Reklama

sibutramin 20

to L (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

Sibutramin 15 od paní Silvy...tak ted jsem si vyhledala na netu vedlejsi ucinky.... a ejhle co jsem nasla...padani vlasu jako vedlejsi ucinek Sibutraminu...

? (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

to je divné, Sibutramin byl stažený z trhu.

L. (Pá, 7. 5. 2010 - 00:05)

Sibutramin 15 od paní Silvy nemám, nemám ho ani přes net, mám ho přes známého pracující v lékařství. Pochybuji, že by to byl nějakej šmejd.

jojo (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

stačí si přečíst leták: nežádoucí účinky: zastřené vidění, průjem a zvracení, projevy přecitlivělosti v rozsahu od mírných kožních vyrážek a kopřivky až po otok v oblasti hrtanu, hltanu nebo jazyka (angioedém) a šokový stav, změny nálady (deprese), rozrušení, epileptické záchvaty, serotoninový syndrom (viz oddíl Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky), vypadávání vlasů, onemocnění ledvin, zadržování moči, poruchy pohlavních funkcí a menstruačního cyklu, přechodný vzestup jaterních enzymů, snížení krevních destiček, krvácivé reakce, bolest hlavy a zvýšení chuti k jídlu.

Proč si proboha myslíte, že tento "lék" je pouze na předpis?
A co se týká Silvy,ať si laskavě přečte podmínky "Doktorky".

to jojo (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

ty "pomluvy" jsou...myslite, ze Sibutramin, ktery tady prodavaji neni Sibutramin, ale nejake svinstvo, ktere je pricinou padani vlasu?

Jojo (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

ty "pomluvy" jsou náhoda. Jsem tady až teď. Moc se mi líbil příspěvek, kde paní píše, že zhubla po S., ale hned dodala, že cvičí. Haha. Kdyby to svinstvo nebrala tak by zhubla taky. Taky mě baví příspěvky, kde se objevují slova "paní Silva" a "Vy, Vás,...", tohle byla vždy doména dealerů Herbalife, že už k tomu přistoupila i Silva, jen zírám a bavím se.
Padáním vlasů to začíná, zástavou srdce končí. A to vím o čem píšu. Proto ta nevraživost na tyhle dealerky. Ale kdo chce kam....

L+Marci+G (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

a od koho mate Sibutramin po kterem Vam padaji vlasy?

LiskovaMark@sez (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Bohužel jsem ho sice dostala...Dobrý den, ppokud máte ještě Sibutramin, odkoupila bych jej od Vás, dala bych Vám za něj i více než uvádíte.
Děkuji

L. (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

od včera přihlížím tomu...Snad nemyslíte mě. Já celou diskuzi nečetla, jen jsem chtěla vědět, jestli i někdo jiný má problémy s padáním vlasů, rozhodně tím zde nechci nikoho a nic pomlouvat.

L. (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

No, těžko říct. Je fakt, že nemám hlad a jsem hodně pracovně vytížená, málo jím a dělám noční a taky toho moc nenaspím. V příbalovém letáku jsem našla, že vypadávání vlasů může být ale jen u 1 z 1000. Tak že bych byla zrovna ta jedna, hm, to by mě mrzelo.. Tak nevím, ještě asi počkám, zkusím zlepšit stravu. HA znovu nasazovat nechci, ale možná budu muset, protože mě to padání fakt děsí, tahám pořád vlasy a i známí si všimli, že mám méně vlasů. Navíc mám slabší sibu 15 a ne 20 a jím jednu tabletu denně. Btw. můžete se i zeptat, kdy bych měla tabletu užívat, když v podstatě mám obrácený režim, v noci pracuji a ve dne spím? Teď ho beru vždy ráno.

Lucka (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

od včera přihlížím tomu co se tu probírá včera se tady "někdo" naváží do cloetty a dneska najednou pomluvy že by náhoda? :-)

Silva (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

na druhou stranu spousta lidí na Sibu reaguje tak, že nemá chutě a prostě fakt jí málo a vesměs to nejnutnější , hubne se asi rychleji , ovšem pak je tady zase právě ten faktor , že kvalitu vlasů opravdu výrazně ovlivňuje vyvážená strava...těžko říct, poradím se s kamarádem, který x let pracuje ve farmaceutikách a je to chodící encyklopedie :o)

G. (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

Mám stejný problém - padání vlasů. Doufám, že se to nějak ustálí, protože si nedovedu představit, jak to bude pokračovat dál. :-(

Marci (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

jím ho už 5 měsíců,...Nevím, těžko říct, mně to začalo vážně až po Sibu a všimla jsem si toho velice rychle já i rodina, mám totiž také hodně dlouhé tmavé vlasy. Poté jsem na toto téma hodila řeš s kamoškama, se kterýma jsem si to objednala a mají to stejné.

Silva (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

jím ho už 5 měsíců, tedka už spíše proto, že mi vyhovuje , že mě nehoní chutě a hřívu mám až po zadek, kdyby mi padaly vlasy všimla bych si toho zaručeně, možná v kombinaci s jiným faktorem ...

Marci (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

Dobrý den, užívám něco...Dobrý den, já i né kolegyně, kterí jí Sibu také padání vlasů mají. Jíme ho necelý měsíc.

Silva (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

paní L. prošla jsem několik dostupných příbalových letáků a webových stránek, ale Sibutramin na tohle vliv nemá, může to být opravdu hormonálního původu, nebo i stresem či dlouhodoou špatnou skladbou jídel, hodně často to bývá za následek právě u dietářů, v horším případě i bulimiků či anorektiků...těch důvodů může být spousta...

L. (Čt, 6. 5. 2010 - 21:05)

Dobrý den, užívám něco přes měsíc sibutramin 15, vysadila jsem i HA, to je tak více jak dva měsíce. A mám teď velký problém s padáním vlasů! Tak se chci zeptat, jestli to souvisí se sibutraminem nebo to mám hormonálně? Mám taky někdo problém s padání vlasů při braní sibutraminu 15? Děkuji..

Silva (Čt, 6. 5. 2010 - 19:05)

Dobrý den paní Silvo,,,je...dobrý den Eli, písněte mi prosím na můj email [email protected] a já Vám poskytnu další informace, děkuji Silva

Eli (Čt, 6. 5. 2010 - 19:05)

já jsem velmi ráda za to ,...Dobrý den paní Silvo,,,je možné si u Vás sibutramin objednat,kolil kč prosím stojí?Děkuji!

Reklama

Přidat komentář