Reklama

sibutramin 20

vtipnému (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

mě ten Sibutramín pomohl a to mi stačí, ani jsem necítila žádný vedlejšáky ani nic co by bylo jiné než u Merídie, a na to že beru 62 tobolku vypadám furt zdravě. Ale já jsem jen hloupá ženská ze Svitav já vím hovno

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

ještě jednu poslední maličkost - paní Silvo, příjměte prosím moji omluvu, jste super prodejce a já svým jednáním pošpinila vaše dobré jméno, sypu si popel na hlavu, s přáním obchodu zdar.

vtipné (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

volal jsem do Becherovky ať...vaše reakce je opravdu dětinská,asi opravdu nechápete,že tu jde o zdraví!

názor (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

jasně, nikde, co uvedla...žádný prodejce tady není poctivý,at beru v potaz ceny,nebo původ léků.Ale je tu opravdu zajímavé čtení!!!

dotaz (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

Holky nechte si ho...můžu se zeptat co vám váš lékař napsal a která lékárna prodala?

Já první (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

volal jsem do Becherovky ať mi řeknou svůj recept a dodavatele surovin a oni nereagují.Takže už to nebudu pít,protože každý výrobce přece hned vytelí co a jak aby dal šanci i ostatním si to sehnat přímo u zdroje:-)

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

velmi důvěryhodnéopravdu je tato diskuse zbytečná a k ničemu nevede, kromě urážení a osočování z vaší strany, mějte se pěkně vy, i vy všichni, to tu nakupujete

Silva (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

velmi důvěryhodné

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

to jsem nepsala už já,...a paní Silvo, přestaňte se prosím do mě navážet, jestli jste si všimal, já už jsem napsala, že jsem k tomu řekla vše a nebudu se dále vyjadřovat, děkuji za pochopení

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

klidně se podepište :o)...to jsem nepsala už já, bohužel, negativní názor má i někdo další....

paní Simono (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

zdravím,mě na můj dotaz,na...klidně se podepište :o) Silva

varování (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

Ahoj holky, stale hledam kde...zdravím,mě na můj dotaz,na zdroj paní Mirka také neodpověděla,ihned přestala komunikovat.Po mé zkušenosti s balíčkem plným papírků,nevěřím nikomu.Právě proto,že jsou tyto tablety momentálně pozastaveny,nenechejte se okrádat a počkejte si,až budou zase povoleny.

Silva (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

ráda počkám až mi dáte kontakt na prodejce na černém trhu , který dává atest ke svým přípravkům, děkuji

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

vidím to jen já nebo...to není kudy kam, ale moudřejší ustoupí

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

já neočerňuji ten váš, tak se nenavátžejte do toho mého, já ho dělala původně pro svoji potřebu a vy, když jste prodejne by jste ho tedy měla přidávat přímo k výrobku samému, aby nebyli pochybnosti, co vlastně zasíláte a spotřebitelé by nemuseli pochybovat jako já, to je celé a opravdu nemám sílu s vámi válčit

Olga (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

vidím to jen já nebo opravdu nikdo, že ta simona už neví kudy kam ?

Silva (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

vy jste tvrdila , že máte rozbor, počkám na Váš a pak sem kolega, který v laboratoři pracuje a test měl zadara hodí výsledek :o) mimochodem cena testu se pohybuje řádově od 100tis. korun podle podrobnosti

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

....bude tam zveřejněný po...jasně, jsem trapná a k smíchu, opravdu nemá cenu s vámi dealery válčit.....

Simona (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

základní test , který je...proč sem tedy nedáte váš rozbor, který máte z Lachemy? když tedy nestačí základní a nebo orientační?

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

...na adrese,kterou Simona...jasně, nikde, co uvedla Simona nic není a Simona si vlastně všechno vymyslela a jen lže a očerňuje dealerku Silvu, protože sama závidí, že nemá na Sibutramin peníze a vlastně očerňuje všechny tady poctivé prodejce, všem, kterých se moje příspěvky dotkly se velice ovmluvám a přiznávám, na vaše dealerské praktiky já nemám, vy mě tady ukamenujete.....

Reklama

Přidat komentář