Reklama

sibutramin 20

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

to se opravdu clovek ukaze kdyz je tak ubohy a hned nekoho nazyva trubkou a schazuje ho asi mas malo sebevedomi a lecis si komplexi na druhych

Karlík (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

ale ale karlik se nam...se nerozhněval,Karlík se jen směje blbům co jsou chytří až když už je po všem a hlavně najít viníka ať nejsi vola sama:-))

Karel (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

silvo ja nerekla ze nezabira...A když jsi najednou tak chytrá a hledáš vše na webu,tak proč ses tenkrát neobtěžovala si to najít předem.Sama sobě si piš stížnost a hlavně se zamysli co s tebou bylo než jsi něco vzala.

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

ale ale karlik se nam rozhneval za by jsi to byl ty ten neznamí dietolog prestan se laskave vmesovat do neceho do ceho ti nic neni ty vterko to mas tak i ve svem zivote ze se musis do vseho vtirat?

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

silvo ja nerekla ze nezabira to bych lhala ale ja jen upozornila na to ze ma i vedlejsi ucinky coz ten od koho to mam mi nezdelil jen ze je to ciste na prirodni bazi a bez vedlejsich ucinku ja jen chtela upozornit ze to tak neni a podivej se co to zpusobilo?

Karel (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

tak povidejte pane stary...Hele paní chytrá,ten člověk ti asi neodpoví a já osobně si myslím,že by ani nenapsal pravé jméno kvůli rejpalům jako jsi ty.Spíš ti někdo utřel hubu a to tě štve,viď?Tak si běž zase hrát na písek a máš klid.Je fakt,že xxx nebo kaček brožových to najde hafo...trubko:-))Dej sem třeba fotku i s kopií občanky.

Majka (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Katko neznám Tě, ale jedno vím , ty máš problém sama se sebou.

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

ono je neco jineho doktor a neco jineho ty Karle ale to tak trosku nechapes vid?

Silva (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

neblázněte na jedný ruce mi řve malá a druhou se snažím odpovídat vám

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

tak povidejte pane stary kdepak vas na netu najdu ze existujete?

Karel (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Právě jsem zjistil,že taky neexistuju,protože mě seznam nevyhledal:-))Tady je taky koukám dost komiků:-)Nejsi ty ta co vedle nosí plínky v patnácti?Proberte se lidi.

Silva (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Katko zase takový kšeft to není nákup je 100USD , připočtěte dopravu atd...a pochopíte. Mě tohle jediný na moje letité špeky zabralo a já se nejdřív podělila s kámoškama, pak kámoškama kámošek a nakonec ho chce více lidí

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

ne omlouvam se to nebylo dobre ale trapne

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

teda tak to bylo dobré se vydavat za doktora kteryho ani seznam nevyhledal...tudis neexisuje..

Dr.Starý (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

vážený/á xxx,to co zde prezentujete jasně ukazuje na dvě věci.První je ta,že jste jedním z prodejců jiných zde prosazovaných produktů,které bohužel v praxi nefungují jak mají a tou druhou je,že jste opravdu nervově labilní jedinec,jenž ve snaze o ukrytí vlastních psychických problémů háže problému na jiné faktory,avšak nesmyslně.V USA sekvůli mírně řečeno zvláštním zákonům a strachu ze žaloby na cokoliv za cokoliv snaží výrobci upozornit na každý prd co může hrozit.To co popisují u sibutraminu je stejně pofiderní jako zákaz sušení domácích zvířat v mikrovlnce(což opravdu v návodech v americe mají,protože jsou retardovaní).
Takže to shrnu z pohledu lékaře,který sibutramin předepisuje léta,své pacvienty sleduje a sám i s manželkou ho užívá:
Pokud patříte mezi dvacet procent citlivějších lidí,tak pocítíte z počátku zvýšené bušení srdce a fibrilozu(díky mírné a dočasné hypertenzi),možná dočasnou nespavost či menší potřebu spánku,pocit jakéhosi nabuzení až euforie a určitě sucho v ústech a potřebupít.Jinak ale všem(až na vyjímku cca 5% pacientů) výrazně omezí chuť k jídlu a sekundárně spaluje tuk.Já jsem ho užíval léta a bez problémů.Nedávno jsem si z důvodu stažení tohoto léku z trhu šel koupit sibutramin do lékárny v Thajsku na dovolené a můžu vás ujistit,že balení 50 tobolek po 15 mg stálo 100 USD(1900 korun) ,takže ani o té ceně bych zde nelicitoval.Moje matka je v důchodu a kéž by její léky,které nezbytně potřebuje jen aby ráno vstala z postele stály na den pouhých 30 korun.
Využiji rád nabídky zde a pořídím si na zkoušku nabízený přípravek se sibutraminem,protože vím z vlastní zkušenosti,že jediný mi dá co očekávám a vedlejší účinky jsou tak na úrovni pití piva v malém množství,čemuž se věnuje takřka celý národ s úsměvem a denně bez povšimnutí či podobných trapných a paranoidních výstupů nervově slabších jedinců na veřejnosti či zde.
S pozdravem MUDr.Petr Starý-internista,dietolog 53 let.

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

baro mas pravdu ja vim jak to je a spostu lidi taky tak proc se budu tady dohadovat s nekym kdo brani svuj kseft takze se tady vsichni mejte a preju vam hodne kg dolu a co nejmene vedlejsich ucinku..

bara (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Omlouvám se že se vám do toho vměšuju ale nechcete těch dohadů už nechat?O tom to tady přeci není..a proč někoho hned odsoudit za pár informací?Každý má nárok na to napsat svůj názor..a co si budeme povídat,nežádoucí účinky bohužel má tak at je každý informovany..je to stejně každého věc jak se svým zdravím naloží..

Silva (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

klidně,mohu pokračovat je jich tolik , že to nejde si psát sama

Kata Brožová (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

když vám tolik jde o to abych se podepsala

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

a jak clovek muze vedet ze jste si to nenapsala sama,neni trochu divne ze se za to tak perete??!!Capu jde vam o penize a v dnesni dobe jich nikdo moc nema ale proc vydelavat zrovna na zdravi ostatnich :-(

Reklama

Přidat komentář