Reklama

sibutramin 20

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

ještě si dovolím uvést na pravou míru to, že, nepomlouvám váš produkt, nelíbí se mě vaše chování a jednání a výhružky, k účinkům Sibutraminu se vyjádřit nemůžu, nemám zkušenosti s užíváním, tak jen pro vysvětlení, aby to zase někdo nepřekroutil.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

já už opravdu nemám náladu se s vámi přít - znovu podotýkám, že to je jen diskuse a každý má právo si udělat svůj názor a také ho sdělit a ikdyž se někomu nelíbí není to důvod k napadání jeho osoby.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

To po tobě nikdo nechce,ale...já bych to neřešila, ale paní Silvě jsem napsla, čím mě podrazila do e-mailu a že se takhle do mě všichni pustí za můj názor je také podezřelé, za pravdu se každý zlobí.

Květa (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

vůbec nechápu, co se do mě...Pokud je někdo se sibutraminem spokojený, tak to tu dost jasně napíše, proč tomu tak je.
Nebylo by od věci, aby ti nespokojení učinili totéž.

Petr (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

pro všechny, kdo má zájem,...Na těchto stránkách o sibutraminu samozřejmě nic není...

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

vůbec nechápu, co se do mě všichni navážíte, nechte mě v klidu a pojídejte si své přípravky, které jak známo působí i na psychiku, což vysvětluje, proč celá tato diskuse přerostla v takovou aféru a válku dealerů, když tady někdo zrovna nevychvaluje, tak má podle všeho smůlu, tak si dejte pozor případné pisatlky, aby jste nedopadly jako já a nepustily se do vás dealerky, nic s tím nenadělám, jen si říci "moudřejší ustoupí"

Jindra K (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

ale chápu, že jsem svým...To po tobě nikdo nechce,ale prostě nechápu proč to nepošleš zpět jak ti nabídli a nesereš na to.Asi máš moc málo starostí a práce,že ti tohle stojí za to.A pozor s tvrzeními typu podvod a tak.To nemůžeš dokázat a není to fér.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

ale chápu, že jsem svým jednáním popudila všechny dealery, koho se to dotklo, velice se omlouvám, že jsem si dovolila přispět i svým názorem, vaše výrobky jsou v naprostém pořádku a já nejsem mentálně v pořádku a na takové úrovni, abych s vámi mohla o toto přít, nechejme si tedy každý svůj názor a mě pošlete do háje a dál si sem posílejte pochvalné recenze a všichni budeme spokojeni jako doposud.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

jj, tak podle všeho jen já jediná píši všude negativní ohlasy, ti, kteří je psali také ví, že to není pravda a na ostatních mě nezáleží, každý má právo sdělit svůj názor, a´t už pochvalný, nebo ne.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

pamatujete se na to,že...není snad trestné si pročítat i jiné diskuse, nebo ano? nemluví se jen tady o tom, že je to celé podvod

Jindra K (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

Upřímně moc nechápu,...protože je to o slepém egu naivní holky co má vztek a vlastně neví na co:-(A říct,že jinde to je taky?Jestli píše všude,tak není problém.Jsou i weby kde je s tímhle kritizováním poslali spokojení uživatelé do háje.Lidi je to jen konkurenční boj,tak to přejděte a nečtěte ty kraviny.

sofi (St, 26. 5. 2010 - 18:05)

Upřímně moc nechápu, proč to tady už dávno není rozmetený, když je to nelegální obchod ?

fran.n (St, 26. 5. 2010 - 18:05)

zrovna si pročítám i jiné...pamatujete se na to,že původně byl váš problém úplně jiný?Tvrdila jste,že chcete vrátit sibutramin od Silvy a že je nesolidní,protože chce,aby jste jí ho poslala zpět na dobírku :-))

Posléze jste od toho upustila a tvrdila,že máte rozbor,který dokazuje,že to sibutramin není.....

Potom,že Silva prodává přípravky bez toho,aniž by k nim přidávala atest :-)))

V tuto chvíli už jsme u kardiovaskulárních příhod a u toho,že ..."na ostatních diskuzích o sibu taky moc hezky nepíší..."

Kde je tedy váš problém doopravdy slečno nebo paní?Protože o blaho nás všech kupujících,jak jste se nám snažila namluvit vám nejde.to víme obě...všichni... :-)))))

Simona (St, 26. 5. 2010 - 18:05)

zrovna si pročítám i jiné diskuse a pochvalně tam také moc nepíší, kdo chce, koukněte také na doktoronline.cz, tam Sibutramin 20 také moc neopěvují....

Silva (St, 26. 5. 2010 - 17:05)

který prodejce nabízí příbalový leták?

Simona (St, 26. 5. 2010 - 17:05)

jak vidíte, běda tomu, kdo napíše jiný názor než pochvalný :-( proto chválím toto obchodování a dávám mu jedničku!!!!!

diskuze na úrov (St, 26. 5. 2010 - 16:05)

zdravému člověku nic...tak to asi nechápete,proč to tedy stáhli z trhu?já nechápu proč jste tak sprostá,ý?t

rada (St, 26. 5. 2010 - 16:05)

program na hubnutí:www.cambridge_diet.cz je to dieta,kde vás hlídají zdravotníci,tím se mylí tlak,tep,opravdu funguje,neodchází z teli vitamíny,mineráli.po lindaxe mi dost padaly vlasy!

vtipnému (St, 26. 5. 2010 - 16:05)

zdravému člověku nic nehrozí, kdo má problém ze srdcem , nemá to co žrat ne ? Aspoň já to tady v příbalovém letáku čtu

vtipná (St, 26. 5. 2010 - 16:05)

mě ten Sibutramín pomohl a...tak to budte rada,muže to poškozovat srdce,toto poškození se projevuje po delší době.samozdřejmě jen u nějakého procenta pacientů,tudíž mi všichni doufáme,že zrovna nebudeme mezi nimi.

Reklama

Přidat komentář