Reklama

sibutramin 20

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

dokážu to tak, že mám...jedině v případě, že adresa vámi uvedená jako odesílatel by nebyla vaše..... v tom případě by také nebylo dost možné na cizí adresu zaslat zboží zpět dobírkou, viďte?

taky tvrdil (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

že neexistuje Sibutramin 20mg....což je lež, co dalšího ještě od vás je lež???

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

obávám se že jste...a čím vás vydírám? můžete mě to sdělit? chci po vás snad peníze, které mě nepatří? Po tom, co tady předvádíte opravdu nemám již s vámi o čem diskutovat, vy máte svoji pravdu a já také

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

já jsem tvrdila, že známý...dokážu to tak, že mám adresu prodejce a testováno bylo v obalu jim zaslaném, ale jak říkáte, moje slovo proti vašemu nemá žádnou váhu

Simona (St, 26. 5. 2010 - 14:05)

obávám se že jste...já jsem tvrdila, že známý lékárník mě poradila a zprostředkoval rozbor,nikoliv, že mě jej udělal, to špatně čtete, nebo chápete

Simono (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

mohla jste tam dát cokoliv jen aby jste očernila prodejce ,což je celou dobu účelem vidte, jak dokážete že byla testovaná tobolka od konkrétní prodejkyně a že vaše slovo váhu nemá.

Simono (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

obávám se že jste afektovaný člověk a přestřelila jste, nejdříve jste se se mnou přela že neexistuje Sibutramin 20mg, když jsem Vám ukázala , že se mýlíte a existuje i 30mg verze, začala jste to zkoušet přes rozbor, nejdřív jste tvrdila, jak Vám test dělá známý lékárník a najednou se objevují informace že ten test máte od někoho uplně jiného, malinko si protiřečíte, a každou chvíli měníte názor, vlastně pro nic z toho co tu tvrdíte nemáte jediný podklad! A vydírat někoho za účelem přiznání něčeho co pravda není, to snad nemyslíte vážně.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

testu , který jak tvrdíte...pro všechny, kdo má zájem, rozbor bude uveřejněný na http://www.nebezpecneleky.cz/

Simona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

paní Punčochářová...nikdo vám nic neposílá, to bude asi nějaká mílka, já s vámi nemám důvod komunikovat, jestliže vám někdo vyhrožuje, obraťre se prosím na tu správnou osobu

A také (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

paní Punčochářová vyprosila bych si výhružky , které mi posíláte emailem

Simono (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

já se tím necpu, tak mě v...kolik takovy rozbor stoji?

Výsledek (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

testu , který jak tvrdíte máte je blbost, v těch tobolkáchb je tolik sibutraminu, že pravé Meridii se o tom mohlo jen zdát, ale to Vám asi sotva někdo vysvětlí. Jediné co děláte je že pomlouváte , jedna věc je kdyby Vám nezabral, a i tam je dokázáno , že existuje 8% imunních lidí na tuto látku, druhá věc je , že tvrdíte , že v tobolkách Sibutramin není a to jste malinko přestřelila, a bylo by Vám to jasné , kdyby jste o tomto něco málo věděla.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

a není to třeba tak , že...já se tím necpu, tak mě v žaludku ležet nemůže a je mě jedno, jestli někdo něco takového prodává tady, nebo někde ne trhu, je to všechno jen o tom, že když jsou kupující, budou i prodávající

SImona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

Dalo by to smysl tomu, co...tak to je legrační,někdo vám tady prodává svinstvo a já budu spolupachatel? každý má přece možnost, než něco bude bárt si nechat rozbor udělat, dělají ho např.v analytické laboratoři např. na VŠ nebo u policajtů, případně i na hygieně - taková je prozatím moje rada, aby mě někdo neosočoval, že si zahrávám se zdravím všech

..a Simono (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

a není to třeba tak , že Vám leží v žaludku, že swe prodává po netu? Přijde mi , že najednou nejste tak pevná v kramflecích

Simona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

Bych řekla že žádný asi...když se nad tím zamyslíte a upravíte svoji životosprávu, tak na sezónu shodíte i bez Sibutraminu, nemyslíte? ale jestli vám k tomu pomohl Sibutramin, tak vám gratuluji

jaký by to tady (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

jaký by to tady mělo smysl?...Dalo by to smysl tomu, co jste tady Simono psala. A to o rozboru, ktery, jak tvrdite, jste nechala udelat.
Pokud jste si vedoma, jake skody na zdravi mohou zpusobit a podle Vas to neni zadna sranda, tak by jste mela co nejdrive ty vysledky zverejnit. V opacnem pripade by jste se mohla dopustit trestneho cinu a to tim, ze jste se vedomne podilela na poskozovani zdravi a byla si vedoma vsemi nasledky tim spojenymi, aniz by jste na toto upozornila. Uz chapete ten smysl?

Simona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

Než si promyslíš, Simono,...jesli se pár lidem něco stane, nebude to moje vina, já jim neřekla, aby se tím cpali a navíc jsem jim nic ani neprodala a je na každém z vás, co do sebe ládujete a jak vám záleži na vašem zdraví

Zigulka (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

Bych řekla že žádný asi není. Ale jako pokus dobrý . Já jsem jedna z těch spokojených,tedy nehubla jsem nějakých 15,20,30 kg, vždy potřebuji shodit sezonně cca 7 až 8kg. A funguje,a hubnou tu i víc. Taky dobrý .

Simona (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

...pokud máte zboží...nezlobte se, nebudu zboží dále prodávat, nejsem dealer, pokud jste spokojena, objednejte si tedy znovu od pí. Silvy.

Reklama

Přidat komentář