Reklama

sibutramin 20

Kája (So, 8. 5. 2010 - 16:05)

a předpokládám jste se obrátila na víru a jíte jen zdravé přírodní věci a ještě napište slovo Jehova a nedivím se dále. Je z vás cejtit fanatismus milá dámo, pokud tedy až tolik lpíte na zdraví, nikdy neberte Ibalgin ani antibiotika vlastně nestravujte se v restauracích a být Vámi vzduch taky moc čistý není tak radši moc nedýchejte a hlavně si dejte pozor na trpaslíky, ty mrchy vlezou všude! :-)

Ano (So, 8. 5. 2010 - 16:05)

od té doby co jsem přežila, vysadila jsem též HA Yasminelle.

Kája (So, 8. 5. 2010 - 15:05)

slepice nebo dealerko, až...přes 80% žen užívá hormonální antikoncepci, která při dlouhodobém užívání může způsobit dokonce cirhozu jater, předpokládám , když nejste slepice, že jste ji nikdy neužívala a neužíváte. Blbost lidská mě nikdy nepřestane udivovat.

Nazdar (So, 8. 5. 2010 - 15:05)

Ahoj všem,normálně do...slepice nebo dealerko, až budeš mít zástavu srdce, modli se, aby někdo byl u tebe a než přijede záchranka, oživoval tě. Vlastní zkušenost.
Byla jsem také slepice, ale přežila jsem a už k pitomým slepicím nepatřím. Měla bys mít respekt před životem. Už kvůli údajným čtyřem dětem.

fran.n (So, 8. 5. 2010 - 11:05)

Zdravím, chci se zeptat...Ahoj všem,normálně do diskuzí nepíšu.Ale musím vám všem napsat,že když jsem překonala strach a obavy a odhodlala se koupit sibutramin 20mg.(paní je opravdu spolehlivá,pošle do 2 dnů,co slíbila,kontakt dám na vzkazníku),udělala jsem po letech to nejlepší co jsem mohla.Po 4 dítěti mi zůstala nadváha 25 kg,z původních 60 kg jsem 3 roky vážila obludných 85 kg.Za měsíc jsem shodila díky sibutraminu 7 kg,(jednou denně se donutím něco sníst,protože hlad nemám),piju dál sladkou kávu), a hubnu pomalu za to stále.Je to nádherný a neuvěřitelný pocit,naprosto se mi zlepšil osobní život,zvedlo sebevědomí,moc a moc mi to pomohlo.vedlejší účinky téměř nemám,až na sucho v puse,které mě ale zase nutí pít,což cítím pozitivně a občas nával horka.První 3-4 dny mě trochu bolela hlava,ale přešlo to.Dnes se cítím skvěle.Je pravda,že jsem první týden brala jednu tabletu a po týdnu jsem cítila starý hlad a chutě,ale po zvednutí dávky na 2 tablety - ráno a odpoledne vše funguje jak má.Pokud chcete jakkoliv poradit,napište mi na mail [email protected] - dám i kontakt na paní,která sibutramin dodá.Je tady někde také pod mailem [email protected] jsem šťastná,že jsem se odhodlala a rozčilená,že takhle skvělý pomocník v hubnutí je stažen v EU,kvůli nějakým konkurenčním bojům farmaceutických firem.Hezký den.

Jaromír (So, 8. 5. 2010 - 02:05)

je lékař, myslím tím MUDr. :))))))))))

:-) (Pá, 7. 5. 2010 - 21:05)

logicky , pokud padání...super, pak napište, jak se vám to projeví také

Janka (Pá, 7. 5. 2010 - 17:05)

My jsme ale ani jedna (ze 3)...logicky , pokud padání vlasů bylo zaznamenané u 1 z 1000 lidí , jak se píše v letáku, je pravděpodobnost , že vy 3 jste zrovna ty exempláře z dalších 3000 lidí a ke všemu 3 kamarádky je žádná celá nula nula nic :o)

:-) (Pá, 7. 5. 2010 - 11:05)

vysadte Sibutramin, treba Vam...díky za radu

Zdeno tak (Pá, 7. 5. 2010 - 11:05)

My jsme ale ani jedna (ze 3)...vysadte Sibutramin, treba Vam vlasy padat prestanou.

Zdena (Pá, 7. 5. 2010 - 10:05)

zpetne ctu ze mate stresujici...My jsme ale ani jedna (ze 3) nic nevysadily!

