Reklama

sibutramin 20

xxx (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

tohle mi staci abych mela jasno nemyslela jsem to zle jen chci aby vsichni vedeli do ceho jdou..

Silva (So, 20. 3. 2010 - 10:03)

Dobrý den,
ráda bych si objednala jedno balení sibutraminu (100 tobolek).
Zatím jsem spokojená, beru to od soboty, nepozoruji žádné
výrazné vedlejší účinky a mám pocit, že to opravdu tlumí pocit hladu,
koupila jsem si k tomu chrom, protože mívám často chuť na sladké
a je to fajn, tak jen doufám, že to vydrží.
Markéta

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

Dobrý den Silvo,
jsem moc spokojena a děkuji za spolehlivost .Ráda bych si přiobjednala zbytek balení + asi jedno další balení na duben, ještě bych se ozvala koncem března..podle financí..
Děkuji a spozdravem
Marta

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

Zdravím Vás,
tak už to beru týden, všechno v pohodě, ta zatracená váha se konečně pomalu pohnula...:)
Příjemně mě překvapilo, že to skoro nemá žádný vedlejší účinky, i když je to silnější, než ty předchozí léky (po Meridii jsem měla ukrutně sucho v puse, po Lindaxe taky plus ještě bolesti hlavy).
Jak dlouho ten Sibutramin můžu brát v jednom kuse? Brala jsem předtím cca 2 měsíce Meridii 15 mg (než ji stáhli), může se to užívat několik měsíců, máte s tím zkušenosti?
Díky za info.
Romana

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

výňatky z emeilu mých zákaznic:
Dobrý den, zdravím a přeju hezký den. Mám prosbu, nedávno jsem si od vás koupila 30tbl. sibutraminu, které mi pomáhají při hubnutí a chtěla bych to ještě zopakovat, myslíte, že by to šlo?? Radka

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

inteligentní člověk vyzkouší a sám pochopí

xxx (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

Nežádoucí účinky, které byste měli zprávy na váš ošetřující lékař nebo zdravotník co nejdříve:
Rare or uncommon : Vzácné nebo méně časté:
• bleeding, easy bruising, nose bleeds, bleeding of gums • krvácení, snadná tvorba modřin, krvácení z nosu, krvácení z dásní
• chest pain • bolest na hrudi
• difficulty breathing • potíže s dechem
• fever • horečka
• heart palpitations • bušení srdce
• seizures • záchvaty
• severe dizziness • těžké závratě
Stop using sibutramine and call your prescriber or health care professional as soon as possible if you experience any of these side effects. Přestat používat sibutramin a volat do své ošetřující lékař nebo zdravotník co nejdříve, pokud zaznamenáte některý z těchto nežádoucích účinků.
More common : Více společné:
• increased heart rate • zvýšení srdeční frekvence
• increased blood pressure • zvýšený krevní tlak
• menstrual problems • menstruační potíže
• muscle or joint pain • bolesti svalů a kloubů
• pain, burning or tingling in the hands or feet • bolest, pálení nebo mravenčení v rukou nebo nohou
• unusual swelling of the arms or legs • neobvyklé otoky rukou nebo nohou
• unusual tiredness or weakness • neobvyklou únavu nebo slabost
• visual problems • vizuální problémy

Side effects that usually do not require medical attention (report to your prescriber or health care professional if they continue or are bothersome): Nežádoucí účinky, které obvykle nevyžadují lékařskou pomoc (zprávy na váš ošetřující lékař nebo zdravotníka, pokud budou i nadále, nebo jsou obtíž):
• agitation or irritability • neklid nebo podrážděnost
• anxiety • úzkost
• back pain • bolest v zádech
• constipation • zácpa
• diarrhea • průjem
• difficulty sleeping • potíže se spánkem
• dizziness • závratě
• drowsiness • ospalost
• dry mouth • sucho v ústech
• gas • plyn
• headache • bolest hlavy
• nausea or vomiting • nevolnost nebo zvracení
• skin problems • kožních problémů
• stomach problems • žaludeční problémy
• sweating • pocení
• taste disturbance • poruchy chuti
• throat irritation or pain • podráždění v krku nebo bolest

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

cokoli se stáhne z oběhu automaticky podraží, u mě Sibutramin 20mg stojí 25kč za tabletu a tálým odběratelům dávám slevu. Bohužel nápuk z USA, doprava atd ..něco stojí!!!

