Reklama

sibutramin 20

PETRA (Út, 25. 5. 2010 - 11:05)

AHOJ MÁTE JEŠTĚ...A ZA KOLIK A JESTLI JE MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

PETRA (Út, 25. 5. 2010 - 11:05)

Stale jeste mam k prodeji...AHOJ MÁTE JEŠTĚ SIBUTRAMINPETRA

Milena (Út, 25. 5. 2010 - 01:05)

Ja mam od "Songare" Sibutramin 15 a jsem velmi spokojena musim rict na jeji obranu, protoze vidim ze se tady dost vsichni navzajem ocernuji. A zadny cinsky znak na hologramu nevidim, spis jakkoby nakou siluletu a klikyhaky, ale to je snad u hologramu normalni ne? NAvic tento lek jsem kdysi objednavala opravdu z nakeho us obchodu a opravdu z us prisel. Ovsem stal 320usd :-( Takze pani Songare dekuji a opravdu se divim vam ostatnim utocicim, ocividne dylerum, co se snazi trapnym zpusobem nicit konkureci ci co.

Zdena Songarovi (Út, 25. 5. 2010 - 00:05)

Dobrý den , nabízím...No nevim nevim songare, original, dovoz USA a na hologramu vaší dózy se "sibutraminem" jsou čínské znaky????????? To jsem si nákup u vás rychle rozmyslela. :(
Také jsem tu stejnou dózičku viděla v televizi a v časopise a dost před ní varovali!!!!!!!!
Lidičky, byla bych opravdu opatrná před tímto originálem z USA s čínskými znaky a ti co mění své emaily????? No také podivný způsob jak dát najevo svou serióznost.
Hodně štěstí při volbě toho správného prodejce, pár jich tu určitě je. I já už mám objednáno.

Pharma1 (Po, 24. 5. 2010 - 19:05)

Taky je zajimavy nazor, ze kdyz si nekdo zmeni mail, tak je hned nejvetsi podvodnik :-D

P (Po, 24. 5. 2010 - 19:05)

Je zajimave pozorovat, jak si tady dealeri sami sebe chvali a odpovidaji ji si sami sobe:-)

Pharma1 (Po, 24. 5. 2010 - 19:05)

Stale jeste mam k prodeji Adipex, Xenical- ceska lekarna. Dale pak Sibutramin 15mg a Sibutramin 20mg -ORIGINALNI produkty,dovoz USA, nikoliv cesky prelepena Cina.
[email protected]

Silva (Po, 24. 5. 2010 - 11:05)

stále mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

songare (Po, 24. 5. 2010 - 10:05)

Dobrý den , nabízím Sibutramin 15mg či 20mg po 100tabl, je to daleko účinější a šetrnější varianta Meridie ,Lindaxy !
Originál,dovoz USA,žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex Retard 100tabl!
[email protected]

Silva (Po, 24. 5. 2010 - 09:05)

stále mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

fran.n (Ne, 23. 5. 2010 - 11:05)

děkuji všem za podporu,...Nejenom že na googlu jde najít sibutramin 20mg a ani není potřeba angličtina,(google dnes stránku současně i přeloží:)),ale já jsem chtěla být fikaná a nechat si ho poslat přímo ze Států v blahé naději,že ušetřím.Tobolky balené po 100 ks,(tedy dávka kterou kupuji od Vás za 2 500,-kč),přijdou na 395 US.Tak jsem to zase rychle zavřela a jsem š´tastná,že je tahle možnost v Čechách.Silvo,nenechte se otrávit ani znechutit.pro spousty lidí by to bylo škoda a ty ostatní a´t si trhnou.....:)))))

