nejsem jako vy - ctím osobní údaje....

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

nebo třeba nesedím pořád u netu protože mám jinu práci a jsme dvě a jedem to na směny ? :o)

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

a já jsem bruneta i blondýna :))

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

vy tady píšete jako Simona...každý tu má více jmen, ale to určitě víte sama,ne? Jednou Silva, jinde Irena apod, jj, život je plný překvapení, v tom se shodneme

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

vy tady píšete jako Simona a také jste Denisa :o)život je plný překvapení

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

ne já jsem bruneta a ona...jasně, to odtud poznáme :)

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

ne já jsem bruneta a ona blond :o)

Reklama

Přidat komentář