Reklama

sibutramin 20

fran.n (Po, 10. 5. 2010 - 10:05)

Fran - vy jste ubožák a...Je naprosto zbytečné zrovna vám cokoliv vysvětlovat.Paní,která na mě vylila ten kýbl splašek nenapsala nic o své špatné zkušenosti.Nedočetla jsem se nikde jak dlouho sibutramin užívala,po jaké době měla zástavu srdce,ani jak se prokázalo,že s tím sibutramin souvisel.Jak jsem vyrozuměla dál,brala současně i HA.Nedočetla jsem se nic,mimo toho jaká jsem slepice:-)))Věřte mi,že je mi jedno,jestli někdo zůstane dobrovolně obalenou koulí sádla,ale není mi jedno,když mě někdo napadá slovníkem spodiny za to,že napíši SVOU prožitou zkušenost.Jinak - naprosto nechápu spojitost mezi sibutraminem a tím o jste psal o sportovcích.Že občas některý zkolabuje nebo zemře a následně se zjistí skrytá vada srdce - tragédie,jistě - a co jste tím chtěl říct?Že se posléze prokázalo,že dotyční užívali sibutramin?Nebo,že bychom neměli sportovat?Nebo,že paní má právo chovat se jako dobytek,protože měla vadu srdce?Vím,že bojuji s větrnými mlýny,když chci po pokrytcích a hlupácích,aby buď svá tvrzení obhájili nebo raději mlčeli - ale jiná nebudu.Jste prostě podivná sorta lidí,kteří sice nemají moc co říct,ale o to víc se do všeho pletou a vnucují lidem své doměnky a polopravdy.Jsem ráda za jakéhokoliv inteligentního člověka,který se vámi nenechá ani znechutit ani zastrašit.A za lidi,jako je Silva a Mirka,které se snaží opravdu pomoci.Strašně mě ta tupost vždycky rozčilí.I když třeba zrovna vám křivdím,nevím,sice sledujete především sport a zastáváte se nevychovanců,ale zase to třeba myslíte dobře.Fakt nevím.Nakonec jedna otázka.Jak dlouho jste užíval sibutramin 20 mg a jaké jste měl výsledky ev. potíže?O to přece v téhle diskuzi běží,ne?

Jana (Po, 10. 5. 2010 - 07:05)

Jděte všichni s těma kecama někam.Tady to je o sibutraminu a ne o ironii či pár cvocích z Jehovy.A to co napsala ta Fran je naprosto pochopitelné a v pohodě.Nevím proč to čtete když vám to vadí.Jděte si kritizovat třeba Herbalife nebo jiná svinstva vedle.

SAŠA (Ne, 9. 5. 2010 - 23:05)

hoďte na nej síť je to blázen!

Alois (Ne, 9. 5. 2010 - 23:05)

Fran - vy jste ubožák a...Osobně Ti ze srdce děkuji za to, jak čistě a jasně zde zvěstuješ evangelium. Tvé řádky jsou jasným svědectvím o našem Pánu Ježíši Kristu.Podle osobního vztahu k Pánu Ježíši poznáme, kdo je Božím dítětěm.Hlásáš pravdu o Kristu,to pravé Boží slovo, a odhaluješ tím padělky pravdy od VRO. Díky moc, HaleluJah !!!

copak? (Ne, 9. 5. 2010 - 22:05)

nelíbí se kritika, nelíbí...to se fanatikům stává. Tak se zklidni.

Blbe (Ne, 9. 5. 2010 - 22:05)

Fran - vy jste ubožák a...O co ti jde?

Ale (Ne, 9. 5. 2010 - 21:05)

madam,jste ubožák,nebo...Fran - vy jste ubožák a lůza. Naprosto nezodpovědná ženská. Madam, na váš profil, ani děti není nikdo zvědavý. Holt paní, která vám napsala příspěvek, má jinou zkušenost a ač vám to podala tvrdě, bohužel pravdivě. Hodně sleduji sport a ti sportovci jsou velice sledovaní a co se nestane? Tu a tam kolaps a úmrtí. Příčina - vada srdce. Madam, optejte se své vynikající gynekoložky, určitě ví něco o skrytých vadách srdce. Hodně zdraví, vzhledem ke čtyřem dětem by byla škoda, aby jste měla výše uvedené problémy. Potom se obrátí život tak naruby, že si to vůbec nedokážete představit. Zdravím.

Joudoslave (Ne, 9. 5. 2010 - 21:05)

Ano, jehovisti tu chyběli!:-) přesně tak

fran.n (Ne, 9. 5. 2010 - 20:05)

Konečně tu čteme slova...Lojzo,Vy jste byl opravdu hodně nešťastný člověk,než Vás nějaký fanatik přivedl na tu "pravou cestu",že?No hlavně,že je Vám nyní fajn a máte to všechno v hlavě pěkně srovnaný.To člověk hned pozná,jak si přečte Vaše řádky,že jste naprosto v obraze,informovaný,nezaujatý a vůbec takový celý fajn...to dobro z vašich slov tryská,že mě mále skolilo :-)))))

Polyteista (Ne, 9. 5. 2010 - 20:05)

Mně tu ještě chybí katastrofické vyjádření např. mormonů, co jim všechno po sibutraminu odpadlo a bude to kompletní...

Joudoslav (Ne, 9. 5. 2010 - 20:05)

Ano, jehovisti tu chyběli!

