Reklama

Muž v dámských botách

franta (Ne, 8. 11. 2015 - 15:11)

Vaše tlapy se do dámských...to mi řekni, co je na těchle botách ženskýho

http://ws2-media4.tchibo-content.de/newmedia/seo/b2d4e6af09df1df3/kozene-kozacky.jpg

! (Ne, 8. 11. 2015 - 12:11)

Ty zas tomu rozumíš jak koza petrželi!

Hogo Fogo (Ne, 8. 11. 2015 - 05:11)

Vaše tlapy se do dámských bot nevejdou. a chodit v tom mezi lidi to je ujeté.

jaryna (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

Jako unisex vypadá spousta...já mám radši na širším podpatku a výška cca 5cm.

vezekmin (Čt, 5. 11. 2015 - 13:11)

Jako unisex vypadá spousta bot v dámském oddělení i u nás. Je třeba jenom trošku hledat. Nejlíp vypadají na nízkém klínku.

jaryna (Čt, 5. 11. 2015 - 08:11)

Pre toho co tu pise ze muzi...Máš pravdu na zahraničních webech jsou tyto věci označované jako unisex, tudíž jak pro ženy tak muže. Já nejradši nosím kozačky na cca 5cm vysokém podpatku a širším s výškou kozaček až pod kolena.

Mmsk (Pá, 30. 10. 2015 - 23:10)

Pre toho co tu pise ze muzi nesmu zenske veci tak sa pytam ake zenske, podla toho co som si potvrdil aj na zahranicnych weboch cizmy kabaty puncochace nohavice su povodne muzske a unisex boli podpatky a saty skuste si zistit co sa dakedy nosilo a uvidite a nie tu kecat a to spajanie gay trans a podobne do jedneho dany clovek asi nema prehlad co tie pojmy znamenaju tak ich radsej nepouzivaj

Hmmm (St, 28. 10. 2015 - 18:10)

Chci tě mrdat v těch...Hhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmm

Lásko,máš pravd (St, 28. 10. 2015 - 17:10)

Máš pravdu Dušane. Dnes...Chci tě mrdat v těch dámských botách do prdele a pak mě doděláš i s polknutím do tvý huby!

vezekmin (Út, 27. 10. 2015 - 17:10)

Máš pravdu Dušane. Dnes jsem byl u přítelkyně (je starší než já)v lodičkách tak jak se říká na čumendu. Tolik chvály jsem ještě neslyšel. Ne tiše, ale pořádně nahlas říkala něco o nespravedlnosti...moc se jí na mě líbily...

Dušan (Út, 27. 10. 2015 - 14:10)

Proč by měl být chlap na podpatcích úchyl!? Ženské si vše pánské přivlastnili!. I boxerky jako spodní prádlo. Dejme tomu, že chlap na jehlových podpatcích ne, ikdyž je občas taky obuji, ale široké 3 a více cm podpatky? Taky se mi nelíbí rifle, ale nikoho za to neodsuzuji. Ať si každý nosí, co chce.

vezekmin (Út, 27. 10. 2015 - 06:10)

Cau pisne nekdo jsem Simca...ahoj Simčo...odkud jsi

Ey (Út, 20. 10. 2015 - 21:10)

.Cau pisne nekdo jsem Simca muj tel 737038673

nerozumím (Po, 19. 10. 2015 - 18:10)

poslat na bojiště do...Jen chlap bez ženského doplňku v šatníku podřeže či vodpráskne někoho v Sýrii? Nu, buď hrdej, nemáš na co:-). Už jsi někoho oddělal, machírku :-)?

Milan (Ne, 18. 10. 2015 - 16:10)

Samozřejmě, že...Ne, nevykoupil :) zatím ještě proháním lodičky. Naštěstí mám velikost 43, ale vejdu se dobře do 42 a někdy dokonce do 41, ale to už trpím. Baleríny skoro nenosím, protože miluji podpatky, ale na kolo baleríny, to je výborný nápad, to musím vyzkoušet.

Už něco pamatuji a přes všechny ty prudiče, co si tady léčí mindráky jsem rád, jaká je doba, protože za komančů to bylo mnohem horší. Tenkrát procházka na podpatcích, to byl adrenalin, skoro pokaždé jsem potkal někoho, kdo okamžitě alarmoval SNB. Ještě že nebyly mobily :)

Milan (Ne, 18. 10. 2015 - 14:10)

Tato diskuze, byla založena na téma "MUŽ V DÁMSKÝCH BOTÁCH".Bohužel se zde moc nediskutuje, což chápu, ale hlavně se neustále odbíhá od tématu. Buď se sem vetře nějaký hloupý provokatér, nebo se mluví o gramatice. Navrhuji lidem, kteří milují vysoké podpatky a dámské boty, ať ženy nebo muže, aby se nenechávali strhávat do odbočujících a hloupých debat. Pokud budeme debatovat s lidmi, kteří odsuzují dámské boty na mužích, tak to bude stejné, jako když se budeme snažit naučit hluchého hrát na housle.
Po náročném pracovním týdnu si dnes užívám na 12,5 cm podpatcích a co vy?

??? (Ne, 18. 10. 2015 - 10:10)

Určitě se najde nějakej hnidopich, kterej bazíruje na takové drobnosti a přitom mo utíkají důležité věci. Jsou lidé kteří se chytají všeho jako hovno košile! Jenom se divím, že máme ustav pro Jazyk český a ten akorát vymejšlí samé kokotiny jako ,,Česko" a podobně! Už dávno měli náš jazyk zjednodušit sjednotit jako je psaní něčeho a čtení jiného. Akorát to vše jenom komplikují a nedivím se cizincům, že jen kroutí hlavama! Hold dej volovi funkci a vymyslí.........

Jarda (So, 17. 10. 2015 - 22:10)

Jsem zvědav, jaká bude reakce, třeba i na mou pravopisnou chybu

Jarda (So, 17. 10. 2015 - 22:10)

Děkuji všem těm, co mají slova jen plné nenávisti, že již tu nebudou prudit a urážet. Kdybyste byly tak hodní a založili si téma s názvem třeba Blok plný urážek a tam včechny co vám vadí pěkně slovně napasaly, tak by to bylo od vás moc milé, ale nato asi nemáte, tak urážíte tam, kde je to nejsnadší.Tady, ale chtějí příznivci dámských bot vést slušnou debatu na dané téma

Mrdolíne! (So, 17. 10. 2015 - 16:10)

Emo bych urazil, těm se...Kouříš i čůráky a necháš se prcat do prdele?

Reklama

Přidat komentář