Reklama

sibutramin 20

laurius (Ne, 16. 1. 2011 - 11:01)

Potřebovala bych co...Já jsem si objednala Sibu z USA. Začala jsem ho brát před 10ti dny a musela jsem ho teď vysadit. Nemohla jsem spát, měla jsem stále jakoby zimnici po celém těle, byla jsem celkově bez nálady, nic mě nebavilo. A byla jsem jakoby podrážděná, prostě nervy na pochodu. Před dvěma roky jsem brala Meridii a vůbec jsem takové pocity neměla.

60 tablet (Pá, 14. 1. 2011 - 18:01)

zapoměla jsem email: [email protected]

Prodám sibutram (Pá, 14. 1. 2011 - 18:01)

Prodám 60 tablet sibutraminu, v puvodním balení za 1900

Alice (Čt, 13. 1. 2011 - 15:01)

Má to stejné účinky jako...Mám dotaz od koho jste sibutramin sehnala, prosím zašlete mo kontak na adresu [email protected] abych nenaletěla na placebo. Děkuji

Petronela (St, 12. 1. 2011 - 12:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

kana (Po, 10. 1. 2011 - 22:01)

kupoval jste někdo od petronely? je to spolehlivé?

KVALITNÍ SIBUTR (Po, 10. 1. 2011 - 20:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Nabizim poslední 3balení Adipex retard 100tbl - 1700kč. Dodani postou na dobirku po cele CR,diskretne zabaleno, 100% ucinnost a spolehlivost! mail: [email protected]

Dada (Po, 10. 1. 2011 - 01:01)

Dádo, myslíš tu s popisem...tam, bohuže tento nápis není :) máš asi zkreslenou informaci, a když si ten výsledek testu přečteš pochopíš , že naopak obsahuje naprosto přesně co uvádí že obsahovat má, to vidí i laik jako já, a to je pro mě záruka kvality

Dáda (Po, 10. 1. 2011 - 00:01)

ne Silva není Jess, já od ní normálně objednávám a odpovídá tak nevím, ale mě scháněla 25mg ale nerada a musela jsem být stašně otravná

25 mg (Ne, 9. 1. 2011 - 23:01)

To byly dvacetimiligramové...Ano přesně tak, takže paní Jess je Silva tedy? Tak to nechápu, vždyt jsou tady na ní samé chvály, tak proč se vydává za někoho jiného? Je pravda, že Silva na mejly už nereaguje.

Irena (Ne, 9. 1. 2011 - 22:01)

pětadvacítku uměla sehnat...To byly dvacetimiligramové kapsle.

Rex (Ne, 9. 1. 2011 - 21:01)

Tyto léky byly v lékárnách staženy a asi to mělo svoje opodstatnění, protože vedlejší účinky byly horší než přínos snížení váhy, navíc je tam jojo efekt po ukončení braní těchto léků.Lepší je cvičit a snížit příjem jídla.

Sibutramine 25m (Ne, 9. 1. 2011 - 20:01)

pětadvacítku uměla sehnat...Dádo, myslíš tu s popisem Herbal product, který je i uveden na stránkách http://www.nebezpecneleky.cz/modules/counterfeit/detail.php?id=110
Takže opravdu děkuji nechci :-)))

Dáda (Ne, 9. 1. 2011 - 17:01)

pětadvacítku uměla sehnat Silva [email protected]

Sibutramine 25m (So, 8. 1. 2011 - 17:01)

Zdravím vás...Jestli chcete zase někomu naletět, tak si kupte od Jess :-))) A žádné 25mg nemá, je to kec, psala jsem email a na druhý už neodpověděla. Máte někdo informace o tomto léku? Údajně je to z Německa, firma není známa ani jak to vypadá. Koupil jste si to někdo?

Sibutramin HCL (So, 8. 1. 2011 - 11:01)

Nabízím novou velmi silnou verzi Sibutraminu HCL 15mg, má naprosto stejné účinky jako Meridia, spolehlivě likviduje chut a nepociťujete ani hlad, jedná se o originál výrobek z Indické lékárny, informace o cenách a balení: [email protected].

kačka (So, 8. 1. 2011 - 10:01)

dobry den měl by prosím...nabídky prosím na [email protected] moc děkuji)

kačka (So, 8. 1. 2011 - 09:01)

dobry den měl by prosím vás někdo kontakt na někoho spolehlivého kdo prodává lindaxu 15 nebo sibutramin20?? za rozumnou cenu?a má už dobré zkušenosti??předem moc děkuju za odpověd))

Nový kvalitní S (Pá, 7. 1. 2011 - 15:01)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Reklama

Přidat komentář