Reklama

Častá onanie

Prorok (Pá, 11. 7. 2008 - 21:07)

Luky, nebudeš impotentní, jen se ti možná bude víc líbit honění než soulož, jinak je to docela normální a netrap se tím, ale jestli už nepůjdeš spát, dostaneš na prdel :o))))

Luky (Pá, 11. 7. 2008 - 21:07)

nebudu impotentní že ne?

toor (Pá, 11. 7. 2008 - 17:07)

Báro...ta moje po dítěti taky neměla chuť na klasickej sexík,ale honili jsme pořád jako o život...a ted v létě mě dokonce dohání v nadrženosti a často honíme spolu....to je pak pokoukáníčko,ona mastí svojí kundičku a já svýho ptáka a díváme se přitom na sebe,je to fakt nádhera a většinou se pak ještě i pomilujeme....

Dandys (St, 9. 7. 2008 - 20:07)

Lukáši ty dobytku je ti 13 a už tady šmejdíš.Věkem to asi nebude,já jsem stříkal už v 11,ale existuje něco čemu se řiká suchej orgasmus,čet jsem někde,že to může mít chlap celej život.

Luky (St, 9. 7. 2008 - 12:07)

je mi 13 a už asi 5 let onanuji téměř denně.Ještě nestříkám a chi se zeptat je li to tím,že moc často onanuji nebo věkem?

BÁRA (St, 9. 7. 2008 - 09:07)

Hary proč se omezovat vždyť je to krásný,když máš na to klid,tak hoň a hoň.Víš co je chlapů který maj opačnej problém a to jim ani není přes padesát.

Hary (Út, 8. 7. 2008 - 21:07)

Tak už jsem si myslel,že jsem snad úchyl a nemocnej,že je to nějak špatně.Já na to mám chuť stále a poslední dobu denně a to je mi už přes padesát.Někdy mám dojem,že je to už snad zvyk či co ? Hm, kulatina stojí statečně a někdy i když zrovna nechci:(
nevím,zda se mám omezovat,nebo to nechat přírodě? :)

Luboš (Út, 8. 7. 2008 - 17:07)

Nevím, kolik je Vám let, ale řekl bych, že buď závidíte, nebo máte předpotopní názory a znalosti. Petře já onanuji od svých 14 let, to jest asi tak 15 let a zatím ničím tím, co tu popisují určití lidé netrpím. Takže, když mám chuť honím, když ne, tak ne. Taky jsem dříve myslel, že je to moc, když několikrát denně i třeba 6x je moc, tak jsem to hodně omezil a pár týdnů jsem byl v "celibátu" :-), a vedlo to k tomu, že jsem pak spíš ztrácel chuť - :-(. Poradím Ti to samé co radím kamarádovi, který je o pár let starší než-li Ty. Hoň a když budeš mít štěstí, bude Ti honěno! ahoj a ať Ti stojí kulatina....

BÁRA (Ne, 6. 7. 2008 - 12:07)

čau Jardo,já mám taky pořád choutky,je mi 28 a chuti přibývá,čekala jsem že se to po porodu změní a že ze mě bude ta mamina,kterou věčně bolí hlava,ale je to naopak,jak si to deně neudělám aspoň sama tak se mnou není řeč a jsem nervozní jako pes,tak tomu předcházím pravidelnou onanií doplňovanou divokým sexíkem a je mi fajn.

vytrvalec (Ne, 6. 7. 2008 - 01:07)

Já bych také potřeboval nějakou náruživou přítelkyni. Onanuji rovněž každý den a to většinou třikrát. O víknedu ovšem i osmkrát či devětkrát za den. Už nevím co s tím, jsem tak strašně nadržený. Asi se nechám vykastrovat.

jarda (Ne, 6. 7. 2008 - 01:07)

ahoj Báro tu tvoji náruživost bych bral já honím taky několikrát denně ať sám nebo před manželkou ona takovou potřebu nemá bral bych utíkat před ní do práce, ale nevím jak často by to muselo být, aby k tomu došlo je mi 32 a už 20 let je to stejné chuti neubývá

