Reklama

sibutramin 20

Michaela (So, 16. 1. 2010 - 16:01)

Dvě kila za týden? To je...Proč bych měla bláznit? Však taky nemám v plánu hubnout roky! Nebo celej život! Mám 80 kilo a chci zhubnout tak 15 - 20 abych měla zpět váhu co jsem měla dřív a tu si pak udržovat, ale né pořád snižovat.

mirka (Pá, 15. 1. 2010 - 23:01)

Nabízím prášky na hubnutí, odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Nemají vedlejší účinky a jsou šetrnější k tělu. Pište na  [email protected]

i (Pá, 15. 1. 2010 - 22:01)

u

mirka (Út, 12. 1. 2010 - 22:01)

Dobrý večer, myslím, že Sibutramin pomůže jen těm, kteří to opravdu chtějí. Je to jen určitá berlička, díky níž se to podaří. Ale pokud nevyužiju toho, že nemám chuť a hlad a baštím dál, tak to vážně nemá smysl. Hlavní je chtít a něco pro to udělat. Moc děkuju Dorince, která je perfektním příkladem, protože i já osobně vím, jak těžké je hubnout s poruchou štítné žlázy. Nicméně pokud člověk chce, tak to opravdu jde. Dorinko děkuji za vaše příspěvky a přeju hodně síly do dalšího hubnutí. Já pokračuji také a hlavně chci!!!! Pokud chce někdo také, nabízím sibutramin 20mg. na [email protected]

dorinka (Út, 12. 1. 2010 - 21:01)

Dobrý den, chtěla bych se...Michaelo, nenapsala jsem, že mám poruchu štítné žlázy,takže možná hubnu pomaleji. Vaše -2kg za týden mi přijdou hodně, pokud ovšem jíte...

Michaela (Út, 12. 1. 2010 - 21:01)

Dobrý den, chtěla bych se...optimální je 0,5kg týdně paní Michaelo, takže kde vidíte problém?

Soňa (Út, 12. 1. 2010 - 21:01)

paní Jano mouku v kapslích určitě nejíte, pohybuji se dost ve zdravotnictví a než něco užiju , nechávám si vše kontrolovat (
( na to se mám velmi ráda)a to včetně Sibutraminu 20 a výsledek byla naprosto uspokojivý. Váš problém bude jinde, ale to je na užší konatakt a jiný rozhovor. Poraddce pro výživu a trener II třídy Soňa

Fatkiller (Út, 12. 1. 2010 - 21:01)

Jiné ženy tady píšou, že...Jano,to je celé složitější.Genetika je věc hlavní,ale dá se alespoň částečně ovlivnit.Pokud máte nadváhu a nejste schopna ji redukovat,tak je to zřejmě špatnou dietou.Sibutramin je jedna z nejúčinnějších látek a otom už jsou jen mnohem drastičtější cety jako např. DNP,které bych vám neradil zkoušet.Pokud cvičíte a pohybujete se a stejně to nejde,tak je chyba v jídle nebo ve štítné žláze.

neblázni! (Út, 12. 1. 2010 - 20:01)

Dobrý den, chtěla bych se...Dvě kila za týden? To je docela rychlý hubnutí... To je 8 kg za měsíc, a teda 96 kg za rok?!

Michaela (Út, 12. 1. 2010 - 20:01)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik kilo dole za měsíc je ještě v normě? Myslím v rámci zdraví. Beru sibutramin a čekala jsem nějakou bombu, ale jak tady tak čtu, tak to jde docela pomalu, tak se chci zeptat, jestli nemám nějak přitlačit na pilu nebo jestli jsou 2 kg za týden akorát...Díky :-)

Jana D. (Út, 12. 1. 2010 - 19:01)

Jiné ženy tady píšou, že nemají na cvičení čas a podobně, a proto užívají sibutramin. Takže to vyznívá, jakoby měl všechno udělat za vás, ale jestli to tak není, tak mi přijde zbytečné ho vůbec brát a utrácet za něj takové peníze! Protože odříct si "dobrotu" s vědomím, že pak zhubnu umím i bez prášku. A cvičit také. Paní Soňo, to že máme v rodině tlusťochy, výmluva opravdu není. Největší problém při shazování kil je dědičnost, stejně jako u celulitidy. Já v psychické pohodě jsem a vždy jsem byla, vždy jsem dodržovala pitný režim a nepřejídala se, jak jsem již v minulém příspěvku uvedla, proto píši, že nevím co jiného mám dělat. Nejvíc mě dokáže rozčílit, když se podívám na svou 50-ti kilovou kamarádku, která je schopná sníst 8 knedlíků a potom ještě slupnout tatranku, a to vše klidně v 10 hodin večer. A potom se chytne za kůžičku na břiše a tvrdí, že má "špeky". Já sníst o rohlík víc, tak mám hned dvě kila nahoře. Když si vezmu sibutramin, mé chutě k jídlu se nijak nezmění, před rokem jsem brala adipex retard a výsledek byl naprosto stejný. Tak mne napadá, jestli jsem nekoupila zajíce v pytli...kdoví jestli si každý den nepochutnávám na mouce pečlivě uzavřené v kapslích...

