Reklama

sibutramin 20

cekemil (Út, 6. 4. 2010 - 16:04)

A kdyby paní lékárnice...Proč tolik nenávistné hrubosti? Já osbně ani nekouřím ani "nechlastám" jak jste se velice inteligentně vyjádřil

Bibi (Út, 6. 4. 2010 - 12:04)

Ahoj brala jsem sibutramin a...jsem s ním také velmi spokojená,ale teď nikde není.Můžete mi ho nabídnout? Prosím piště na mail: [email protected]
prosím o rychlou reakci.
Děkuji.

kouříte...... (Út, 6. 4. 2010 - 11:04)

A kdyby paní lékárnice...Přesně tak!

Toronto (Út, 6. 4. 2010 - 10:04)

Právě jsem se od známé...A kdyby paní lékárnice byla trochu v obraze,tak už by teď věděla,že od příštího jara ho zřejmě zase povolí do lékáren vrátit,protože to není tak zlé jak se myslelo.To je furt dokola lidi,tak neblázněte a nebuďte poserkové.Kouříte,chlastáte a nevím co ještě a potom se tady bojíte kdejakého prášku včetně penicilinu:-)

cekemil (Út, 6. 4. 2010 - 09:04)

Zdravím. Chtěl jsem se...Právě jsem se od známé magistry dozvěděl, že v březnu byl sibutramin a všechny podobné léky obsahující podobnou látku, v celé EU staženy z distribuce. Bylo velké nebezpečí vedlejších účinků

Roman (Út, 6. 4. 2010 - 09:04)

Sibutramin je určen...Zdravím. Chtěl jsem se zaptat kde je Sibutramin k dostání. Jezdím závodně na kole a potřebuji držet nízkou váhu. Přes mojí chuť k jídlu se to špatně zvládá. Četl jsem na netu, že ho používají profi cyklisté. Díky.

cekemil (Út, 6. 4. 2010 - 06:04)

s antikoncepcí se vzájemně...Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli užívání tohoto prostředku (Sibutramin) negativně neovlivňuje potenci.
Díky za odpověď

Jana (Po, 5. 4. 2010 - 21:04)

děkuju za odpověď.-)

Karkulin (Po, 5. 4. 2010 - 17:04)

Sibutramin je určen především k potlačení pocitu hladu a chutí,sekundárně spaluje tělesný tuk a má pozitivní vliv na nervovou soustavu.Bohužel se při rozkladu uložené tukové tkáně nemůžeme vyhnout podivným procesům v těle a některým jedincům se toto projeví částečnou nevolností.ve většině případů pocit ustoupí a tělo se adaptuje.Pokud máte pocity zvýšeného bušení srdce nebo vyšší krevní tlak,tak doporučuji probrat toto s lékařem nebo vysadit.Antikoncepci vesměs neruší a jediné na co má sibutramin vliv je teststeron.Proto nikdy nebyl úspěšně využíván například kulturisty v dietách nebo vrcholovými sportovci.Stejně ale je sibutramin jediným známým prostředkem,který je schopen opravdu snížit podíl tuku v těle bez omezení činnosti či potřeby zvýšené aeorobní činnosti.Samozřejmě kvalitní zdravou dietu a pohyb k němu můžu jen doporučit a potom to jde opravdu velice dobře.Co do poměru kladů a záporů nebyl sibutramin jako účinná látka v boji s tukem nikdy překonán.A pro ty co nemají ihned požadovaný účinek bych jen vzkázal.dejte tomu čas,protože to co léta nabývalo přece nemůžete chtít ztratit za týden.

Madelainne (Po, 5. 4. 2010 - 17:04)

s antikoncepcí se vzájemně...Děkuju moc za odpověď..
Tak jsem na to zvědavá, jestli u mě zabere..Doufám, že jo:-)

Karel (Po, 5. 4. 2010 - 17:04)

s antikoncepcí se vzájemně neovlivňuje tady tě můžu uklidnit.

Jana (Po, 5. 4. 2010 - 17:04)

Karle, to je jedna horší zpráva než druhá:-(, ale i tak díky za info.

Madelainne (Po, 5. 4. 2010 - 17:04)

od zítra začínám brát sib 20, ale všude na netu jsem našla jen sib 10mg a 15mg, kdo ho vyrábí?
A máte někdo zkušenosti s braním antikoncepce a sibutraminu? Vim, že by se neměli vzájemně ovlivňovat, ale radši se ptám, zda někdo nemáte nějaký negat. reakce, či rezistenci vůči léku..Díky M.

Karel (Po, 5. 4. 2010 - 16:04)

existuje malé procento lidí , kteří jsou bohužel na sibutramin odolní. Nejlépe zabírá u lidí s velkou nadváhou.

Jana (Po, 5. 4. 2010 - 15:04)

Jarko, závidím, beru sibutramin týden a nic, jen je mi šoufl. Kdy u vás začal zabírat a jde tedy o to, že necítíte chuť k jídlu, že si na jídlo během dne ani nezvpomente?

Jarka (Po, 5. 4. 2010 - 14:04)

na sibutraminu jsem zhubla za měsíc 5 kilo, ale k nezaplacení je že už neluxuju lednici! Jarka

nabízím Sibutramin 20mg,...Dobrý den, mám zájem o koupi Sibutraminu,můžete mi sdělit bližší informace ? děkuji

albinavesela@se (So, 3. 4. 2010 - 23:04)

nabízím Sibutramin 20mg,...ahoj, mám zájem koupit Sibutramin, pošlete mi na mail nabídku, díky

Šárka (So, 3. 4. 2010 - 20:04)

Silvi, mám velký zájem o Sibutramin, prosím za kolik ho máte. Děkuju [email protected]

Silva (So, 3. 4. 2010 - 15:04)

nabízím Sibutramin 20mg, účinnější forma Meridie, baleno po 30-50-100tbl, [email protected]

Reklama

Přidat komentář