Reklama

sibutramin 20

SOŇA (So, 20. 2. 2010 - 20:02)

pak stačí jen nechat lidi "vyhladovět" po nějakém řešení a přijít na trh s převratnou , ale předrženu novinkou....
Chytré. A po aféře s vakcinou na prasečí chřipku bych se nedivila vůbec ničemu.
Studie není portvzená, a někomu se velmi hodila.

Soňa (So, 20. 2. 2010 - 20:02)

Výsledky tohoto léku-jeho...Moniko ovšem veškerá rizika nebezpečí co jste jmenovala , vyplývá pro pacienty z větší části už jen tín , že jsou obézní...ale to už jaksi někdo nechtěl slyšet. Osobně si myslím , že se ještě budeme divit. Klidně je možné, že někomu došlo že Meridia a podobné jsou velice cenově dostupný lék pro boj s obezitou, která jako taková má za následek další a další onemocněnní, tzn další a další náklady na léčbu. Proč nepozastavit Meridii , neudělT NĚJAKOU KRÁSNOU STUDII

Monika (So, 20. 2. 2010 - 18:02)

Moc nerozumím tomu, že stáhli...Výsledky tohoto léku-jeho pozitivní působení-zdaleka nepřevážily jeho negativní působení na pacienty s kardiovaskulárními chorobami-zvyšování tep.frekvence,arytmie,větší riziko k inf.myokardu apod...jelikož obezní jedinec většinou mívá nějaké onemoc.týkající se kardiovaskul.systému,po dosažení výsledků v porovnávajících studií kupř.s placebem se též zjistilo,že u pac.došlo ke zhoršení zdrav.stavu,či minimálně k objevení těchto výše jmenovaných nežád.a vedlejších účinků,a hlavně co se týče hubnutí byl jejich úbytek tukové tkáně průměrně o2-4kg vyšší s Meridií než u pac.s placebem,tudíž negativa převážila pozitiva,a lék byl stažen..dočetla jsem se to na stránkách farmac.firmy,jež se distribucí Meridie zabývala..

Bára (So, 20. 2. 2010 - 13:02)

Moc nerozumím tomu, že stáhli Lindaxu a Meridii, a Sibutramin se dá sehnat?

Soňa (So, 20. 2. 2010 - 12:02)

chyba je především ve vás, jsem trenerka fitness, a už z toho mála vidím, že vůbec nevíte co děláte. Ráda vám to vysvětlím , ale ne na těchto stránkách. [email protected]

Monika (So, 20. 2. 2010 - 11:02)

Sibutramin není zakázaný ,...Ahoj,jsem na Meridii3tí měsíc,jím zdravě,denně cvičím i2hod v posilce-aerobka a posilování aspoň 4krát v týdnu,a jím2krát15mg Meridie,a nezhubla jsem deko!!
Je z lékárny,na lékař.předpis,mám28let,174cm a 83kg,tudíž žádná tragedie,jsem sport.založená,ale prostě zůstávám tlustá,poněvadž to prostě nefunguje..nepociťuji na sobě jediný účinek,ať už nespavost,zácpu či omezení hladu,to jsem měla po prvních2tabletách,od té doby jako bych jedla vitamíny...kdo mi to vysvětlí??

Silva (So, 20. 2. 2010 - 08:02)

Nabízím prášky na odbourání chutí a pocitu hladu, podporují hubnutí ,[email protected]

hezký pokus (Pá, 19. 2. 2010 - 12:02)

Sibutramin není zakázaný , pouze jeho varianty Meridia a Lindaxa a Adipex jsou dočasně stažený z trhu.

doktor (Pá, 19. 2. 2010 - 12:02)

sibutramin je zakázaný, kdo ho bere je blázen

. (Pá, 19. 2. 2010 - 11:02)

Je to o psychice.

Silva (Čt, 18. 2. 2010 - 10:02)

Píšete o čisté verzi...ohledně prášků na hubnutí-napište mi na [email protected]

Zofka (St, 17. 2. 2010 - 22:02)

Přesně tak!!!Na trhu existuje...Píšete o čisté verzi sibutraminu, která není na předpis. Můžu se zeptat o co se jedná? Děkuji.

Vlaďka (St, 17. 2. 2010 - 06:02)

objednala jsem si od paní Silvy, a po deseti dnech musím říct , že to je naprosto super, vůbec nemám hlad ani mě neláká sladké pro které mám slabost, byla jsem schhná sníst i 2 velké Milky najednou a teďka to mám krásně pod kontrolou , mám dole 2kilča a cíím se moc dobře. Doporučuji

... (Út, 16. 2. 2010 - 17:02)

Dobrý den,

o jaký...15mg

mirka (Út, 16. 2. 2010 - 09:02)

nabízím přípravek na hubnutí bez vedlejších účinků, odbourává pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Je šetrnější k tělu a hlavně funguje. info na: [email protected]

Jana (Út, 16. 2. 2010 - 07:02)

velké balení na čtvrt roku za...Dobrý den,

o jaký Sibutramin se jedná o 15 mg nebo o 20 mg?
Děkuji

Silva (Út, 16. 2. 2010 - 06:02)

Nabízím prášky na odbourání chutí a pocitu hladu, podporují hubnutí, [email protected]

michaelenka@ema (Po, 15. 2. 2010 - 11:02)

velké balení na čtvrt roku za...Dobrý den mám zájem, pošlete mi informace na email. Děkuji Michaelka

Věra (So, 13. 2. 2010 - 15:02)

dobry den.Za kolik prodavate...velké balení na čtvrt roku za 1690,-

Alena (So, 13. 2. 2010 - 14:02)

Prodam sibutramin. Info: ...dobry den.Za kolik prodavate sibutramin?

Reklama

Přidat komentář