Reklama

marihuana detox - psychika a fyzika

Bývalý hulič at (St, 23. 7. 2014 - 18:07)

Hlavně je to spouštěč k vyššímu levelu. THC poškozuje krátkodobou paměť, je to svinstvo, které mě přivedlo k pervitinu a k sebevraždě. Takže bacha na to.

Enigma (Út, 22. 7. 2014 - 19:07)

...... ,,život je krátký a šťastný je ten, kdo si najde nejlepší způsob jak ho prožít,, ....

presne slova to moje a mluvim samozrejme o drogach. :-)

osobne mi THC nesedi,ze jsem ponekud jinde ale to na veci podstate nemeni niceho.
navic po par desetiletich,to pak jiz prakticky vzato ani jinak nejde.

martin (Út, 22. 7. 2014 - 18:07)

marihuanu kouřím už více jak deset let téměř denně a nevidím v tom žádný problém.. někdo přijde z práce, dá si pivo, někdo si dá jointa, někdo zírá na seriály (těžko říct co má z těchto tří příkladů více destruktivní účinky:-).. na zdraví to negativní vliv 100% nemá, spíše pozitivní - odnaučil jsem se snáze kouřit tabák, lépe se spí, relaxuje, medituje, což je obzvlášť v dnešní době více než k dobru. účinky ale jsou určitě individuální a pokud se někdo lépe cítí s pivem či čímkoliv co mu vyhovuje, nechť si užívá toho svého. život je krátký a šťastný je ten, kdo si najde nejlepší způsob jak ho prožít.

Vidy (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

Chci se zeptat na to, jestli...Máš to jenom v hlavě :)

Honza (Út, 30. 4. 2013 - 11:04)

Spicak - veskery ty negativni priznaky co popisujes jsou normalni. Ja bohuzel pred lety, kdy jsem prestal, jsem mel ty uzkosti tak nezvladatelny (casty zachvaty uzkosti, kdy mi tep vylitnul na 180 a myslel jsem, ze me klepne), ze jsem skoncil u psychologa a zacal brat lehka AD. To pomohlo velmi rychle. Ale bral jsem strasne male davky a spise si myslim, ze to poslouzilo jako takova psychologicka berlicka.

Tak se drz. Dost tech fyzickych priznaku muzes mit spise z abstaku po nikotinu.

barunka83 (Ne, 23. 2. 2014 - 20:02)

Moje zkušenost s dlouholetým hulením je, že vede k nihilismu, apatii, nevnímání reality, nespokojenosti v sobě i ke světu, bezcitnosti a povrchnosti, aroganci a nezájmu, zbavování se odpovědnosti, lhostejnosti, strachu a neschopností řešit svoje bolesti a slabosti vědomě, labilnímu projevování emocí, agresi, když marjána dojde, protože pak se vyplouvají veškeré trávou potlačené niterní trampoty a před sebou se neschováme. Nehledě na to, že výraz vyhuleného jedince je debilní a hodný max soucitu, ne úctě.
Vede ke ztrátě duše a vlastního vědomí.
Nehulte, je vás škoda. Cest je spousta, jen chtít a nebát se požádat o pomoc.

Honza (Út, 23. 4. 2013 - 16:04)

Mira - ten tep je normalni. Je to hodne tim, ze kdyz clovek prestane po tolika letech hulit, tak ty fyzicke zmeny vic pozoruje. Nekolikrat jsem se takhle vyschizoval treba az do 180ti tepu za minutu... Proste se prestan pozorovat.

jano - zvysena teplota a poceni je taky normalni. Precijen je telo a mozek nekolik let na neco zvykle a ted to nema. Hodne lidi si take neuvedomuje, ze nekuraci vlastne po skonceni s jointy prozijou i klasicke nikotinove abstaky, pro ktere je zvysena teplota normalni

Satlasois (Po, 27. 1. 2014 - 13:01)

ještě dodám, že poslední dobou byly ty stavy jak kdy někdy úzskost, sociální fobie, lehká paranoia. Někdy pohodička chill sluníčková nálada. Takže mi spíš jde o to jestli po 3 měsících to zase bude bez těch občasných špatných stavů.

