Reklama

sibutramin 20

ADIPEX RETARD - (Pá, 25. 2. 2011 - 15:02)

Nabizim 2 balení Adipex retard. 1baleni (100tbl)- 1700kč. Dodani postou na dobirku,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost! mail: [email protected]

Petronela (Čt, 24. 2. 2011 - 21:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

xxx (Čt, 24. 2. 2011 - 12:02)

já beru sibutramin od silvy...ježíš to jsou kecy.
Za tři dny tři kila?

Dana (Čt, 24. 2. 2011 - 12:02)

já beru sibutramin od silvy od pondělí a zhubla jsem 3 kila

Renáta (Čt, 24. 2. 2011 - 10:02)

Já mám sibu od Silvy, a...I padělek může fungovat, ale záleží jaké jiné látky obsahuje a hlavně co obsahuje a jakym zpusobem je vyroben. Taky to jde pak videt na cene jestli originál nebo kopie
:-D

Monika (Čt, 24. 2. 2011 - 10:02)

Díky za info. a výsledky?...já ho beru zatím jen 3dny, tak že zatím nic

dáda (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Silva je na mejlu...Díky za info. a výsledky? hubneš?

Tereza (St, 23. 2. 2011 - 15:02)

Silva je na mejlu [email protected], taky ho mám už měsíc a zatím dobrý jen žízeň ale jinak žádný hlad ani vedlejší učinky

Dáda (St, 23. 2. 2011 - 14:02)

Já mám sibu od Silvy, a...A kontakt na Silvu? Je možno u ní objednat?

Monika (St, 23. 2. 2011 - 09:02)

Slováci zaplavili inzercemi...Já mám sibu od Silvy, a chut k jídlu vůbec nemám,mám pořád žížen a trochu mi buší srdce. Tak myslím že to padělek nebude :)

klara (St, 23. 2. 2011 - 08:02)

Slováci zaplavili inzercemi a těmito výrobky internet :
Opravdu je v těchto krabičkách pravý sibu? Každá krabička je jiná. Každý kdo bral Meri z lékarny tak léta měla jeden obal, chci si Sibu koupit, ale po prošmejdění na netu mám pocit, že jsou to všechno padělky. Sousedka si koupila Sibu 20 za 2000 Kčc a užívá ho 3 týdny a žádné vedlejší příznaky jako u Meri, pocení, žízeň... nechuť k jídlu. Naopak ještě přibírá má pořád hlad. Dá se tady někomu věřit ?
http://ostatni-nezaraditelne.megainzerce.cz/nabidky/meridia-adipex-366637.htm

http://www.google.cz/images?q=sibutramin&hl=cs&rls=com.microsoft:cs&prmd=ivnsfd&wrapid=tlif129844622450110&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=994&bih=602

stačí si vygoglovat obrázky ,

Petronela (Út, 22. 2. 2011 - 20:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Petronela (Út, 22. 2. 2011 - 20:02)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Martin (Út, 22. 2. 2011 - 20:02)

přesně tak to vypadá , ten rozbor je na stránkách instituce která by tam asi nepsala bludy. Reagoval jsem pouze na tady ty jednostrané útoky já se vůbec nedivím , že na ně lidem ani nestojí za to zareagovat

vladka (Út, 22. 2. 2011 - 17:02)

Tak že co?Co jste tím chtěl vlastně prosím říct.Od Silvy to není(sračka)?Moc Vám dík za ochotu pomoci :-)

Martin (Út, 22. 2. 2011 - 16:02)

jste opravdu tak naivní? Sibutramin byl stažen. To znamená , že vše co se tady nabízí je padělek, Vy si můžete vybrat jen komu věřit a komu nevěřit. Hledal jsem zpět a zkutečně našel odkaz na rozbor Sibutraminu 20mg od Silvy , a ty hodnoty mluví naprosto jasně je v něm 19,4 a 20,1mg Sibutraminu hydrochloride. na to nemusím být ani einstein abych viděl že to není žádná sračka ani cukr. Hledal jsem jestli najdu i Sibutramin od ostatních prodejců a nenašel jsem a to je dost divné ne?

vladka (Út, 22. 2. 2011 - 16:02)

Mám zájem o sibutramin.Nabídněte prosím a za jakou cenu.Moc děkuji.

ataner63@seznam (Út, 22. 2. 2011 - 16:02)

prodám Sibutramin 20mg, 30,...mám zájem o sibutraminum

HLINCEK - ADIPE (Út, 22. 2. 2011 - 08:02)

Nabizim 2 balení Adipex retard. 1baleni (100tbl) - 1700kč. Dodani postou na dobirku po cele CR,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost! mail: [email protected]

Jiřinka (Po, 21. 2. 2011 - 20:02)

čau holky taky beru...Ja sem slysela zase ze je to nejakej padelek tak nechapu ze to funguje,sestra nedala dolu ani gram a kdyz jsem videla jak ta krabicka vypada.Jako fakt nechapuu co na tom sibutraminu z barevnymi obrazky je.Ale tak proti gustu....................

Reklama

Přidat komentář