dorinka (Út, 12. 1. 2010 - 19:01)

Beru Sibutramin 20mg zakoupený od cloette zhruba měsíc. Zhubla jsem 5kg a to jsem přes Vánoce opravdu nestrádala. Mám menší hlad a chuť, ale stejně si denně něco sladkého sním. Asi síla zvyku. Nesportuji ani nepočítám kalorie. Jen mám problém s mírným točením hlavy, ale to je prý při těchto lécích celkem běžný jev. Držím palce všem, co se pokoušejí hubnout.

mirka (Po, 11. 1. 2010 - 14:01)

Já musím souhlasit s p.Soňou, já jsem měla přes 80kg a jak píše paní Jana D, jsem si myslela, že mi nic nepomůže. Ale zároveň jsem se nemohla vzdát těch "dobrot" A Sibutramin mi opravdu pomohl v tom, že už jsem na ty rádoby dobroty přestala mít chuť (byly to letité špatné stravovací návyky). Teď, ačkoliv nesportuju, tak hubnu díky úpravě jídelníčku (jím častěji, malé porce,rozumná jídla, dodržuju pitný režim) a díky Sibutraminu, který umí částečně spalovat i tuky. Pokud k tomu někdo přidá i tělesnou aktivitu, tak to jde ještě daleko lépe. Pro mě je tento způsob velice pohodlný a hlavně funguje a cítím se lépe. Tělo si postupně zvykne na nové stravovací návyky a já osobně už se rozhodně zpátky vracet nebudu. Velice ráda vyhodím všechno obrovské oblečení a udělám si radost menšími velikostmi. Nabízím Sibutramin 20mg i vám. Pište na [email protected]

Soňa (Po, 11. 1. 2010 - 12:01)

Neveřím! Sibutramin beru a na jídlo se nemůžu ani podívat, pocházím také s rodiny , kde co člen přes 120kilo , ale je to jen výmluva. Vyprdněte se na diety a hladovění, chce to jíst častěji a malé dávky ,sibutramin je tady proto aby vás netrápily chutě a vy mohla jíst co je pro tělo potřebné, což je většinou problém , protože bud lidi jsou zvyklí jíst špatná jídla nebo jim prostě chutnají a neumí se jich vzdát, pokud jste na sibutraminu začala příliš tlačit na pilu je jasné , že výsledek nemusí přijít a čím víc se na tu myšlenku upínáte tím víc si blokujete celý metabolismus. Jen sibutramin neumí zázraky , hubnutí je souhra psychické pohody, odpovídajícího příjmu tekutin, vyvážené stravy , telesné aktivity a pomocníků jako je sibutramin či jiné splaovače, anorektika či jak tomu chceme říkat.

Jana D. (Po, 11. 1. 2010 - 12:01)

Tak já sibutramin beru týden a nezhubla jsem ani deko. Nikdy jsem se nepřejídala a pohybu měla akorát, u nás v rodině ale máme k tloušťce sklony. Vážím 82 kg a ať zkouším diety nebo cvičení - nic. Sibutramin mé chutě nijak neomezil ani jsem nepocítila vedlejší účinky. Už nevím co mám dělat :(

mirka (Ne, 10. 1. 2010 - 13:01)

Já jsem se sibutraminem 20mg také maximálně spokojená. Hubnu bez vedlejších účinků, konečně a bez velké námahy. Nabízím ho i vám [email protected]

Soňa (So, 9. 1. 2010 - 23:01)

Já Sibutramin 20 beru a vyhovuje mi, necítím žádné vedlejší účinky, a chutě k jídlu jsou fuč...:o)doporučuji

kamil (So, 9. 1. 2010 - 22:01)

Predevsim Sibutramin patri...klasická polopravda a další komerční studie a navíc od Univerzity,která má grand na vývoj a kontrolu konkurenčních přípravků.Některá anorektika jsou škodlivá,ale to nejde paušalizovat a dát do řady podle skupin na lékové vývěsce.Jedna studie něco tvrdí a druhá to vyvrací.Je to složité a velmi to ovlivňuje lobby výrobců léků.

Fiskus (So, 9. 1. 2010 - 22:01)

Predevsim Sibutramin patri mezi stejny typ anorektik jako Fentermin a Fenfluramin, ktere byly stazeny z trhu pro zpusobavni fibrozy plic. Tato latka se jako anorektikum nedoporucuje - hrozi trvale riziko poskozeni zdravi. viz zprava z American Heart Associacion. Pokud uz hubnout tak treba s Orlistatem..

Fatkiller (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Ani Sibutramin není všemocný nebo kouzelný a člověku bez trošky disciplíny asi nepomůže.Pokud se neumíte přestat přejídat a pohybu se bojíte jak čert kříže,tak máte smůlu a pomůže jen hladomorna.Valné většině lidí,ale pomůže výrazně redukovat váhu pro což byl také určen.Pokud mi Adélo dokážeteže děláte maximum pro to a stejně to nejde,tak Vám pomůžu rád s řešením problému.

Reklama

Přidat komentář