Reklama

sibutramin 20

Jaruna (Út, 11. 5. 2010 - 22:05)

Katko já jsem taky vymetačka noční, zdlábnu toboli až ve čtyři odpoledne a milá lednička mi může víš co :O.Alčo držím palce kašli na pohledy, ty jim ještě ukážeš.

Katka (Út, 11. 5. 2010 - 22:05)

tak to jo. Jojo...chlebíčky...taky ráda. Sladké mi naštěstí nic neříká. Můj problém byl spíš v tom, že jsem čelý den na jídlo nevzdychla, večer přišla hladová domů a potom si dala do nosu. A váha rostla. Po změně zaměstnání jsem si jídelníček upravila a jde to.
Přeji, ať se ti moc daří. Dej vědět jak pokračuješ. Ahoj.

Alča z Rok (Út, 11. 5. 2010 - 22:05)

ale jo jim, ale dřív jsem kantýnu vymetla i několikrát deně, chlebíčky, větrníky, já prostě vím že žeru jako neuvázaná, ale když mi to tolik chutná a neumím si pomoct, teda až do teď, hejbat se nebudu jsem velká a nesnesu ty pohledy, ale třeba až zhubnu alespoň něco odvážím se

Katka (Út, 11. 5. 2010 - 22:05)

Já pořád nevím. Alčo, to jako hladovíš? A Xsantio, upřímně mi napiš, myslíš, že kdybys začala žít ten jiný život bez subitraminu tak bys takhle hezky nezhubla? Začala jsem držet "dietu", že jím 6x denně malé porce a od 1.4. mám 4-5 kg dole. Chtěla jsem nějaký "pomáhající přípravek", ale toho S. se trochu obávám.

Alča Rokycany (Út, 11. 5. 2010 - 21:05)

tak už mám Sibutramin taky, požila jsem třetí tobolku a za celý den si na jídlo nevzpomenu a i větrníky v kantýně mě nechávají chladnou smekám a děkuji.

xsantia (Út, 11. 5. 2010 - 21:05)

Začala jsem užívat subitramim,omezila jsem jídlo i když hlad jsem měla i při subitramimu.Přestala jsem baštit večer u televize!!A začala jsem 2krát týdně chodit cvičit.Vlastně jsem začala žít jiný život.

Marci (Út, 11. 5. 2010 - 21:05)

Ahoj všichni.Tak koukám,že...Ahoj, můžeš napsat, jak se ti podařilo tak pěkně shodit? Díky. Hezký večer.

xsantia (Út, 11. 5. 2010 - 21:05)

Ahoj všichni.Tak koukám,že se to tady pěkně zvrtlo.Subitramin jsem také užívala(bez vedlejších účinků),a vždycky jsem se sem ráda podívala,jak Vám jde hubnutí a jak se cítíte.Já jsem za čtyři měsíce zhubla 16kg,ne jen díky subitraminu a mám ze sebe fajn pocit.Jen mě mrzí,že už to tady není jak bývalo.

Silva (Út, 11. 5. 2010 - 19:05)

pro ty co chtějí hubnout nabízím Sibutramin 20mg, 30, 50 nebo 100 tobolek, silnější forma Meridie [email protected]

sportovec (Út, 11. 5. 2010 - 19:05)

Kdepak, nechtěl jsem tím říct, že sportovci berou sibutramin. Ale, že je dost skrytých vad srdce. Jasné? Už víte proč jsem to psal a kam mířil?

??? (Út, 11. 5. 2010 - 19:05)

...nemusíte hýkat......si děláš srandu, ne? Stačí napsat to, že je sibu stáhnutý z trhu a hned vyskakujete: proč, lež, kterej, kdy, jakto, nene, kdá, kdá...natož, když někdo napíše, že měl problém. Vypádávání vlasů -jéžiši, to náš sibu nééééééé, když nějaká žena měla problém se srdcem a napsala lehce úderný, ale nemám pocit, že vyloženě urážející příspěvek, dostala se mezi ubožáky a lůzu (nemocné paní nadávat, že je ubožák?). Posíláte "chytré" na diskusi o H., dokonce !!! reagujete i na jehovisty - to už se snad nikde jinde na diskusích nedělá........jste tady nějaké citlivky.
Tak ať žije sibu a vy s ním! Opěvuji a opěvuji...ale víc hesel nevymyslím:))

fran.n (Út, 11. 5. 2010 - 18:05)

tady musíte všichni jen......nemusíte hýkat nadšením,prostě nám napište ten jiný názor - pokud máte osobní zkušenosti,rádi si ho přečteme .-)

fran.n (Út, 11. 5. 2010 - 17:05)

ahoj čtu tady vaše...Pavlo,přečti si celou diskuzi od začátku a sama se rozhodni.Udělala jsem to také tak,poradila se s gynekoložkou Mudr.Haluškovou ze Zbraslavi a koupila jsem.Za sebe píši,že jsem udělala dobře.

L. (Út, 11. 5. 2010 - 16:05)

Já používám svůj. Jaký máš ty je mně teda celkem jedno.

.... (Út, 11. 5. 2010 - 16:05)

tady musíte všichni jen prodávat nebo hýkat nadšením nad sibu! Jakmile napíšete jiný názor, málem ty choleriky hladové skolí infarkt. Tak pozor, jen milé, opěvující příspěvky.

L. (pravá) (Út, 11. 5. 2010 - 15:05)

A taková to bývala dikuse...Prosím, nepoužívejte můj "nick". Děkuji

L. (Út, 11. 5. 2010 - 15:05)

A taková to bývala dikuse " v pohodě ", no bohužel bejvávalo!

pavla (Út, 11. 5. 2010 - 14:05)

tak paní údajně...ahoj čtu tady vaše příspěvky a chci moc poprosit jestli to teda funguje, nebo né a jestli z toho nebudu mít nějaké následky ještě nikdy jsem ho nebrala. díky moc P.

Honza (Út, 11. 5. 2010 - 12:05)

Neda mi to, abych nevyjadrila...tak paní údajně doktorko.Kdybyste nebyla úplně hloupá,tak máte aspoň tušení v jaké formě se sibutramin z Číny a jiných zemí nakupuje a že je v čisté formě,to znamená tu sádru by musel domíchat ten kdo balí a plní.Proč by to dělal když např. jedlá soda je levnější a navíc prospívá trávení?Tak míň čtěte kraviny v časopisech a následně papouškujte a o medicíně si nechte zdát,protože vy nevypadáte na víc než základní školu a to ještě stěží!

fran.n (Út, 11. 5. 2010 - 11:05)

Nikoho tady neocernuji,...paní doktorko, nechcete nejdřív zboží paní Silvy vidět,zkusit,ev. nechat prověřit,než někoho,byť nepřímo,obviníte z nepočestnosti nebo vědomého prodeje padělků?
Brala jsem v lékárně prodanou Meridii 10 mg,měla jsem několik nežádoucích účinků a opravdu jsem se necítila dobře.Po Sibutraminu 20mg os paní Silvy je mi dobře a hlavně FUNGUJE.Jestli má obsahovat sádru,je mi to v tomto případě fuk.Hubnu,cítím se skvěle,vypadám dobře a mohu paní Silvu opravdu pouze chválit.Je mi jedno,jestli se opět najdou chytráci,kteří usoudí,že jsem paní Silvou nějak ovlivněná,ev. že vlastně ani neexistuju.Nikdy jsme se osobně neviděly a dokonce ani nedostávám slevu :-D

Reklama

Přidat komentář