Reklama

sibutramin 20

Marci (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

Ahoj, můžeš mi napsat jak...Ahoj, mám také od Mirky a je mordo-bílý. A spokojenost....

lllinda@seznam. (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

Zdravim všechny co chtějí...Ahoj, můžeš mi napsat jak sibutramin co máš doma vypadá?? Děkuji

xsantia (Út, 4. 5. 2010 - 20:05)

Zdravim všechny co chtějí začít hubnout se subitraminem.Věřte,že pokud nebudete spoléhat jen na tabletky,ale pomůžete tomu tak se vám to určitě podaří.Subitramim mám od Mirky,někdy od začátku ledna.Od té doby chodím i cvičit a mám dole 16kg.Paráda!!!Někdy od dubna subitramin neužívám.Mám ho doma,ale napotřebuji ho.Moje tělo si zvyklo na menší příjem jídla a kalorií.Mirka má a měla pravdu,když psala,že nenabízí všelék,ale jen PARádní berličku.Zdravím Mirku.Díky.A jen pro ostatní,po Mirčině subitraminu se mi žádné zdravotní komplikace nevyskytly.xsantia

Ivona (Út, 4. 5. 2010 - 17:05)

To mají, ale právě proto...presne tak

Ivona (Út, 4. 5. 2010 - 17:05)

Ahoj, prosím ty léky na...Jano, vyhledejte si na Google, co je Sibutramin a zjistite sama, ze bilinky to opravdu nejsou ;-)

Silvo sibutrami (Út, 4. 5. 2010 - 16:05)

dosel vcas. Presne jak jsme se domluvily. Zacli jsme ho brat s manzelem a snasime ho velice dobre. Za tyden dam vedet vysledky. Ivona

Liam (Po, 3. 5. 2010 - 21:05)

Ahoj, prosím ty léky na...Jano, když je tu jasně řečeno, že je to čistý sibutramin, tak to asi z bylinek nebude, ne?

Derrick (Po, 3. 5. 2010 - 21:05)

Ahoj, prosím ty léky na...To mají, ale právě proto jenom tyhle ,,chemické léky" fungují.
Nemá cenu vyhazovat nemalé peníze za různé výtažky ze zeleného čaje, kofeinu, jablečného octa..
Buď někdo chce zhubnout, nebo nechce.

Silva (Po, 3. 5. 2010 - 21:05)

Ahoj, prosím ty léky na...paní Jano z bylinek to zrovna není co si budeme povídat, ale je to asi nejšetrnější forma, a je velmi dobře snášen .

Silva (Po, 3. 5. 2010 - 21:05)

muzu brat sibutramin dvakrat...určitě můžete pokud je dobře snášíte

Jana (Po, 3. 5. 2010 - 19:05)

Ahoj, prosím ty léky na hubnutí jsou chemické? Pokud ano, tak děkuji nechci.Chemické mají většinou spoustu vedlejších účinků. Taky bych se potřebovala zbavit pár kg, abych byla šlank do léta do bikin, ale chemické látky prosím ne. Pokud jsou to bylinné extrakty prosila bych velice o kontakt. Děkuji.

RA (Po, 3. 5. 2010 - 19:05)

muzu brat sibutramin dvakrat denne

andreasislova@s (Po, 3. 5. 2010 - 12:05)

nabízím Sibutramin 20mg,...Silvo, prosím Vás ozvěte se mi na mail, jestli máte ještě nějaké tablety na prodej. Děkuji Andrea

andreasislova@s (Po, 3. 5. 2010 - 12:05)

Prodám Sibutramin 20mg
Ahoj...Máte ještě tablety? Měla bych zájem. Prosím pište.

mirka PRÁŠKY NA (Ne, 2. 5. 2010 - 21:05)

Nabízím prášky na hubnutí (Sibutramin 20mg.), odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. [email protected]

Silva (So, 1. 5. 2010 - 09:05)

nabízím Sibutramin 20mg, 30, 50 nebo 100 tobolek, silnější forma Meridie [email protected]

Marci (Pá, 30. 4. 2010 - 15:04)

Já můřu doporučit Cloette (Mirku), vše proběhlo naprosto bez komplikací a s ochotou a vyjítím si vstříc!!!!! Díky. M

Alča-Rožnov (Pá, 30. 4. 2010 - 11:04)

já jsem si už dvakrát objednala na měsíc od paní Silvy a nemůžu si naprosto než libovat, je moc ochotná a Sibu mi vyhovuje uplně maximálně , po Adipexu je to skutečně pohádka

Renys-Žatec (Pá, 30. 4. 2010 - 09:04)

JA to beru teprv od vcera od P.mirky a je opravdu spolehliva.Ti co maji zdravotni potiže podobneho razu jako ja /neurologicke/ se nemuseji obavat vedlejsich ucinku.Ja je nemam . Je my moc dobre a klidnejsi sem i psychycky.Samozrejme nemuzu potvrdit zda i tento efekt bude u vsech zarucen.Pani mirka je mila vyde vam vstric.

Hanalka (Pá, 30. 4. 2010 - 09:04)

Doporučuji Silvu, je absolutně spolehlivá

Reklama

Přidat komentář