xxx (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

no jo ono 30kč za jednu tabletu to je opravdu skoro zadarmo a s tím co člověka čeká no prostě fajn

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

s laskavým dovoelním budu citovat lékaře který se léčbou obezity zabývá 10tky let a již sem přispěl:
říkáte tady polopravdu a mluvíte o věcech,kterým příliš nerozumíte.Studie,která probíhala v jedné zemi na jedné klinice není zrovna směrodatným údajem a pokud by jste si dala práci a zabývala se touto problematikou hlouběji,tak zjistíte,že to bylo pouze doporučení a je dost možné,že léky obsahující sibutramin se vrátí po nověm roce opět do oběhu,protože ať chcete nebo ne,tak sibutramin je zatím nejúčinější látka v boji proti obezitě a ta celou naši planetu pomalu a jistě likviduje.Mimochodem,kardiovaslulární systém člověka je podle testů zatěžován nadměrně a nebezpečně několika faktory.Žebříček vypadá asi takto:Cigarety,obezita!!!,tvrdé drogy,alkohol,drogy lehčí,....na 19 místě jsou léky s vedlejšími účinky na úrovni mírné nebezpečnosti(např.sibutramin,ibuprofen,ibalgin,hormonální antikoncepce)...atd.Takže,pokud je podle vás sibutramin nebezpečný,tak určitě nepijete,nekouříte,neberete HA,neužíváte léky na bolest hlavy a nemáte nadváhu.Jinak jste buď neinformovaná nebo jen pokrytecká se sklony věřit kachnám v televizi.Navíc jen selská logika mi ukazuje,že sibutramin na 19 místě v tabulce nebezpečnosti vůči KVS likviduje obezitu,která je na místě druhém a marodí s ní nebo dokonce na ni umírá neskutečné množství lidí na celém světě.Víte,on třeba make-up taky není moc fajn pro pokožku obličeje a používá ho snad každá žena aspoň částečně a to nemluvím o hormonální antikoncepci,která je prakticky tutovou sázkou do rulety s cirhozou jater.Něco za něco milá paní a riziko je myslím únosné jako u všech zmiňovaných věcech,které naše vyspělá společnost uctívá.

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

nejdřív si zjistěte jak to je a pak mluvte. Zamyslete se proč je Sibutramin tady stažen a av Americe ne a proč tak asi během několika pár měsíců přijde na trh nová dražší látka??? Sibutramin je věřte nebo ne levný!!! Obezita patří k jedněm s nerozšířenějších nemocí celé populace, a je nežádoucí aby se dal léčit levně , když se může léčit za draho.

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

stažení Sibutraminu je jen lobbing farmaceutických firem, ano má určité nežádoucí účinky ale naprosto nesrovnatelné s riziky která přináší nemoc zvaná obezita.

xxx (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

aha že nevím tak to říká asi někdo kdo na tom jen vyděláva a ted si honem honem potřebuje zachránit pověst u odběratelů takže jsem si nežádoucí příznaky vymyslela?Aha a tak to mi asi můj doktor lhal když mi to říkal a proč se asi taky všechny léky co osahuji sibutramin stáhly co asi pro srandu ne?ne že ja o tom nic nevim ale to vy a ještě mě dost mrzí že ho tady takhle obhajujete a propagujete když má na zdraví tak špatný vliv

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

Efekt sibutraminu byl sledován u diabetiků 2. typu léčených dietou či perorálními antidiabetiky. Zejména u pacientů, kteří zredukovali za 6 měsíců 5 % hmotnosti, dochází k signifikantnímu poklesu glykemie, inzulinemie a triglyceridů. Je třeba dbát na kontraindikace (ICHS, věk nad 65 let), které jsou u diabetiků časté. Dnes se však diabetes 2. typu přesouvá do nižších věkových skupin a existují nepochybně diabetici velmi vhodní k této léčbě. Randomizovaná studie byla provedena s dávkou 20 mg sibutraminu u žen s výraznou hyperglykemií a maximálními dávkami metforminu a sulfonylurey. U těchto pacientek došlo k signifikantnímu snížení glykemií a glykosylovaného hemoglobinu.

