Reklama

Častá onanie

Dalibor (So, 14. 12. 2013 - 20:12)

Rodiče mi to zakázali a od...Tento pocit jsem taky měl,když mi bylo 13,jenže časem jsem zjistil,že to je jinak.Onanovat je zcela v pořádku a je to zdravé.

EMC (So, 14. 12. 2013 - 20:12)

Rodiče mi to zakázali a od té doby tento hřích nepáchám. Jsem ženat. Ovládal jsem se od 13 let, druzí mohou taktéž. I myšlenka na samohanu je zlá. Sobectví znamená, že mám rád jen sebe a žiji pokrytecky. Práce mě vyléčila od hříchu, onanie škodí zdraví.

Anthea (So, 14. 12. 2013 - 19:12)

Ale, ale EMC, copak ty sis to nikdy nedelal/a? A můžeš mi prosím tě říct co je vlastně sobectví? Copak není sobecké se vyklepat na žene a pak se jen spokojene převalit na bok jakoby nic? A co když už muž dál nemůže a žena by jěšte chtela? Není sobecké jí říct, že druhé kolo se už konat nebude? Pro jedného sobectví, pro jiného běžná rutina viď?
A není lepší masturbace nežli se domáhat sexu za každou cenu? Anebo lepší nežli nevěra?
Já mám teď muže doma po téměř pěti měsícich a věř mi, že vím o čem mluvím.
To, že bych neuměla ovládat své pocity, anebo, že bych kvůli tomu nezvládala práci jsem si nevšimla. A můžeš mi věřit, že si to dělám opravdu hodne často; ale že bych byla kvůli tomu nespolehlivá nebo neco nezvládala je pitomost.
Proboha proč si neužít, když si to tělo žáda a je to tak hrozne příjemný?
Často právě ti najvětší moralisté jsou také nejzvrhlejší. (nic osobního)

Vláďa (Pá, 13. 12. 2013 - 00:12)

Jééj promiň, já jsem fakt...V pohodě :-) užívám si :-) díky a ať ti to všechno vyjde, jak jsi tu psala posledně. Měj se krásně a hlavně si užívej s tím svým.

Vláďa (Čt, 12. 12. 2013 - 23:12)

Častá onanie vede k...EMC naprostý souhlas, onanování dávám přednost, jsem vyčleněn ze společnosti a svou práci taky již vůbec nezvládám a jsem nespolehlivý. A pocity mám taky..přesně jak píšeš.. jojo.

EMC (Čt, 12. 12. 2013 - 23:12)

Častá onanie vede k sobeckosti a vyčlenění ze společnosti. Časem budete onanování dávat přednost a nebudete zvládat práci a život.
Onanisté jsou slaboši a nespolehliví, nedokážou ovládat své pocity.

Anthea (Čt, 12. 12. 2013 - 23:12)

Pumpičkou jsem nemyslel...Jééj promiň, já jsem fakt myslela, že jde o vakuovku. Ale stejne si užij.

Vláďa (Čt, 12. 12. 2013 - 01:12)

Blahopřeji ti k nové...Pumpičkou jsem nemyslel žádnou vakuovou hračku ale srdce, jenom jsem reagoval na tvou předpověď, že se pravděpodobně v 70 umasturbuješ k smrti :-). Mám oproti tobě výhodu, že taky můžu zešílet rozkoší a navíc mám daleko větší naději, že zešílím a ještě navíc mě klepne -moje srdeční pumpa nevydrží :-). Jen si pořádně užívej dokud to jde :-).

Anthea (St, 11. 12. 2013 - 14:12)

Zrovna teď zkoušim...Blahopřeji ti k nové hračce, doufám, že jsi spokojen. Já jsem sem jen na chviličku odběhla abych zjistila co je tady nového a koukám, že kromě tvé pumpičky nic. (tak alespoň neco). Já mám teď doma toho svého. Je tady až do pulky ledna, tak se věnujeme jeden druhému a trávime spolu všechen čas. Na onanii mi proto moc času nezbývá a čím dál, tím víc zjišťuji že mi hrozne moc schází i když o sex teď nouzi nemám. Hrozne moc jsem si na to zvykla a za nic si nemůžu odvyknout. V nedeli jsem se to už nevydržela a šla se udělat do koupelni. Málem jsem rozkoší zešílela..
To víš, holka taky nekdy potřebuje čas i pro sebe a pro své potřeby které ji žádnej mužskej dát nemůže.

Vláďa (St, 4. 12. 2013 - 22:12)

Podle zažitého a jistě i...Zrovna teď zkoušim pumpičku co vydrží, už týden zase fest onanuju a nehodlám končit, jedině, že by mě dle přírody, které údajně neporučím praskla pumpička.

Vláďa (Čt, 14. 11. 2013 - 01:11)

Tak to já se v sedmdesáti...Podle zažitého a jistě i vědecky ověřeného názoru, že přírodu neošálíš se v 70 letech neumasturbuješ k smrti, protože budeš mít úplně jiné problémy :-). Nemá asi cenu tady o tom diskutovat, protože tomu stejně skoro nikdo nevěří, že někdo i ve vyšším věku masturbuje tak intenzivně, že mu v sedmdesáti praskne pumpička při masturbaci.

