Reklama

Muž v dámských botách

Jakub (Čt, 13. 4. 2017 - 15:04)

Moc pěkný botičky,...Na to, že jsou od Deichmanna tak jsou luxusní. Doufám, že je udělají ještě v černém laku :-)

... (Út, 11. 4. 2017 - 18:04)

Tady je na ně...Moc pěkný botičky, krásně vysoký...to bude pohodička, závidím

Jakub (Út, 11. 4. 2017 - 15:04)

Tady je na ně odkaz.
https://m.deichmann.com/DE/de/shop/damen/damen-uebergroessen/00000001487471/Spangen*Pumps.prod?filter-heel=fv_heel_high&fromCategoryDetail=true

Jakub (Út, 11. 4. 2017 - 09:04)

Když už jste u těch pásků přes nárt tak mi akorát dorazily také nové botky. Hledám nějaké kumpány(nejlépe pár) co by si v Praze vyrazily ven. Také s párem nebo můžu sólo ;-)

Neli (Po, 10. 4. 2017 - 15:04)

Nasel jsem na internetu, jsou to dámské vycházkové boty ara 12-36370-06-245,mam je ve velikosti 42.

Neli (Po, 10. 4. 2017 - 12:04)

Od firmy ara. Ale název zboží nevím. Nedostal jsem k tomu originální krabici

Informator (Ne, 9. 4. 2017 - 14:04)

Právě teď jedu vlakem do...Neli: Odkud ty botky máte? Ať máme představu.

Vláďa (Pá, 7. 4. 2017 - 17:04)

Nosim v létě baleríny, protože jsou stylový, pohodlný a zároveň prodyšný, no reaguje jak kdo. Loni cestou z pláže ještě nákup a kolem přihlížející otec s dětma zažili Vánoce, jak se z toho tak veselili. Možná dodržují veškeré správné normy a nařízení a jsou tak spokojenější ve svym výběru.

Neli (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

Právě teď jedu vlakem do práce, a mám obuté baleríny stříbrné barvy s páskem přes nárt. Chodím v nich už druhý rok, protože se dobře nosí, a nikdo si toho moc nevšímá a když jo, tak je mi to jedno.

Jakub (Út, 4. 4. 2017 - 20:04)

Aby mi doma chodil muž v...Helčo, jak jsi přišla na to, že si k nim čicháme a honíme si u toho ptáka ? Zase jedna slabomyslná co konstruuje neexistující teorie. Jsou i ženy co se jim to líbí a nebo jim to alespoň nevadí ;-) . To můžu klidně napsat, že ty jsi ta co prodává propocené kalhotky a ponožky fetišistům :-D
Chodím v nich normálně jako chlap. Zadkem nekroutím a zelí také nešlapu. Ve většině případů se nikdo ani nevšimne a s negativní reakcí jsem se ještě nesetkal. A lepší je to určitě, když je den a všude plno lidí....

... (Út, 4. 4. 2017 - 18:04)

Aby mi doma chodil muž v...Doporučuju kouknout se na film Teorie tygra a potom se zamyslete nad tím, co lidi spojuje a rozděluje. Každý strůjcem svého osudu a ať si dělá to, co je mu příjemný. Někdo holt má rád boty na podpatku. Na serverech ve světě se takové pánské boty už nabízí a prodávají.

Mmsk (Po, 3. 4. 2017 - 15:04)

Aby mi doma chodil muž v...To jako kdyz se nam libi neco pro muze dnes zakazany sme hned fetisisti? Pak zensky sou fetisistky na kalhoty ktere meli jeste pred 100 lety jen muzi hezky zensky vy uchylacky vsechny skoro

helča (Po, 3. 4. 2017 - 12:04)

Aby mi doma chodil muž v dámských botách, čichal k nim a ještě u toho honil ptáka to bych nesnesla letěl by z domu.

..... (Po, 3. 4. 2017 - 11:04)

Taky to chce v nich ale umět...chce to cvik. Povolit se v bocích, zkratit krok, nechodit jak na pařezy a zvolnit tempo. Vysledky se dostavi...

Lukáš (Ne, 2. 4. 2017 - 14:04)

Taky to chce v nich ale umět chodit. Jak to vlastně děláte? Chodíte normálně mužskou chůzí, nebo chtě nechtě napodobujete chůzi ženskou s kratšími kroky?

.... (So, 1. 4. 2017 - 11:04)

Kto nema koule nato von...Přesně tak jak píšeš. Lidi se podívají a nic neřeší. Občas se nějaké mladé holky zasmějí, ale to se spíš smějí vlastní blbosti. Nosím pravidelně ven kotnékové kozačky na klínku asi 8 cm, pod kalhotama jsou částečně schované a nikdo si toho moc nevšímá. chce to botky spíš nenápadné než lodičky na jehle. Tak hurá do toho..

Mmsk (So, 1. 4. 2017 - 11:04)

Jak přijímá veřejnost...Kto nema koule nato von nepujde ve dne tvoje smula ale s tim nic neudelas. A co nato spolecnost? Bosim max 5.5cm podpatku na kozackach a mlade holky o par let mladsi nez ja se smeji. Vetsina ani nevsima a tech par chlapu co si vsimlo jako spoluzaci na vejsce tak chvali ze mam vlastni styl a libi se jim to. Minule v lidlu jsem slisel 2 chlapy vedle mne ze ten ma guraz a hledeli jak vymlety takze jestli nekto ma neco proti tak bud drzi hubu nebo nikto takovy me jeste nepotkal

Anonymní muž (So, 1. 4. 2017 - 00:04)

Jak přijímá veřejnost mladého chlapa v lodičkách? Včera v noci jsem se byl projít v nich, aji v celkem vysokých cca 12 cm s platformou, a styděl jsem se, díval se okolo kam můžu jít, kde nikdo není atd. Je nutno napsat, že člověk k tomuto musí být alespoň trochu pod vlivem alkoholu, jinak to nedá. Za dne bych rozhodně nešel.
Problém asi je ten, že jsem nikdy neměl žádný vážný vztah s holkou, tak tímhle si to asi nahrazuji. A s jistotou můžu říct, že jsem heterosexuál. Slečnu bych chtěl, ale nedaří se..

Vašek (Pá, 29. 6. 2018 - 10:06)

Ahoj. Mám k mužům v...Napiš na email: [email protected] také mám tuto zalibu v dámských bitech (lodičky, kozaćky) většinou na jehlovym podpatku. Výměnili bychom par vět.

Debil (So, 18. 3. 2017 - 13:03)

Ačkoliv jsem muž tak již...Já miluju kozačky ty vysoké sexy

Reklama

Přidat komentář