Reklama

sibutramin 20

Martina (Pá, 19. 3. 2010 - 23:03)

Ahoj holky.Moc často sem nelezu,ale občas se ráda podívám jak vám to všem s tím hubnutím jde.Subitramin beru také a to od ledna.Přestala jsem jíst kdykoli se mi chtělo a taky nesním takové porce jako dřív.I tak se stává,že občas hlad mám(a velký).Dvakrát týdně chodim cvičit,zavrhla jsem veškeré večerní dobrůtky a po necelých třech měsících mám 14kg dole.A nemyslim si,že je to jen subitraminem.Chce to pevnou vůli,a dokázat si odřeknout i to mám moc rád.Pokud opravdu chci zhubnout.Hodn štěstí a hlavně vytrvalosti,fakt to jde.
Xsantia zdraví Mirku.Díky za berličku.

mirka (Pá, 19. 3. 2010 - 20:03)

Prosím kolik stojí...Dájo, ráda vám napíšu všechny informace, jen mi prosím napište na email, ju? [email protected] Děkuju

Dája (Pá, 19. 3. 2010 - 18:03)

nabízím prášky na...Prosím kolik stojí sibutramin Děkuji

Silva (Pá, 19. 3. 2010 - 11:03)

nabízím Sibutramin 20mg, účinnější a šetrnější než Merdia, [email protected]

Aničko (Čt, 18. 3. 2010 - 17:03)

chtěla jsem se zeptat kolik...Aničko, napište mi, prosím na mejlíka, ráda vám vše napíšu. Děkuju Mirka
[email protected]

anna (Čt, 18. 3. 2010 - 15:03)

nabízím prášky na...chtěla jsem se zeptat kolik ty prášky stojí a jaké množství děkuji

mirka (Čt, 18. 3. 2010 - 08:03)

nabízím prášky na hubnutí (sibutramin20mg), odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Umí vše co lindaxa, meridie, adipex..., ale jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. [email protected]

jo (St, 17. 3. 2010 - 11:03)

Všechno je to svinstvo....jenže každý se holt tolik pohybovat nemůže a je to pro něj nejlepší nebo jediné řešení

špek (St, 17. 3. 2010 - 11:03)

Všechno je to svinstvo. Nežerte a hejbejte se a zhubnete. Po práškách možná zhubnete, ale jakmile je doberete a budete si myslet že jste hubení a můžete žrát všechno, tak zase ztloustnete.

Silva (St, 17. 3. 2010 - 06:03)

prodám Sibutramin 20mg,možno i na měsíc na zkoušku 30tobolek za 750,-Kč+poštovné, účinnější forma Meridie, Lindaxy apod., [email protected]

Leona (Út, 16. 3. 2010 - 08:03)

Jojo efektu se nebojíš?souhlasím se Silvou.Já už teď nemám nějak extra chuť ani když na víkend vysadím.Manžel to bral měsíc a už je v klidu a nic.Stáhne se žaludek a mozek si uvědomí,že přežírání je k ničemu.

mirka (Út, 16. 3. 2010 - 08:03)

nabízím prášky na hubnutí, odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky, jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. pište na [email protected]

Silva (Út, 16. 3. 2010 - 07:03)

ahoj Wendy, Sibutramin je i berlička, která ti pomůže zvládnout vlastní žravost a odnaučí tě špatným návykům ve stravování, málokdo si uvědomuje , že když Vás honí mlsná je to vlastně reakce vyvolávaná příjímáním cukrů v podobě sladkého , které mají krátký poločas rozpadu a tělo velmi brzy řve po dalším a dalším, tak nějak laicky řečeno, stačí sladké vydržet nejíst určitou dobu a ten návyk mizí, ale bohužel o to jde...vydžte to :o). Na na to mi pomohl až Sibutramin, zkrátka už jsem na sladké chuť neměla, a na jídlo jen málo, a naučila se na něm jíst jinak. Mám 2 měsíc vysazeno a spíš mám ještě 2 kila dole.

Wendy (Po, 15. 3. 2010 - 23:03)

díky za sibutramin 20,který...Jojo efektu se nebojíš?

Leona o 12 kg l (Po, 15. 3. 2010 - 22:03)

díky za sibutramin 20,který mi dal zasae radost ze sebe samotné:-)Mám +ě kilo dole za dva měsíce a jedu dál.Všichni známí koukaj ako blázni a já jsem moc šťastná.Díky Silvo:-)

Radka (Po, 15. 3. 2010 - 15:03)

mohu nabídnout sibutramin dovoz anglie pište na email [email protected]

Honza (Po, 15. 3. 2010 - 07:03)

Xenical má pouze jeden účel a to navázat na sebe tuk ze stravy a snažit se jej vyloučit.Bohužel to znamená permanentní průjem a tím i snadnou dehydrataci organismu a jako důsledek může přijít i opačná obranná reakce a zadržování vody s následným přibráním.Proto bych doporučil sibutramin 20,který tlumí chuť k jídlu a sekundárně spaluje tuky.Ideální pro lidi,kteří nemají dostatek pohybu a je dobré ho užívat alespoň 3 měsíce.

Silva (Ne, 14. 3. 2010 - 21:03)

VF, je docela možné , že máte zablokovaný metabolismus nebo jste jen natáhla vodu, pokud by jste chtěla nejen Sibutramin 20mg , ale i odbornou radu ozvěte se na [email protected]

Radka (Ne, 14. 3. 2010 - 21:03)

Tady je toho o sibutraminu víc než dost :o). Paní Silva je moc ochotná a rychlá, a beru od ní já i moje kamarádky, nemůžu si vynachválit

V.F (Ne, 14. 3. 2010 - 21:03)

Tak držím palečky, i když...Jsou určitě lidé kteří mají daleko víc a trápí se a potřebují to víc jak já, ale znáte to když chcete mít min kilo :-)
Děkuji a já Vám také držím palečky a mnoho úspěchů :-)

Reklama

Přidat komentář