Alois (Ne, 9. 5. 2010 - 20:05)

Konečně tu čteme slova Pravdy, díky Ájo.Vždyt náš boj není proti tělu a krvi, ale proti nadzemským duchům zla. A náš protivník dábel, obchází jako lev řvoucí, hledaje koho by sežral. Takže víme, kdo za těmi bludy co tu dlouho šíří výrobci meridie atd..., kdo za tím klamem stojí. Bůh Vám buď milostiv, abyste vpustili do svého srdce Pána Ježíše Krista. Jen On je ta Cesta, Pravda i Život.

fran.n (Ne, 9. 5. 2010 - 19:05)

to jako někoho vyhazujete?...Já s vámi souhlasím,určitě je dobře,když se o čemkoliv napíše co nejvíc informací, nejenom nadšené opěvování čehokoliv.Já jsem si prostě nemohla pomoct,mám tak velikou radost z toho,že se v mém, jinak spokojeném a harmonickém životě,začalo něco měnit i na mém vzhledu,(trápila jsem se opravdu hodně a skrytě 3 roky),že jsem chtěla dát vědět ostatním,že to funguje.Jinak předpokládám,že než si cokoliv objednám,zjistím si nejdřív na internetu dostupné informace,názory,eventuelně se poradím s lékařem.Kdybych měla zkušenosti špatné,věřte mi,že bych byla jedna z prvních,která by tady psala varovná poselství :-))Takže znovu se omlouvám,pokud můj příspěvek vyvolal pocity,že cokoliv dealuju,nebo vnucuju.Chtěla jsem pomoci ženám a holkám,které mají stejný problém jako já.

fran.n (Ne, 9. 5. 2010 - 19:05)

slepice nebo dealerko, až...madam,jste ubožák,nebo lůza.Napsala jsem svou zkušenost,nikdo vám nebrání napsat tu svou.Nejsem ani dealerka ani slepice,jak jste oslovila mě a současně dodala,že vy jste slepicí byla,ale už nejste.(O tom by se dalo polemizovat).Možná nejste slepice,rozhodně jste ale zapšklý tvor bez vychování.Na Lidech.cz mám pod nickem Fran.n vyplněný profil,jako ověřený uživatel,mám tam fotky "údajných" 4 dětí,pokud by jste chtělavědět koho napadáte.Je mi líto vašich zdravotních problémů,netvrdím,že vechno musí vždycky pomoci všem.Já jsem na sibutramin dostala doporučení od své fantastické gynekoložky,která mne zná přes dvacet let a tedy i můj zdravotní stav.Chodila jsem k ní všechna 4 "údajná" těhotenství.Nejsem tedy ani naivní,ani nezodpovědná,ale madam,ani zlá a neinformovaná.Pokud máte problémy se srdíčkem,přeji hodně zdraví a doporučuji Vám,vyhnout se podobným diskuzím,aby jste se nemusela zbytečně rozčilovat.Hodně zdraví.

Renny (Ne, 9. 5. 2010 - 14:05)

to jako někoho vyhazujete?...Přesně tak, naprostou sohlasím s Ájou, konečně to sem někdo napsal!!!!!!!!

Ája (Ne, 9. 5. 2010 - 11:05)

tak ještě vysaďte ty...to jako někoho vyhazujete? Toto je snad diskuse. Víc než ta paní, která sem napsala svoji špatnou zkušenost se sibu, mi vadí dealeři a hlavně omezenost lidí jako jste Vy. Toto je diskuse a příspěvky snad nejsou omezeny na prodej - mimochodem na doktorce zakázaný - a na opěvování Sibutraminu. Když se zde objeví příspěvky jiné: padání vlasů, zástava srdce, je ihned zle.
Takže rada pro všechny: až problémy poznáte na vlastní kůži, hlavně se o nich nezmiňujte, budete kamenováni!

mirka PRÁŠKY NA (Ne, 9. 5. 2010 - 10:05)

Nabízím prášky na hubnutí (Sibutramin 20mg.), odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. [email protected]

Josef (So, 8. 5. 2010 - 19:05)

od té doby co jsem...tak ještě vysaďte ty halucinogeny a bude to úplně dobrý:-)Prostěš jste měla smůlu a zřejmě vrozenou vadu,ale naprosto mi uniká,proč to zde spojujete se sibutraminem a proč tady tak fanaticky kopete proti větru.Víte,lidem hrozně vadí typy jako Vy,kteří se snaží svoji víru naočkovat všem pod kůži za každou cenu a kecají jim do života,přitom sami nepoznat problémy,tak byli naprostí idioti co udělají cokoliv bez rozmyslu.Tak jste hodná a už děkujeme a buďte ráda,že jste už v pořádku.

aja_vanilka (So, 8. 5. 2010 - 19:05)

zajímalo by mě co je lepší zda Meridie a nebo Sibutramin?.. No sháním jedno z nich, neprodává tu někdo? Podrobnosti či info prosím na [email protected] díky :))

obr Koloděj (So, 8. 5. 2010 - 17:05)

i tak se to dá říct. Ne přímo na víru, ale jsem vděčná za každý den. O jehounech odmítám psát. Milá dámo, nebuďte tak arogantní. Ano, lpím na zdraví, to se lidem kteří ho moc nemají stává. Ibalgin i ATB, když je nutno, si klidně dám. Ráda se stravuji v restauracích a ráda chodím na vzduch. Ještě něco?

Reklama

Přidat komentář