Anthea (Út, 12. 11. 2013 - 22:11)

Tak to já se v sedmdesáti nejspíš umasturbuju k smrti.

Jarda (Po, 11. 11. 2013 - 19:11)

To mi přijde jako to známe:...Je pravda,že chlapům s věkem potence ubývá,je to přírodní proces a nikdo to podstatně neovlivní.Je to ale velice individuální,kamarádka mé dcery se mi svěřila,že ji na školení třikrát za noc uspokojil muž.Až ráno u snídaně se dozvěděla,že je mu dvaasedmdesát.Jejímu sedmatřicetiletému manželovi se to někdy nepodaří vůbec,někdy s vypětím sil jednou.Vyjádřila se tak,že ještě že co neusouloží,ulíže,jinak bych ho poslala k vodě.Já mám šestašedesát a když se mi povede uspokojit manželku jednou za tři dny,tak jsem rád.Jednou jsem na toto téma diskutoval s naším doktorem a on mi řekl:vážený,už na univerzitě nám říkali,že funkce vytváří orgán.Je to prý jako s trénovaným atletem a člověkem,který se občas proběhne po parku.

Anthea (Po, 11. 11. 2013 - 18:11)

Tak to ti Antheho nedodážu...To mi přijde jako to známe: lépe jednou za deset let do Monte Carla než každej výkend jezdit na Praded, což ale docela chápu. To já jsem na tom jinak. Když mne to chytne, tak nevím kdy přestat a pak se mydlím třeba i do úplného vyčerpání. Na druhý den vypadám jako bych šla z nejakého mejdanu, jenomže naprosto šťastná a spokojená.
No ten můj přijede právě teď, za nekolik dní a já doufám, že stříkáni dovnitř se konat nebude protože bych baby teďka ješte nerada. No víš von je takovej někdy až moc akční pokud to mohu takhle napsat, ale sex si umí i vychutnat, takže si neumím představit co bude jak bude o deset, patnáct let. Jako mužskej je dobrej, hlavne zodpovědnej, ale už teď vím, že mi masturbace stoprocentne zůstane i pak, když bude doma. Třeba jen jako doplněk, to teď ješte nemohu posoudit.

Jirka (Pá, 8. 11. 2013 - 13:11)

Každý den onanuješ, a...Zdarec, taky to takhle dělám a je to v pohodě, nic nebolí. Honím zpravidla asi 20 min. a potom se to velmi přiblíží orgasmu a je jen na mě, jestli to projde nebo ne. Ale záleží na technice. Jsou dny, kdy se udělám klidně i pětkrát s výstřikem a pokaždé do pěti minut. A v sexu je to podobné, je potřeba ženě přizpůsobit techniku a na všem se domluvit, pak můžeš dělat, co umíš. Ale jsou věci, které navysvětlíš a chce to přece jenom trochu praxe.

Vláďa (Čt, 7. 11. 2013 - 23:11)

Každý den onanuješ, a...oddalování je v pohodě, to je cca 40 let tréningu. Ale, když si to někdy dělám několikrát za sebou, až už se mi jenom cuká nasucho, tak to mě pak pěkně bolí péro.

Jan (Čt, 7. 11. 2013 - 22:11)

Tak to ti Antheho nedodážu...Každý den onanuješ, a nemáš pokaždé ejakulaci? Ale potom tě musí bolest varlata, nebo ne?

Vláďa (Čt, 7. 11. 2013 - 22:11)

A jejda. Já netušila, že...Tak to ti Antheho nedodážu říct, jak na tom ten tvůj bude. Když je sám služebně, tak onanuje? Já asi od 9 let onanuju a asi od 12-13 pravidelně každej den. jelikož rád oddaluju, tak nestříkám každej den ale honim si ho těsně k výstřiku a udržuju se těsně na hraně a střádám si to na hodně velkej výstřik a pořádnej orgasmus. A tak jsem to řešil i se ženou ale ta chtěla abych to do ní stříkal několikrát denně, což mě nebavilo a ani to nešlo protože rád oddaluju a miluju pořádnej výstřik a silnej orgasmus. Mám přitelkyně ale stejně si radči pořádně hodně dlouze zaonanuju a velmi hodně si zastříkám protože miluju silný a velmi intenzivní pocity při dlouhym orgasmu. Stříká mi topořád dobře a hodně ale převážně při onanování, což je tobě k ničemu, kdyby to tak dělal tvůj manžel. Nevim, jak ten tvůj to do tebe stříká, tak to asi nejde takhle posoudit, co tě s tim tvym za několik desetiletí čeká.

Martin (So, 2. 11. 2013 - 17:11)

Je to zajímavé já taky si to dělám ale musím mít k tomu pleny k sebe uspokojení

Anthea (So, 2. 11. 2013 - 16:11)

Teď mne napadlo, že si to možná budu moct skusit až teď přijede ten můj po delší době ale stereotyp je prevít a pak bude možná stejně všechno jinak.

Reklama

Přidat komentář