Reklama

sibutramin 20

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 14:05)

..je fajn že jste...nebo jsou jedna a ta samá, ne?

Kristina - Adél (Pá, 28. 5. 2010 - 12:05)

Sibutramin kupuju od.....je fajn že jste spokojená,Clloette(Mirka) a Silva mají totožný výrobek :))))Myslím,že to nejsou zrovna ony dvě,které jdou proti sobě....:)))

Adéla (Pá, 28. 5. 2010 - 12:05)

Sibutramin kupuju od [email protected] a jsem spokojená

Petra (Pá, 28. 5. 2010 - 11:05)

prodává tu někdo Sibutramin 15mg? - prosím nabídněte, děkuji.

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 11:05)

mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

za Silvu a Mirk (Pá, 28. 5. 2010 - 11:05)

také ano a pak si vyberte!!!!

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 10:05)

ahoj Lindo, vlastně jak to tak čtu potvrdilo se kompletně přesně co jsem tvrdila, je dobře , že se vychytalo čím to je a snad to bude lepší, já jsem na sobě vyzkoušela , že když si přidám k vitamínům ješta Omega 3 zlepší se mi kvalita vlasů a začnou mi krásně podrůstat a houstnout, zkuste to :o)

Linda (Pá, 28. 5. 2010 - 10:05)

Silvo, máte mail.. Btw. co se týkání padání vlasů, jak jsem zde zmiňovala, tak se mi to zlepšilo a bude to pravděpodobně vysazením antikoncepce, protože mám úplně poházené hormony, pleť samej pupínek a vlasy padají, ale už méně.. tak snad se to nějak upraví ;) Takže ze sibu to asi nebude, spíše méně jím, tak jsem nasadila nějaké vitaminy atd.

za GE TM Labs (Pá, 28. 5. 2010 - 10:05)

rozhodně ano

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 09:05)

Kristino také mi přijde na to že by jste podle některých měla být minimálně mrtvá a otrávená , že se těšíte dobrému zdraví a působíte spokojeně, já jsem si Sibutramin opět nasadila a po měsíci a 10 dnech mám o dalších 6,5kg míň, a víte proč mě tady ty pomluvy nevytáčejí ? Protože jsem se dostala pod 60kg!!!! Obleču kalhoty , které jsem nosila před svatbou, i malinké věci , které byly již dávno zahrabané někde ve skříni. A jako další pohon v tom co dělám a podpora jsou emaily holek které po měsíci píší své výsledky a objednávají přes prvopočáteční nedůvěru další balení kolikrát i pro kamarádku. A za tyto výsledky mi stojí neuhnout a stát si na svém i když mě "konkurence mile upozorňuje" po emailu jestli budu nadále zmiňovat konkurenční firmu a další údaje o pravdě originálu z USA od zdejších prodejců , že spustím boje , které si určitě nepřeji.

Fran.n (Pá, 28. 5. 2010 - 08:05)

stále mám Sibutramin 20mg,......to je dobře,Silvy,že máš..docházejí,čekám na penízea hned píšu.jde mi to skvěle....!!!!!Začínám být znovu hezká a světe div se,podle předpovědí zdejších vědem ...ne a ne mít nějaké problémy :-))))))

Silva (Pá, 28. 5. 2010 - 07:05)

stále mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 06:05)

Nevím,jestli jsem to tady na...tak v tom případě, to,c o se tady prodává nemůže být originál USA :) že by Čína?

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 06:05)

Simono, nevím, o co ti jde....mizím, mizím a vy si tady cpětě pupky čím chcete :)

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 06:05)

Tak proč o nějakém...pro vlastní potřebu, abyhch se necpala nějakým šméčkem...

Simona (Pá, 28. 5. 2010 - 06:05)

chválit, chválit a...jj, to už jsem také pochopila, že jak nechávlím, jsem trapná....

Silva (Čt, 27. 5. 2010 - 21:05)

stále mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Slávek Boura (Čt, 27. 5. 2010 - 21:05)

Simono, nevím, o co ti jde. Proto sem, prosím, dej ten rozbor, a nebo to neřeš a zmiz. Díky.

Roman (Čt, 27. 5. 2010 - 21:05)

prodejnce mě napadl, že...Tak proč o nějakém laboratorním testu vůbec píšeš, když to tu nejsi ochotná zveřejnit? K čemu to tedy je?

libuška (Čt, 27. 5. 2010 - 17:05)

Tak pokud je sibu volně...Nevím,jestli jsem to tady na těchto stránkách už psala,ale tento přípravek je v USA přísně registrovaný a pouze na předpis.Navíc je velmi drahý!Jedna tobolka příjde na 50,00 až 80,00Kč!!!To podle výrobce a prodejce.A na tuto informaci vemte jed!Nehodlám tady dokazovat odkud ji mám.V USA jsou všechny léky velmi drahé.Sama jsem to zažila.Libuška

Reklama

Přidat komentář