Silva (Ne, 23. 5. 2010 - 10:05)

děkuji všem za podporu, bohužel se najdou i tací co si objednají a pak ještě vyhrožují v naději , že jim vrátím peníze a oni si tobolky nechají, nejdříve mě paní obviní , že neexistuje Sibutramin 20mg, přitom jednoduché zadání na googlu Vám vyhodí , že v USA je skutečně tato gramáž dostupná a nejen to, dokonce již byla využívána kdysi i v 30mg verzi, ale k těmto poznatkům je potřeba angličtiny, a když už paní neví co dál tak mě osočuje a vyhrožuje rozbory a očerněním na netu, ale ty již má uděláno tolik lidí včetně skupinky dietologů, kteří ode mne odebírají, že ani toto problém není. Je velice smutné,že když se najdou prodejci féroví a spolehliví, najdou se i nevděční spotřebitelé. Napadá mě spojitost s pokusy očernit nás na těchto stránkách , ke kterým zde docházelo v poslední době, a spíše to považuji za provokaci.

Ivona (Ne, 23. 5. 2010 - 09:05)

Take jsme objednali od Silvy a vsechno doslo jak bylo domluvene.

Janek (Ne, 23. 5. 2010 - 09:05)

Přesně tak jako Fran můžu i já potvrdit,že od [email protected] jsem objednal a dostal vše okamžitě a jak bylo slíbeno zde.Originál balení s letákem v češtině,funkční a jsem spokojen.Jen bych rád řekl,že nikdy nekoupím od někoho kdo si takto mění mail jako prý ověřený prodejce výše.To je právě znak podvodného jednání a otestoval jsem to také.

fran.n (Ne, 23. 5. 2010 - 00:05)

Dobrý večer, proč měníte...Dobrý večer Deniso, já jsem objednala od paní s mailem [email protected] a vše došlo v pořádku,originál zabalené s příbalovým letákem v češtině.Začala jsem užívat 11.4.2010 s váhou 85 kg na 165 cm a dnes 22.5. 2010 vážím 77 kg.Vše dokumentuju fotkama a jsem šťastná jako blecha:-)))Komukoliv ráda popíšu na mailu [email protected] mi vás líto,že máte takovou zkušenost,ale já osobně bych zvážila trestní oznámení pr podvod.nejde o malé peníze,tím spíš,jestli vás je víc.Držím palce.(Kristina)

Denisa (So, 22. 5. 2010 - 22:05)

Dobrý večer, proč měníte emaily? Ráda bych se zeptala pod jakými emaily jste inzeroval/a? Já tady totiž objednala 2 měsíce zpět od inzerentky Sibutramin 20mg a poslala jí peníze a dosud nic nemám. Zajímala jsem se kdo naletěl také a našla jsem více lidí a více druhů emailových schránek. holinová, Růžičková, celintia a další

Pharma (So, 22. 5. 2010 - 22:05)

a od jaké firmy Sibutramin 15 nabízíš?

Pharma1 (So, 22. 5. 2010 - 22:05)

Stale jeste mam k prodeji Adipex, Xenical- ceska lekarna. Dale pak Sibutramin 15mg a Sibutramin 20mg -ORIGINALNI produkty,dovoz USA, nikoliv cesky prelepena Cina.
Jsem jiz dlouhodoby spolehlivy prodejce-to, ze mam jiny mail neznamena, ze nejsem dlouhodoby prodejce. Naopak ja jsem ta, kdo tu Sibutramin20mg prodává už čtyři roky, jen nejsem tak agresivni prodejce, jako jini a tak nejsem tolik videt, je to pro me spise prilezitostne... [email protected]

Jaromíre (So, 22. 5. 2010 - 16:05)

ve většině farmatik byla...děkujeme i Vám za odpověd.

Jaromír (So, 22. 5. 2010 - 13:05)

ve většině farmatik byla nosnou složkou látka karbohydrátového původu a glukopur(hroznový-ovocný cukr) je tou nejlepší a nejšetrnější volbou.Jinak čistý sibutramin je hořký až trpký a v žaludku by mohl způsobit vážné komplikace,zejména při nedohledáném žaludečním vředu a podobně.Navíc 20 mg je tak málo,že by kapsle byly takřka prázdné.Glukopur určitě zlepší vstřebání,odstraní některé z vedlejších účinků a navíc usnadní propustnost látky stěnou žaludku.Určitě se nemusíte ničeho bát.

Reklama

Přidat komentář