Luk scorpion (Čt, 26. 6. 2008 - 22:06)

hulte onanujte užívejte si života dokud ho máte takoví jaký je

Hele Ignacie (So, 3. 5. 2008 - 18:05)

máš ty na světě vůbec nějakou radost?Klasik říká,že co je přirozené,je mravné.Je určitě lepší doma onanovat,než obtěžovat mladé chlapce,což je jak víš oblíbený sport některých vysokých funkcionářů církve.Obzvláště v Americe.Papež se kvůli tomu při své návštěvě omlouval.Čili co z toho plyne?Vy tzv.meče pravdy žijete nezdravě,nepřirozeně a zřejmě vám to leze na mozek.Morálka a ujetost jsou dva rozdílné pojmy.Tam bys měl asi začít.A proč nepracuješ?To by se Bohu asi taky nelíbilo.Nebo nelíbí.Myslím,že málokdo z nás má rád darmožrouty.Myslím,že bys se měl zaměřit na jiné stránky.A třeba se zapojit do diskuse,jak to udělat,aby na světě bylo co do huby.Když USA už takhle kurví obchod s rýží.

IGNACIUS R.-meč (So, 3. 5. 2008 - 17:05)

ONANIE JEST ZDRAVÍ ŠKODLIVOU!
------------------------------
Pokud se uspokojujete sami i vícekrát denně, rozhodně si tím uškodíte.
Nadměrné sexuální vyčerpání oslabuje podvěsek mozkový, který ovlivňuje paměťové schopnosti. Negativně je také ovlivněn i krevní oběh, látková výměna a celkové tělesné zdraví jedince. Sexuální vyčerpání a nadměrná sexuální posedlost se může také projevit i v oblasti psychiky. Dotyčný má tendenci k pomalejšímu myšlení, chybí mu ctižádost, je deprimován a má sklon se izolovat.
Rozhodně doporučuji jiné aktivity,nejlépe duchovního rázu.

Nechť k nebi stoupá z vašich retů tichá modlitba:

Bože, můj Pane!
Prosím Tě o milost,
aby všecky moje úmylsy,
věškeré mé jednání
a všechny mé skutky
směřovaly čistě ke službě a chvále
tvé božské Velebnosti.
Amen.

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

BÁRA (Pá, 2. 5. 2008 - 22:05)

toor to je super,taky by se mi to líbilo,já to neznám,jsem asi až moc náruživá a tak mi ten můj občas rád utíká do práce,jenže já se nedokážu dívat na chlapa jak si honí ptáka,musim mu pomoc,ach jo já se polepšim.

toor (Čt, 1. 5. 2008 - 18:05)

Onanování zdar,mám s přítelkyní bezproblémový vztah a sex.život.Je mi 35 a mám větší potřebu takže denně honím.Dokonce mě to i víc baví než klasickej sex.Přítelkyně o tom ví a snaží se mi ho honit co nejvíc sama nebo a to je pro mě ze všeho nej. se dívá jak honím sám a nechá si stříkat semeno na prsa nebo jinam...Honím vždy ráno a večer 1-2 krát,sex.styk je bonus,kterej doplňuje moje honění....

jan (Ne, 20. 4. 2008 - 16:04)

To je úsměvné, když mi bylo taky tak 16, tak jsem se snažil odvyknout masturbaci. Myslel jsem si, že je to něco špatného. Blbost! Začal jsem asi tak ve třinácti a od té doby onanuju dodnes (je mi 24). Nejdýl jsem vydržel asi tak měsíc "abstinovat". Hoň dál, kdykoliv budeš chtít, uvolníš tím napětí a hormony - aspoň nebudeš mít beďary :)

dena (Ne, 20. 4. 2008 - 13:04)

no tyy vole :) to ste teda prehnala Kelisova :)

Alexandr (Ne, 20. 4. 2008 - 06:04)

sodoma komora velebnosti

Anonym (Ne, 20. 4. 2008 - 02:04)

A Ignacius by neměl zapomínat, že pohané budou méně biti, protože neznají vůli Otce. Proto je lepší s nimi mluvit i jazykem, kterému budou rozumět.
Hůř jsem na to já, který pravdu zná. Oni snad mohou být ospravedlněni i na základě svojí nevědomosti a ať se tak stane, je-li to vůle Pána, abyste i oni mohli spatřit Boha a poznat pravdu. Poprosím tedy i za vás bezvěrce. Snad nakonec neskončíme v Belzebubově rajónu.
Já si jenom myslím, že člověk má na víc, než chovat se jako zvířátko, i když to třeba nejde hned.

Reklama

Přidat komentář