Satlasois (Po, 27. 1. 2014 - 12:01)

Hulím od 16, takže teď asi 5. rok zrovna si dávám měsíční pauzičku a přemýšlím jestli zase začít pukat. Říkám si, že když jsem byl schopen takhle ze dne na den přestat prakticky bez příznaků(max. 2-3 dny nespavosti), tak to tak hrozný se mnou nebude. Momentálně je to u mě tak nerozhodně pozitiva i negativa jsou v rovnováze. Můj poslední plán je že pauzu prodloužím na 3 měsíce aby se THC vyloučilo i z tuků a prověřím jaký budou potom stávky. Máte někdo zkušenost s delší pauzou po dlouhodobém užívání?

jessy (Pá, 17. 1. 2014 - 18:01)

Čau steve,,, na netu těch rad bude určitě hodně. Napiš za týden jak jsi na tom docela by mě to zajímalo. Třináct let to už je fakt psycho :-D

steve (Út, 14. 1. 2014 - 16:01)

mam pred sebou posledniho jointa a pak prestavam po 13letech kazdodeniho koureni dařbujány... nechci brat leky a tudiz vas zadam o radu. dekuji

ANO SOM TO JA I (Ne, 5. 1. 2014 - 22:01)

niekto joint ,niekto tvrde drogy-ano aj tie sa daju uzivat s rozumom ale tam je to riziko fyzickej zavislosti takze to si už telo pýta tam si moc clovek nenavybera a je smaha, ja neviem niekto sa odreaguje pri citani knihy.Niekkomu staci si oddychnut, ale treba pochopit ze kazdy sme iní.Takze ja nevidim nic zle na tom si dat zcasu na cas joint ale na kazdodennu alebo obdennu konzumaciu to fakt nieje.Na to pride kazdy hulič.Ja prestávam uplne zo vsetkym (cigarety,trava)prisiel som na to ze to k zivotu nepotrebujem.koncim aj s prilezitostnym pitim alkoholu nakolko mi nedavno zabil alkohol kamarata.:(Vsade bolo plno ludi zabavajucich sa na nasej stale co raz viac podporovanej,oblubovanej a s kulturou spetej droge alkohol(bohuzial nikto z nich nezabranil tomu aby sadla partia tínedžerov do auta s 2promile Ani 19ročny chalan čo by už v tej hlave niečo mohol mať a najsmutnejšie na tom je že doplatil na to nevinny človek.Smrtelna autonehoda.Ale to uz som mimo tvojej temy a tvojim otazkam, ak som ti na nejake zodpovedal som rad,a ospravedlnujem sa za take dlhe litanie :D ale proste som to sem chcel napísať :) takze do toho kamo,držím palce

ANO SOM TO JA (Ne, 5. 1. 2014 - 22:01)

čau,ja teraz detoxujem po 1,5roku.Začal som v 18ke,da sa povedat kazdodenneho fajcenia cez vsetky sposoby od brčka cez masku, po vodne :) a dost velke mnozstva...sam som na sebe zbadal nejake zmeny
-strata krátkodobej pamäti
-chvilkove divne stavy :D ako psychoza alebo čo ale dari sa mi to vždy zahnať ked si poviem ze sa len namotavam,co je tiez vlastnost weed-u :D vsugeracia , dokazem si vsugerovat rozne nezmysli.(bludy)...
fyzicke stavy mozno tak ze idem spat o 22:00 a rano o 03:30 cumim jak puk ze co ten cas tak leti,-nespavosť
niekedy nepocitujem hlad :D
Inak ziadne fyzické abstáky alebo niečo take ako pri tvrdych drogach (tie som nikdy neskusil ani nemam v plane) nic.Je to vsetko len v tvojej hlave.Marry Jane je psychicka droga takze sa zahrava s tvojim JA tvojou hlavou.
Proste presnej opak toho co bolo predtym (pazdravka,driemoty,....)nechce sa mi to tu rozpisovat ale tie psychicke stavy su dost neprijemna vec.Ale neboj sa vsetko sa da zvladnut :)
Skus zmenit partiu ludi s kt.sa stretavas kt.hulia tiez.,alebo im jednoducho povec ze si nedas.Najdi si dievča , koničky, sport, cokolvek co ta bavi :) rob to naplno!A nebudes potrebovat hulenie,uz vobec nie kazdodenne :D..to je chyba! Nejdem tu pisat marihuana je zla/dobra.(aj ked je viac ako len dobra-môže byť dosť prospešná-odporucam pozriet dokumenty,historia marihuany,lži co nám cele roky taja a nechcu dopustit aby sa to dostalo na povrch.)...ok s5.Ale len odtial potial,nesmies sa prehulit a upadnut do tej huličskej letargie.Privodíš si tie hnusné stavy..Ako sa hovorí všetkého vela škodí, a tu platí to isté.Boh nám dal Cannabis a Rozum k používaniu.Ak nepoužívaš cannabis z rozumom,do istej miery ti môže uškodiť.(smokeweedeveryday) ako znova sa opakujem je dost píčovina!Ale pri zriedkavej-OBČASNEJ konzumácii ti nemá ako uškodiť.Samozrejme , že všetky drogy sú svinstvo, pretože menia osobnosť človeka...najlepší je život bez drog.Ale proste niekedy keď si to pýta refresh tak každý mame to svoje, niekto par drinkov

