Reklama

sibutramin 20

Wendy (Ne, 21. 3. 2010 - 23:03)

Já mám právě takovou...Jestli si dobře vzpomínám, tak půl roku.

Silva (Ne, 21. 3. 2010 - 22:03)

To by bylo fajn... Nevadí...klidně na Lindaxu navažte Sibutraminem, Lindaxa je generikum

Silva (Ne, 21. 3. 2010 - 22:03)

Já mám právě takovou...kouzlo těchto léku je v dlouhodobějším užívání, jak dlouho jste Meridii brala?

Líba (Ne, 21. 3. 2010 - 22:03)

To jako cpát se čímkoliv?...To by bylo fajn... Nevadí ale, že jsem nedávno užívala tři měsíce Lindaxu, a bez zvláštního efektu? Mohla bych pokračovat se Sibutraminem?

Boban (Ne, 21. 3. 2010 - 22:03)

stažení Sibutraminu je jen...S tím souhlasím. Ono to bude zřejmě něco podobnýho, jako např. zákaz prodeje melatoninu v ČR, bude za tím podobná farmaceutická lobby...

Silva (Ne, 21. 3. 2010 - 21:03)

To se nebudete:) za to Vám ručím

Wendy (Ne, 21. 3. 2010 - 21:03)

souhlasím se Silvou.Já už...Já mám právě takovou zkušenost, že když jsem vysadila Meridii, zas mě přepadl hlad a do půl roku jsem to měla zpátky. Pokud se vám to nikomu nestalo, je to jen dobře.

Líba (Ne, 21. 3. 2010 - 21:03)

Simono žádný jídelníček...To jako cpát se čímkoliv? Ale to přece nejde...,nebo jo?

Marcela (Ne, 21. 3. 2010 - 18:03)

Dobrý den, zbyl mi Sibutramin 20mg 35tablet a již ho nepotřebuju, kilíčka mám už dole :-) tak kdyby měl někdo zájem tak pošlu za 900,- na dobírku. [email protected]

Silva (Ne, 21. 3. 2010 - 13:03)

nabízím Sibutramin 20mg,silnější obdoba Meridie apod, možno i na zkoušku 30tobolek 750kč+poštovné, [email protected]

Silva (Ne, 21. 3. 2010 - 13:03)

Simono žádný jídelníček není potřeba dodržovat.

Silva (Ne, 21. 3. 2010 - 13:03)

Míšo mě Váš email přešel, a odpověděla jsem Vám.

simona (Ne, 21. 3. 2010 - 12:03)

chtela jsem se zeptat jaky jidelnicek by se mel pri uzivani sib.dodrzovat?

misa (Ne, 21. 3. 2010 - 09:03)

Silvo,psala jem vam na vas e-mail.Bohuzel se mi vratil,chyba bude asi na me strane, mozna v mem notebuku. jina komunikace neni? Za dva tydny se mi vraci laska z dlouhe cesty, potrebuji alespon 3 kila dolu.Dik

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Karlíku,těší mě tvůj zájem ale měl by jses ohlédnout po sobě rovném,nemám zájem o tebe a ni o komunikaci s tebou.Krásný den... :-)))

pope (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

se nerozhněval,Karlík se...Souhlasím s panem Karlem i se Silvou. Taky ho užívám a vedlejší příznak je pouze suchu v ústech. Vždy jsem měla problém s pitným režimen, takže jsem jen ráda, protože jsem se konečně naučila pít. Věřím, že spousta lidí v tom vidí "super prachy a skvělý kšeft". Už jste si paní xxx zkoušela podnikat? Paní Silva je ochotná a pomohla dosti lidem. Ale místo ocenění se vždy najde urýpaný, nepřející člověk. Zamyslete se nad tím. Pokud jste proti sibutraminu, proč teda jste na těchto stránkách. To nemáte co na práci? Starejte se o sebe a nechte Silvu na pokoji. Ano, léky obsahující sibutramin byly staženy z trhu. Jen mě šokuje jedna věc. Myslela jsem si, že léky nejdříve musí projít testy a poté až vstupují na trh. Proč tedy sibutramin vůbec byl v prodeji, když má takové nežádoucí účinky? Co když za týden stáhnou paralen, protože se nějaký magor předopuje a zkolabuje. Už aby se to stalo, alespoň lidi jako vy budou mít důvod rýpat a kritizovat. Silvo, dík, že se najdou lidi jako vy. Držím vám palce. JSTE SUPER

Karel (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

to se opravdu clovek ukaze...Máš tam hrubky Kačko,tak raději studuj rodný jazyk.Promiň mi tu trubku a už neplač.Prostě jsi tady chtěla chytračit a ejhle,on každý nesedí doma jako ty a lidi nejsou loutky,víš?
Mimochodem, v soupisce lékařské komory je 27 doktorů Starých jen v čechách:-)Takže pán asi ani to jméno neměnil.
Taky končím konverzaci, neboť nám jaksi chybí IQ u oponenta.Krásný den všem i Kačence Brožové:-))

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Silvo Souhlasím,nezlobte se nic nebylo mysleno spatne proti vam.

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

karle uz prestan jediny kdo je tady labilni si ty tak si vem svou pilulku a dej mi pokoj nemam nejmenci zajem si uz s tebou psat pa

Silva (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Paní Katko myslíte , že to způsobily mé informace? Vy napadáte, já informace vyvracím. Lidé by měli psát o tom o čem něco vědí. Najdou se lidé s vedlejšími účinky po Sibu, ale procento je zanedbatelné oproti těm , kterým pomůže. A tímto bych zakončila svoji konverzaci s Vámi.

Reklama

Přidat komentář