Reklama

sibutramin 20

o co ti jde? (Čt, 6. 5. 2010 - 13:05)

:))))zato ty děvěnko...O co ti jde? objednej si od koho chceš a my si budeme objednávat od Cloette, do toho je ti ......

linda (Čt, 6. 5. 2010 - 12:05)

Ahoj, všem doporučuji Silvu jako 100% prodávající, jelikož balířek od ní je velmi rychlý a spolehlivý. Chtěla jsem říct, že Ti co používají sibutramin by také u toho měli trošku cvičit, jelikož sama váha dolu nepůjde:-(( Cvičím u toho Cindy a jsem velice spokojená za 3 týdny jsem zhubla o 5kg a míry se mi zmenšují např. v pase jsem o 6cm hubenější:-))) ale musíte to cvičit poctivě:-) Velice toto cvičení doporučuji!!!! Po klukovi jsem naprala 28kg a vše mám dole:-))) přeji hodně úspěchů!!!

Veronika (Čt, 6. 5. 2010 - 11:05)

Zdravím, chci se zeptat...Beru ho 3 neděle, první týden bolesti hlavy,, ale malé, nadměrné pocení, žádné chtě, ale jedla jsem minimálně. Dneska už mi připadá, že to se mnou nic nedělá, jako by si na to tělo zvyklo. Myslím, že zatěch 3 neděle jsem zhubla tak 3 kg, nevážila jsem se, ale poznám to na sobě. Čekala jsem teda něco víc.

Silva (Čt, 6. 5. 2010 - 06:05)

já jsem velmi ráda za to , že tady ještě stále píší klientky, které jsou vesměs spokojené, narozdíl od jiných webů, na kterých se dovíte jak tu paní Holinová okradla spousty a lidí, tam pan Borovec neposlal co měl, či paní redlucia sbalila peníze a není k sehnání , nákup přes net není sranda a reference lidí jsou důležité a já svým klientkám za ně velice děkuji. To je asi vše nač bylo potřeba reagovat, Silva - [email protected]

brona (St, 5. 5. 2010 - 23:05)

ma nekdo zkusenost se SIBUTRAMINEM?kde ho sehnat?dik Brona

? (St, 5. 5. 2010 - 22:05)

proč odcházet? Je tu psina, ty chvály co na sebe dívky pějí...jen mě tu nechte.

Monči (St, 5. 5. 2010 - 22:05)

Tak se tak dívám a nestačím se divit, co je to tady za šťouru? Pokud nic nechceš, tak vypadni, my jsme spokojení, ty si nic kupovat nechceš, tak nepruď.

hmmmmmm (St, 5. 5. 2010 - 22:05)

Mirka - Cloette píše na...chybicka se vloudila :-(

Nechápu, mé pří (St, 5. 5. 2010 - 22:05)

:))))zato ty děvěnko perlíš. Jen se pochval. Hoď sem ještě pár příspěvků. A ta čeština jak ti jde:)))

Udivený anonime (St, 5. 5. 2010 - 22:05)

Mirka - Cloette píše na...nemám potřebu se k vašemu příspěvku vyjadřovat, ale nedalo mi to. Na tématu dieta dle krevních skupin máte malou reakci na vaše příspěvky.
Jinak všem tady přeju pevné nervy při hubnutí a děkuju za hezké příspěvky. Jsem ráda, že vám to jde, mám z toho vždycky radost. Mirka [email protected]

Nechápu ??? (St, 5. 5. 2010 - 21:05)

Mirka - Cloette píše na jiném tématu (dieta dle krevních skupin), že ji zbyl po vánočních svátcích. Prý nepřibrala, tak ten zbytek, pochopitelně originál zabalený, prodá. A zde prodává větší množství? Její inzeráty jsou všude. Takže žádné fér jednání, obyčejná lhářka. Byl to vylhaný příběh. Lže.

Greta (St, 5. 5. 2010 - 20:05)

Silvi Sibutramin došel včas , mockrát Vám děkuju za vstřécné a fér jednání, opravdu doporučuji, Gréta z Brna

Ela (St, 5. 5. 2010 - 18:05)

Dobrý den, mám super zkušenosti s Mirkou (Cloette), vše bez problémů, ochota, vstřícnost, rychlá dodávka a sleva při větším množství. Děkujeme

Hanka Komořany (St, 5. 5. 2010 - 15:05)

Dobrý den , připojím se se svou troškou ke zkušenostem se Sibutraminem, nejdříve jsem k nákupu přes interbnet byla velmi skeptická, ale riskla jsem to, objednala od paní Silvy, která mi vyšla vstříc a druhý den jsem měla balíček doma a brala první toboli, po 23 dnech jsem zhubla 8kilogramů, jsem moc ráda za to, že ještě mezi námi jsou solidní lidé jako je ona , kteří jsou féroví.

Adélo mužete bý (St, 5. 5. 2010 - 14:05)

objednávám radši od Silvy,...konkrétnější ohledně slevy?

Adéla (St, 5. 5. 2010 - 13:05)

objednávám radši od Silvy, tam můžu zaručit pravost a všechen servis, já jsem spokojená uplně maximálně, super ceny , dává mi i slevy , brávám i pro rodinu, takže se mi to skutečně vyplatí.Aďa

Mirka (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

Můžete mí dát emailový[email protected]

Adéla (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

nabízím Sibutramin 20mg,...Můžete mí dát emailový kontakt na Mirku ?

Silva (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

nabízím Sibutramin 20mg, 30, 50 nebo 100 tobolek, silnější forma Meridie [email protected]

Renys (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

ja taky spokojena za 6 dni 3kg dole

Reklama

Přidat komentář