Max Payne (Pá, 10. 12. 2010 - 17:12)

Já hulím asi 10 let, byly...
Tato reakcia: 20.11.2010 18:25 - Lenny

100% suhlas na zaklade zivotnej skusenosti (mojej)

... leda, ze by sa depresia=nervozita a to je logicka hovadina

Tony (Út, 7. 12. 2010 - 01:12)

Everybody´s smoking marihuna.

hanzy (Út, 7. 12. 2010 - 01:12)

hulim 15let,a citim se lepe nez mladsi vrstevnici kteri nehuli!kdyz tyden nehulim tak se nic hroznyho nedeje,mam na to chut treba jako tet na gulas a nejsem zhulenej:-D

Jeanne (So, 20. 11. 2010 - 18:11)

Hulím asi čtyři roky. Když na měsíc vynechám, žádný problém nemám, vůbec mi nic nechybí. Souhlasím s Lennym, že tráva je lepší, než se ožrat, alkohol je daleko silnější a nebezpečnější droga, jen bohužel společností víc tolerovaná. Pokud někdo má psychicky nezvládnutelné stavy po vysazení hulení, tak si myslím, že je to rozhodně psychicky slabší jedinec, který by neměl ani pít ani kouřit, protože prostě své tělo neumí zvládat. Dle všech průzkumů je marihuana nenávyková a já to dle svých zkušeností mohu na 100 % potvrdit. Navíc od té doby, co ji znám, vůbec nepiju, jsem naprostý abstinent, takže spíš si myslím, že je to vynikající věc!!

Ron (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Jak se ti teď daří po tolika letech ? :)

Lenny (So, 20. 11. 2010 - 18:11)

Já hulím asi 10 let, byly doby, kdy jsem hulil i gram až dva deně, do toho o víkednu extáze, kokain.....nicméně poslední 3 roky už se chemii vyhýbám, ale hulím pořád. Trošku nechápu tady ty příspěvky, kdy mají lidi psychické problémy a vůbec to vypadá jako by přestávali s herákem.:-) Už dva roky hulím svojí gáňku, nazývám jí spotřební. Nevymele jako skéro a ani druhý den není vyzevlenej.
Každopádně, přestat hulit úplně mi připadne zbytečné. Pořád lepší si dát 2 x do měsíce brko, než se 5 x do měsíce ožrat. Nemám problém nehulit týden, měsíc a bez žádných psycho stavů. Jedině je člověk trošku nervozní, ale to je spíš klasický pracovní stres. Jsem dost pracovně vytížený, takže usnout mi taky nedělá problém. Nejhorší je nehulit první 3 dny po tom, co člověk hulí třeba 4 dny v kuse. Ale pak no problem. Pokud máte někdo psychycké nebo dokonce fyzické problémy po hulení, tak se na drogy na všechny vykašlete, protože máte problém s jejich zvládnutím.
Jinak vždy jsem se vyhýbal heru a piku, ty prostě nejde zvládnout ani při nejlepší vůli.

Jane (St, 13. 10. 2010 - 16:10)

ja hulim asi rok a pol...zacala som tak ze som mala spek raz za mesiac.potom za tyzden.no teraz som v takom stadiu, ze mam spek aj niekolko krat do dna..aspon keby s kamaratmi, lenze nie, ja si davam sama a je mi jedno kde..a bez dovodu..mam aj psychicke problemy (depky)..nemam chut do zivota, smiat sa.. proste dodrbalo ma to.vsade sa pise ze trava to sposobit nemoze.ale dlhym a castym uzivanim ano...neverila som tomu, az kym sa to nestalo mne samej..tiez som sa pokusala prestat..revala som ked som si nemohla zohnat sluky...ani ucit som sa nedokazala a akonahle som mala sacok, bolo mi fajn a zivot mal pre mna zmysel...nelutujem ze som s tym zacala a ze viem ake super stavy mi to dava, ale uz by som s tym aj cchela konesne prestat...najhorsie je ze nie pauza, ale uplne s tym skoncit..lebo ked mi nekurenie vydrzi mesiac, a kupim si sacok, znova budem tam kde som...."nikde" :/

Reklama

Přidat komentář