Sibutramin je velmi vhodným lékem k léčbě pacientů s metabolickým syndromem. V německé studii pacientů s poruchou glukózové tolerance a alespoň jedním dalším kritériem metabolického syndromu (hypertriglyceridemie, nízký HDL cholesterol a hypertenze) klesl po 12 týdnech výskyt pacientů s alespoň jedním kritériem metabolického syndromu o 60 %.

V poslední době bylo opakovaně prokázáno, že u hypertoniků a diabetiků vede podání sibutraminu ke snížení krevního tlaku. Sympatikotonního efektu léku se tedy není třeba u pacientů s metabolickým syndromem obávat. V jednotlivých případech je třeba krevní tlak samozřejmě monitorovat.

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

. Přirozeným posílením funkce obou neurotransmiterů způsobuje sibutramin pokles příjmu potravy zvýšením pocitu nasycení a zvýšení výdeje energie stimulací termogeneze. Kontraindikací je podávání inhibitorů MAO, dále těžší ischemická choroba srdeční, nekontrolovaná hypertenze a věk nad 65 let. Vedlejší účinky jsou mírné a přechodné. Jde zejména o sucho v ústech, nespavost, zácpu a nevelké zvýšení krevního tlaku a srdeční frekvence. Pokles hmotnosti pacientů je závislý na dávce sibutraminu a byl prokázán v řadě studií. Efektivně se snižuje zejména obvod pasu.

Dochází rovněž k poklesu hladin triglyceridů a vzestupu HDL cholesterolu, u tzv. respondérů (s poklesem hmotnosti o 5 %) i k poklesu celkového cholesterolu. S ohledem na sympatomimetický účinek byl sledován efekt na hypertenzi. V průměru byl prakticky ve všech studiích u normotoniků prokázán mírný vzestup pulzu a snížení systolického i dia stolického tlaku. Celkem tedy převáží efekt redukce hmotnosti na tlak nad sympatikotonickým účinkem na tlak. Byla provedena řada studií i u hypertoniků užívajících 20 mg sibutraminu v kombinaci s různými skupinami hypotenziv i bez nich a obvykle došlo ke snížení systolického i diastolického tlaku. Celkem lze tedy shrnout, že sibutramin je možné efektivně podávat většině hypertoniků, jsou však nutné kontroly a individuálně je možná intolerance.

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

samozřejmě jste nečetla tohle? Sibutramin se původně používal jako antidepresant
http://biopsychiatry.com/sibutantidep.htm

Silva (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

XXX ani jeden ze symptomů, které popisujete bohužel se Sibutraminem nemá nic společného, může prvních pár dní způsobit nespavost, která se srovná, u lidí , kteří nemají zase takovou nadváhu může způsobit i bušení srdce , které se ovšem také za pár dní srovná... takže co dalšího máte? Mimochodem slušelo by se podepsat, pokud si za svým tvrzením stojíte a nechcete jen pomlouvat něco o čem nic nevíte.

xxx (So, 20. 3. 2010 - 09:03)

Dobrý den,jen vás všechny chci upozornit, že Sibutramin 20mg tak uplně bez vedlejších příznaků není,zkuste si ho nechat vyhledat googlem a tak se dočtete kolik nežádoucích účinků má až mě to teda dost zarazilo :-( ja osobně ho beru asi tak měsíc a můžu mu poděkovat sice za 5 kg dole ale taky za podrážděnost,deprese,bolest v krku,hemeroidy..takže se všichni moc dobře rozmyslete co je pro vás přednější...jesli pár kilo dole a nebo být zdraví...a co si budem povídat,to zdravíčko máme přeci jen jedno...

Janča (So, 20. 3. 2010 - 08:03)

Já jsem si u Silvy objednala taky a dokonce i pošta už funguje jinak než dřív,protože to přišlo hned druhý den:-)Zatím po týdnu jen dvě kila pryč,ale super pocit když nekoukám pořád jen směrem k ledničce:-)Tlumí úžasně hlad a vedlejší účinky zatím necítím ani malinko:-)Zapisuju váhu po třech dnech a jsem zvědavá:-)

Darja22 (So, 20. 3. 2010 - 07:03)

měsíc a půl na Sibutraminu od paní Silvy: cítím se dobře, vůbec nemám nepříjemné doprovodné účinky jak u Meridie, mám dole 12kg!!! Oceňuju fer jednání a dozvěděla jsem se hodně pro mě cenných informací o stravě a celkově.

Reklama

Přidat komentář