Reklama

sibutramin 20

Silva (Ne, 16. 5. 2010 - 12:05)

Silvo, od jaké firmy,...ráda Vám zodpovím Vaše otázky na emailu, [email protected]

Veronika (Ne, 16. 5. 2010 - 09:05)

opět mám Sibutramin 20mg,...Silvo, od jaké firmy, prosím, je sibutramin, který nabízíte? Díky.

Silva (Ne, 16. 5. 2010 - 09:05)

opět mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a spříbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

songare (So, 15. 5. 2010 - 23:05)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy ! originál balené- tedy doza, krabicka
a pribalovy letak.Žádné tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Kontaktujte: [email protected]

songare (So, 15. 5. 2010 - 22:05)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy ! originál balené- tedy doza, krabicka
a pribalovy letak.Žádné tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Kontaktujte: [email protected]

Lůůca (So, 15. 5. 2010 - 22:05)

tedy zkouším taky kde co,ale lidi neblbněte,zajděte aspoň pro info k doktorovi-ten vám řekne,co je toto zač a hlavně,že se stahuje z prodeje-zkouká se,jestli tento přípravek není nebezpečný pro srdce-bylo mi řečeno,že je možné že se natrh vrátí,ale také je možné,že se neblahé účinky na organismus potvrdí

spíš (So, 15. 5. 2010 - 10:05)

aneb jak než něco napíšu nejdříve zjistím jak to vůbec je.

webmastere (So, 15. 5. 2010 - 10:05)

Přejmenujte tuto diskusi na : prodej životu nebezpečných přípravků. Děkuji. M.

mirka PRÁŠKY NA (So, 15. 5. 2010 - 09:05)

CHCETE OPRAVDU ZHUBNOUT? Napište si o prášky na hubnutí (Sibutramin 20mg. - nejsilnější a nejúčinnější), odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. [email protected]

Silva (Pá, 14. 5. 2010 - 17:05)

opět mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno po 30, 50 a 100tbl, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, využijte možnosti nákupu z ověřeného zdroje. email [email protected]

songare (Pá, 14. 5. 2010 - 16:05)

Dobrý den,nabízím Sibutramin 20mg 100tabl, silnější,účinější a šetrnější forma Meridie,Lindaxy ! Zhubnete na 100%!
[email protected]

songare (Pá, 14. 5. 2010 - 15:05)

Dobrý den,nabízím 100tabl Sibutramin 20mg , silnější ,účinejší a šetrnější obdoba Meridie,Lindaxy !
Original USA,žádná Čína !
[email protected]

Lussyy (Pá, 14. 5. 2010 - 13:05)

Vyšší množství a...Neviete prosím ci ma rovnake učínky sibutramin objednaný z Ameriky?

Jano (Čt, 13. 5. 2010 - 07:05)

Vyšší množství a následná totální blokace chuti může spustit občasné stavy hypoglykemie způsobené nepravidelným vylučováním inzulínu.Potom nastupuje únava a nepříjemné pocity.Snižte dávku a dodejte tělu větší množství vitamínů.

Silva (St, 12. 5. 2010 - 19:05)

presne jak pisete. Take jsem...ještě existovala alternativa, rozpojit tobolku a užívat jí jen půlku denně , škoda, tady bych byla velmi zvědavá na reakce, protože tohle bylo vždycky úspěšné řešní problému , když už nastal... Prostě mohlo být 20mg na Vás vážně moc a dostalo Vás do útlumu.

Silvo (St, 12. 5. 2010 - 13:05)

tady je přesně vidět , že...presne jak pisete. Take jsem byla pripravena na hyperaktivitu a nespavost. Tato reakce meho tela na sibutramin mne opravdu velice prekvapila. Po prvnim uziti sibu jsem byla velice nadsena....minimalni pocit hladu.....konecne lek, ktery funguje. Problemy o kterych jsem se zde jiz zminila, zacaly postupne prichazet jiz od druheho dne uzivani sibu. Po tydnu, ac velice nerada, jsem uzivani sibutraminu ukoncila.

Silva (St, 12. 5. 2010 - 12:05)

ja jsem sibu prestala brat po...tady je přesně vidět , že co tělo to originál, většinou je zaznamenaná právě hypeaktivita a pár dní nespavost, které se srovnají a vidíte vy to máte naopak....

Jano (St, 12. 5. 2010 - 11:05)

ja jsem sibu prestala brat po tydnu uzivani. Mela jsem uplne stejne problemy jako Vy. U mne jeste navic prevladala velka unava. Do kazdodennich povinnosti jsem se musela doslova nutit, sport odpadl a nejradeji bych jenom spala. Sibu neni bohuzel pro mne. Ovsem pro lidi, kteri zadne problemy po uzivani tohoto leku nemaji, je to opravdu, diky nechutensvi, ktere se po uziti sibu dostavi, obrovska pomoc v boji proti nadbytecnym kilum. Do jidla ze musite 5krat denne opravdu nutit.
Jeste chci dodat, ze neberu zadne leky ani antikoncepci, takze v mem pripade uzivani sibu nebylo ovlivneno pusobenim jinych leku. Pouze jsem mela problemy, ktere mohou nastat u nekterych a to podotykam pouze u nekterych lidi, kteri uzivaji sibu.

Jana (St, 12. 5. 2010 - 00:05)

Po nějaké době jsem se opět mrkla na tuto diskuzi a docela mne mrzí, k čemu zde dochází. Osobní urážky některých diskutujících jsou zcela zbytečné, čímž mám na mysli jak skupinu "sibu" tak i "antisibu". Osobně jsem vděčná za jakoukoli informaci, ať pozitivní či negativní, pouštím se do rizika, že beru léky bez lékařského předpisu a dohledu, takže nejen kladné, ale i varující komentáře jsou pro mne cenné. Každopádně ale opravdu není nutné, abyste se zde navzájem uráželi a jeden druhého posílal někam.

A teď info pro případné kupující - já jsem objednala sibutramin od Silvy i od Mirky, v obou případech dámy byly spolehlivé, rychlé, ochotné. Co se týče samotného užívání, tak zde jsem problémy měla, cca tři týdny, kdy jsem sibutramin brala mi bylo nevolno, točila se mi hlava, bylo to velmi nepříjemné, tak jsem s jeho braním počkala. Na druhou stranu ale také dlouhodobě užívám antidepresiva, takže je opravdu možné, že tyto mé závratě spíše než sibutraminem byly ovlivněny vzájemným působením obou léků.

xsantia (Út, 11. 5. 2010 - 23:05)

Katko,je jasné,že subitramin mě nastartoval.Přestala jsem mít hlad,ale chutě na jídlo zůstali pořád.Ale co si budem nalhávat,každý tomu věří a když za to utratí tolik peněz tak pro to aby to vážně fungovalo i něco udělá.Myslím,že mě nejvíc pomohlo cvičení,ale subitramin mě naučil nejíst,když nemusim.Nemyslim si,že jsem zhubla díky němu.Katko.pokud ti jde hubnout i bez chemie,tak není proč by jsi se měla do ní pouštět.Pro mě to byl motor.Přeji tobě,i ostatním příjemné a nestresující hubnutí.

Reklama

Přidat komentář