Reklama

Častá onanie

Milan (Po, 18. 5. 2015 - 10:05)

Maturbace je hříšná...Téma je častá onanie a ne jestli je či není hříšná.A čemu jako věříš?Blesku?At si každý mastí brko kolikrát chce,je po tom každému exkrement.

Henry (Po, 18. 5. 2015 - 10:05)

Včera jsem si mydlila...To si dokážu představit. Já se věnuji sobě zrovna teď.

/ (Po, 18. 5. 2015 - 10:05)

Maturbace je hříšná praktika. Jako věřící mám problém s jejím uznáváním jako neškodnou pro lidské zdraví.

Anthea (Po, 18. 5. 2015 - 08:05)

Včera jsem si mydlila micinku teměř celé odpoledne...

Láďa (Čt, 23. 4. 2015 - 13:04)

Největší chuť na to mám...Studená sprcha a cviky na stahování svěrače to spraví.

Láďa (Čt, 23. 4. 2015 - 13:04)

Největší chuť na to mám...Studená sprcha a cviky na stahování svěrače to spraví.

Hmm (Čt, 23. 4. 2015 - 11:04)

Největší chuť na to mám...Onan byl řecký hříšník a byl zřejmě proměněný v bezrukou opici v chrámovém klášteře prostitutek.

Henry (Po, 13. 4. 2015 - 10:04)

Největší chuť na to mám hned po probuzení. Není totiž nad to, když ještě víceméně v polospánku ucítím svou erekci. Tu pak začnu v leže na břiše přiživovat rytmickými pohyby pánve a třením penisu o prostěradlo. Tehdy mám vždycky nejtvrdší erekci, stojí jako kámen a ten pocit je neskutečně vzrušující. Vlastně ještě dospávám a už si dělám dobře.

Anthea (So, 11. 4. 2015 - 10:04)

Evo nic ve zlém, ale vzhledem na předmět diskuze která tu probíhá, mnoho z nás zná lepší využití tři minut nežli vyplňování dotazníků. (i když pravdou je že na to tři minuty nestačí)

Eva (Čt, 9. 4. 2015 - 21:04)

Hezký den všem! Vím, že s tímhle otravuje temer každý, ale pokud máte 3 minuty a chcete pomoct třem studentkám medicíny ze 4.ročniku,1.LF UK, přispějte prosím svým názorem do právě probíhajícího průzkumu společnosti ohledně ELEKTRONICKÝCH CIGARET a vyplňte prosím tento kraťoucký anonymní dotazník.. Výsledky tohoto průzkumu bychom rády nasledně shrnuly v odborné publikaci a právě Váš názor může být ten klíčový!!! Mnohokrát děkujeme.
http://nazor-verejnosti-na-elektron.vyplnto.cz/

Vláďa (Čt, 9. 4. 2015 - 19:04)

Jak hlasitý? Proč hlasitý?...Potichu se pořádně neudělám, musim pořádně nahlas a hodně dejchat a ještě k tomu oddalovat a pak je to bezva! :-)

Vláďa (Čt, 9. 4. 2015 - 19:04)

Jak hlasitý? Proč hlasitý?...Potichu se pořádně neudělám, musim pořádně nahlas a hodně dejchat a ještě k tomu oddalovat a pak je to bezva! :-)

Henry (Po, 23. 3. 2015 - 14:03)

Jak hlasitý? Proč hlasitý?...Já "zlobím" pokaždé, když jsem sám doma i když mám přítelkyni. Je to prostě jiné, když se můžu soustředit jen sám na sebe a vychutnávat si tu slast jak dlouho chci. Jediné co mi vadí je, že svému sebeuspokojování věnuji až příliš mnoho času. Někdy si připadám jako otrok svého penisu.

Anthea (Ne, 22. 3. 2015 - 23:03)

Jak hlasitý? Proč hlasitý?
No jo.. já spíš hulákám do polštáře. Ale jen někdy.
Jinak dík za optání, jde to. V únoru jsem měla terno protože to vypadalo že jsem zbouchnuta, jak byl ten můj doma o vánocích, ale byl to jen planej poplach. Takže jsem zase sama a zase "zlobím". Hold, co tělo žádá, to ať dostane - to já říkám pořád.

Vláďa (Pá, 13. 3. 2015 - 00:03)

Nevím sice o co šlo, ale...Ahoj Antheo, doufám, že je vše v pohodě. Mě to zase po delší době chytlo a už skoro 14 dní každej den honim a oddaluju a oddaluju a pak stříkám a pořád dokola a nevypadá to, že bych v brzký době přestal. je to bezva a je to hodně hlasitý :-)))

IGNACIUS (Čt, 19. 2. 2015 - 10:02)

VAROVÁNÍ před riziky samohany (sebeprznění).

MEČ PRAVDY.

http://mec-pravdy.blogspot.cz/2015/02/hospodin-je-vsevedouci.html

kluk 19 (Ne, 26. 5. 2013 - 08:05)

Co to je často?Třeba i 3 krát deně se musím vyhonit, protože mi často stojí a asi mám pořád hodně semene a potřebuje to ven.

Jan (So, 25. 5. 2013 - 19:05)

Co to je často?

Jura (So, 25. 5. 2013 - 13:05)

Docela fajn je terapie s hedvábím třeba černé nebo zelené (polieter),spacák nebo kus látky

petr (Po, 8. 12. 2014 - 01:12)

už zase si ho tu honím tři hodiny a ne a ne to vastříknout. Je mi 58 a není to jako v šestnácti, ale tak strašně si ho honím, až ho mám úplně fialovýho a pořád to musím natahovat. Jsem někdy úplně grogy a za chvíli zase musím. PETR. Někdy bych už měl rád klid, ale nejde to. Do bordelu nechci, ale někdy na to myslím, aby mi ho někjaká hezká vzala do ruky a honila mi ho aspoň dvě hodiny.

Reklama

Přidat komentář