Reklama

sibutramin 20

Pro ostatní (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

základní test , který je možnost provést, Vám ukáže jen jestli přípravek látku obsahuje nebo ne, hlubší test , který může provádět jen zlomkové procento laboratoří, je jednak časově i fifnančně náročný. Ke trvzení , které tady padlo o molekulách a zlomcích obsahu, ovšem základní , ani orientační test nestačí.

Silva (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

to je zajímavé , že najednou neinzeruje songare, pharma ani jiný 100% prodejce:o)))

fran.n (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

....bude tam zveřejněný po prošetření a uzavření celého případu....

te´d jste mne rozesmála,ale opravdu upřímně jsem se zachechtala.jakého případu,proboha?Kde to žijete?jako,že si někam půjdete stěžovat,že jste si na internetu koupila léky na hubnutí a když jste je chtěla vrátit,že paní byla ochotná pouze dobírkou?Nebo,že neobsahují,co obsahovat měly?Nepište nesmysli a spadněte zpátky na zem.jenom vyslovíte ten úvod...koupila jsem na internetu a už se s vámi nikdo nebude bavit :-DDDDD Ne,že bych vám to přála,ale děláte tady dusno a jediný ani zlomeček důkazu,pro své lži nemáte.Že vám není trapně,ženská.To snad není možný.... :-D

Simono (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

ukažte mi jediný řádek kde tvrdím , že jde o léčivo a budete hledat velmi dlouho a zbytečně, přípravek!!! Nezlobím se na Vás a za sebe Vám naopak přeji aby jste zhubla i bez podobných přípravků, Silva

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

myslíte že solidní od Vás...ikdybych měla podle vás jen orientační výsledek testu, pořád je to lepší, než nemít nic a cpát se léky bez originálního příbalovéh letáku, viďte - toto je opravdu už můj poslední příspěvek k tomuto, lituji, že jsem si takdy něco koupila a nechala se tím tak zatáhnout do tohoto kolotoče, kdy dealer si píše recenze sám a napadá tak všechny, kterí mají jiný názor, než pochvalný.

Simono (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

tvrzení proti tvzení máte pravdu o nic jiného tady celou dobu nejde

fran.n (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

...na adrese,kterou Simona uvedla také nic o sibutraminu není :-D

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

myslíte že solidní od Vás...když nemám, tak nemám, to je vaše tvrzení proti mému a jak jsem již napsala a opravdu už k tomu nemám co napsat

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

a kdy ho tam uverejnite?bude tam zveřejněný po prošetření a uzavření celého případu

Milá paní Simon (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

myslíte že solidní od Vás bylo mně napadat bezdůvodně ? Vy žádný výsledek testu nemáte!!! A víte proč to vím ? Protože v ČR je jen malé množství laboratoří , které jsou schopny provést jiný než orientační test, procentuální čistotu a obsah jsou schopny stanovit laboratoře které spočítám na prstech jedné ruky. Každá laboratoř vede záznám o provedených testech, a to nevyhnutelně , a víte co je zajímavé za posledních 14 dní takový test neexistuje.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

ráda bych paní Simonu...jestliže po mě budete chtít ještě nějaké informace, prosím e-mailem, přestańte mě prosím očerňovat na veřejnosti

Silva (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

já už snad ho té paní i daruju ať nežeru :o)

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

jestli chcete dám sem celou...milá paní Silvo, víte co? nenavážejte se do mě a nechte mě napokoji, prodávejte si vesele dál a myslím, že komunikace (kterou jste sem již dala) je mezi dvěma lidmi a tak to má i zůstat, protože byla určena vám a nikoliv všem - já sem také vaši adresu nedávám, k takovým praktikám se snižovat nebudu, bohužel, jak s tím naložíte vy - to neovlivním, to by se také mohlo všem případným kupujícím stát, že sem dáte i jejich adresy a další osobní údaje o doručení a to také solidní obchodník nedělá, nemyslíte?

fran.n - simoně (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

Simono, já taky prodávám třeba oblečení po dětech a nejsem dealer textilu,pokud BY JSTE PRÁŠKY MĚLA a byla ochotna se sejít,snad bych i chvilku přemýšlela,jestli třeba něco z vašich slov nemůže být pravda.Ale protože jste se sejít odmítla,(COŽ JSEM ČEKALA,:-D)),je mi všechno jasné.......nebudete prášky dál prodávat, protože je prostě nemáte.Rozbor uvěřejňovat nebudete,protože by to nemělo cenu.Ach..jak věrohodné.Byla by jste alespoň tak laskava a napsala nám sem cenu,kterou jste za rozbor platila a ústav nebo lékárnu,kde Vám ho za ten "obrovský" poplatek dělali?Pokud by jste tady chtěla argumentovat s tím,že nemůžete shodit známého lékárníka,vzpomeňte si,že jste za jeho služby,jak tvrdíte platila dost drahé peníze.....Vaše slova....a pokud by jste platila,koupila jste si něco,v tomto případě rozbor nějaké látky, s čím můžete naložit podle svého.Blbý je,že vy jenom,(nevím proč),plácáte nesmysly.Napadá mě jediné,jste neš´tastná,pokud jste neš´tastná proto,že na sibutramin nemáte peníze,napište mi.Koupím vám ho. kristina

Silva (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

ráda bych paní Simonu oficiálně požádala o originál rozboru, jehož pravost si nechám ověřit.

Simono (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

pro všechny, kdo má zájem,...a kdy ho tam uverejnite?

Simono , (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

jestli chcete dám sem celou naši komunikaci po emailu, v prvním útočném emailu jte mi napsala , že přes známého lékárníka děláte test a že vám řekl že žádný Sibutramin 20mg nikdy produkován nebyl, což je lež!!!! Takže, pokud by pan lékárník věděl o čem mluví, jestli nějaký takový vůbec existuje jinde než ve vaší hlavě, zjistil by že tobolky obsahují skutečnou dávku Sibutraminu. Tím co tvrdíte jste mě opět jen ujistila , že se jedná o snůšku lží a pomluv z Vaší strany.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

já už opravdu nemám čas se tady handrkovat s dealery, každý svého štěstí strůjcem a jestli někdo po takovém zázračném balíčku zhubne, tak mu to přeji, adresu,kde si můžou logicky přemýšlející lidé přečíst potřebné informace jsem uvedla a jak s tím kdo naloží je věc každého případného kupujícího

milá Simono , t (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

to tvrďte až se tak stane, ...ale vlastně , vy ráda tvrdíte věci , na základě svých doměnek, a bez reálného podkladu viďte?

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

že neexistuje Sibutramin...nikdy jsen netvrdila, že neexistuje něco takového, já stále mluvím o obsahu balíčku, který mě přišel

Reklama

Přidat komentář