Reklama

Častá onanie

Karel (St, 11. 7. 2012 - 20:07)

Onanuju v plavkách a oddaluju hodně dlouho výstřik. Je to bezva se udržovat hodně dlouho těsně na hraně a ten pocit mě nutí se udržovat pořád těsně na pokraji vyvrcholení. Pak to stojí za to!!! No a za dva tři dny začnu znova a Dva tři dny si ho zase honim těsně na hraně a pořád do kola. Jak z toho ven?

Jirka (So, 17. 3. 2012 - 21:03)

Jirko, tak to nevíš o co...Pavlo, já ženskou občas mám ale nutně ji opravdu nepotřebuju. Neni mi ovšem jasný jak bys mi ho bez stopoření projela? Nerad bych se totiž po Tvém častém nasedávání stal dementním.

Pavla (So, 17. 3. 2012 - 00:03)

Jirko, tak to nevíš o co přicházíš, když nemáš ženskou?! Myslím, že by jsi křičel blahem, kdybych si na tebe nasedla a pěkně ti ho projela. Ale často onanovat by jsi neměl! Při každém stopoření penisu se ti odkrvuje mozek a to může způsobit zhoršení paměti a v nejhorším případě demenci.

Jirka (Pá, 16. 3. 2012 - 23:03)

Jirko, ale já to už na...Není mi Pavlo jasné, jak to myslíš, že sám sobě uškodím? Naopak si myslím, že sám sobě dělám dobře, kdy chci a hodně často. A když se pořádně dívám, tak je to ještě lepší. Akorát, že ženskou na sex nepotřebuju a to nevim co je na tom škodlivýho? :-)

Jirka (Pá, 16. 3. 2012 - 23:03)

Jirko, ale já to už na...Není mi Pavlo jasné, jak to myslíš, že sám sobě uškodím? Naopak si myslím, že sám sobě dělám dobře, kdy chci a hodně často. A když se pořádně dívám, tak je to ještě lepší. Akorát, že ženskou na sex nepotřebuju a to nevim co je na tom škodlivýho? :-)

Jirka (Pá, 16. 3. 2012 - 23:03)

Jirko, ale já to už na...Není mi Pavlo jasné, jak to myslíš, že sám sobě uškodím? Naopak si myslím, že sám sobě dělám dobře, kdy chci a hodně často. A když se pořádně dívám, tak je to ještě lepší. Akorát, že ženskou na sex nepotřebuju a to nevim co je na tom škodlivýho? :-)

Jiři Pešta Jihl (Čt, 15. 3. 2012 - 15:03)

Dobrý den mohl by mi někdo poradit jak mám onanovat ? Jestli od sebe nebo k sobě děkuji za radu. Pešta Jiří

KDOULES (Ne, 1. 3. 2020 - 21:03)

VOLE TO JE FUK

Milan (Čt, 15. 3. 2012 - 15:03)

U žen není problémem více...Já když se udělám 2x, podlamují se mi potom nohy.

carlos (Čt, 15. 3. 2012 - 10:03)

8 krát denně onanovat? To...U žen není problémem více orgasmů při onanii i sexu, zato chlapy to pořádně vysílí a jasně ubere nadrženost!

Jarda (Čt, 15. 3. 2012 - 01:03)

8 krát denně onanovat? To už asi úplně nebude ideál..:)

Jarmil (St, 14. 3. 2012 - 22:03)

Neměli by jste číst tolik staré knížky...
Honění naopak prokrvuje ptáka a tak bude déle hezky stát :-)

Pavla (St, 14. 3. 2012 - 22:03)

Jirko, ale já to už na tobě pozoruji! Měl by ses pořádně dívat. Nebo si vážně uškodíš. :-|

Jirka (St, 14. 3. 2012 - 21:03)

Keď chlap nadmerne...Onanuju stále víc a rozhodně nepozoruju, že by mi to škodilo :-)

mariánko (St, 14. 3. 2012 - 19:03)

Denne 3x !

. (St, 14. 3. 2012 - 18:03)

Myslím, že Ondra se ptal úplně na něco jiného, než o čem tady diskutujete.

Slavomir (Út, 13. 3. 2012 - 20:03)

Keď chlap nadmerne masturbuje, tak mu to škodí. Všetko s mierou ... :)

Jirka (Út, 13. 3. 2012 - 20:03)

Já myslím, že příliš...To máš Honzo pravdu, že si pak chlap ženskou nehledá, protože si to udělá daleko líp a přesně dle svých potřeb sám. To taky znám ze svých zkušeností, proto hodně onanuju. Ale s erekcí problém nemám, spíš naopak. Ale je fakt, že si nejlíp užiju já a já :-)

Honza (Út, 13. 3. 2012 - 19:03)

Já myslím, že příliš častá onanie rozhodně není dobrá. Chlap zpohodlní a ani si nehledá ženskou. Já to znám moc dobře ze své zkušenosti. A problém s erekcí to určitě způsobuje.

carlos (Út, 13. 3. 2012 - 13:03)

Co to tady pořád řešíte?? Každej ať si onanuje jak chce a škodlivé to není. Kdysi se účelově psalo, že to škodlivé je. Ale to už je opravdu hodně desítek let. Zvlášť mladí muži musí onanovat oběcně často, protože mají nesmyslně vysokou hladinu testosteronu (většinou těch letech plně nevyužitou na sex se ženami) Většina semene končí při onanii kdesi..

Reklama

Přidat komentář