Alena (Pá, 7. 5. 2010 - 09:05)

zpetne ctu ze mate stresujici povolani a ze toho moc nenaspite, pridejte k tomu vysazeni HA, ja to vidim dosti jednoznacne, vysazenim HA(hormonalni antikoncepce) jste si zpusobila do urcite miry hormonalni disbalanci, vetsina dnesnich HA take obsahuje latky podporujici kvalitu pleti, nehtu i vlasu , proto pokud jste je do tehle doby do tela dostavala a najednou je telo nema je to dalsi z moznych duvodů padani vlasů

L. (Pá, 7. 5. 2010 - 09:05)

Pročítám pár...Já žádná podvodnice a ani prodejkyně nejsem. To je tak pro úvod. Po sibu jiné nežádoucí účinky nemám, ani na začátku užíváním jsem nic nepozorovala. Jen to padání vlasů. Takže mi tedy opravdu můžete potvrdit, že sibu to nedělá a mám raději hledat problém ve vysazení HA nebo jinde? Děkuji.

Jaromír (Pá, 7. 5. 2010 - 07:05)

Pročítám pár příspěvků zpět a nestačím se divit lidské zabedněnosti.Samozřejmě,že Sibutramin ani jako žážný druhý lék,není zdraví prospěšný,ale je potřeba si uvědomit,že člověk je užívá za nějakým účelem a potřebou.Jste li obézní nebo máte pocit potřeby shození tuku,tak musíte přistoupit k tomuto zodpovědně.To znamená,že kromě pozitivního přínosu je dobré vzít v úvahu i možná rizika.Osobně si ale myslím,že u převážné většiny populace jsou tyto vedlejší účinky spíše nepříjemného než katastrofického rozsahu,protože k nim patří např. průjem,bolest hlavy,bušení srdce,nespavost a to ještě jen v počátečních fázích léčby,takže zhruba po týdnu ustoupí.Většina pacientů nepociťovala problémy vůbec!!Pokud člověk trpí nějakým nedostatkem,tak musí být připraven nějakou tu daň,byť sebemenší,tomu odevzdat.O tom co zde padlo,jako padání vlasú atd. mohu jen ze zkušeností říci,že je to rozhodně dané úplně jinými faktory než je Sibutramin.Po něm toto hrozit určitě nebude.Nedělejte tady démona ani ze Sibutraminu,ale ani z jiných věcí,protože vás mohu ujistit,že tato léčiva patřila do druhé z osmi tříd nebezpečnosti,což znamená například i to,že jejich užívání nemá vliv na denní provoz a život běžného člověka.Spíše mám pocit,že zde někomu vadí určitá skupina lidí a má snahu za každou cenu Sibutramin pomluvit aby lépe prodal cokoli jiného(Adipex,Xenical,Alli,Reductil,apod.),což jsou mnohem méně účinné věci a s vyjímkou tařka neúčinného Alli ani ne tak účinné jako Sibutramin a proto neschopné obstát v jeho konkurenci.Je na každém jak si sám zapojí vlastní inteligenci a nebo se nechá ovlivnit žvásty nějakého podvodníka a šarlatána zde-anonymně.Mnoholékařů včetně mě užívá Sibutramin,jen ale asi nikdo to veřejně nebude chtít potvrdit ve strachu ze zprofanování svého jména,protože je to nyní tabu!Smutné,ale takto funguje naše pokrytecká společnost.Hezký den všem

Karolína (Pá, 7. 5. 2010 - 01:05)

Já jsem naopak o ničem takovým neslyšela. Mně, ani nikomu z mého okolí vlasy nepadají, a bere nás to několik (cca rok).
Neznamená to ale, že to všichni musí dobře snášet, samozřejmě.

to L (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

No, právě;) Vedlejší...no jak jsme si tady mohly precist, nejsi v tom sama, komu zacly vlasy padat.

a (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

padání vlasů ne.mnoho dalsich ne

L. (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

Hm, jenomže podobné...No, právě;) Vedlejší účinky jsou v letáku pro sibutramin vyjmenované snad všechny a padání vlasů tam je, že bylo pozorovánu u 1 člověka z 1tis., tak jsem chtěla vědět, jestli to má i více lidí, protože jsem zatím nikde nečetla, že by lidem po sibu padaly vlasy.

ne (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

Hm, jenomže podobné...padání vlasů ne.

Hoaxx (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

stačí si přečíst leták:...Hm, jenomže podobné vedlejší účinky najdete i na letáku s Acylpyrinem...

Reklama

Přidat komentář