Reklama

Muž v dámských botách

Chlapa v dámský (So, 17. 10. 2015 - 16:10)

nakopat do prdele!Třeba zažije nejbáječnější orgasmus v životě!

P:S.-Chlap v dá (So, 17. 10. 2015 - 09:10)

se sice rajcuje tím,že strká svoje chlupatý hnáty do dámských bot,ale z pohledu normálních lidí,včetně žen je to k smíchu a ten termobuk si neuvědomuje nebo nechce připustit,že se tak vlastně z pohledu drtivé většiny občanstva ponižuje a zesměšňuje!

Chlap v dámskýc (So, 17. 10. 2015 - 09:10)

Je buďto totální buzna,transka a nebo cuckold!A nebo všechno dohromady!P.S.Chtěl bych vidět ženskou,která by chtěla bejt provdaná za takovýho kripla!To jedině,že by z něj ždímala prachy a vesele si prcala s normálním milencem,respektive chlapem!

''' (So, 17. 10. 2015 - 08:10)

Atakoví idioti jako jsi ty taky! Aby se ta blbost už jednou konečně přestala šířit!

mjjk (St, 14. 10. 2015 - 02:10)

Ahoj, někdo z Brna? [email protected]

Dušan (So, 19. 9. 2015 - 15:09)

Myslíš, že se kanady prodávají na vys. podpatcích. Hned bych je bral.

Milé transky! (So, 19. 9. 2015 - 09:09)

Choďte radši v kanadách!

peter (Pá, 18. 9. 2015 - 20:09)

Manzelka dnes upratovala botnik a nazbierala dve tasky topanok odsudenych do kontajnera, takze si mozem s nimi robit co chcem. Dnes som bol vyniest kos v jej starych drevakoch, super pocit. V taske su balerinky, letne slapky, lodicky a drevaky. Takze si idem uzivat s nimi. Vyhodou je to, ze mame pomaly rovnaku nohu. Ona nosi 40-tky a ja mam 41, takze super.

petr (Čt, 10. 9. 2015 - 12:09)

Taky chodím rád na vysokých podpatcích. :-)
Mám už nejrůznější druhy i extrémně vysoké. . Začínám toužit jít za bílého dne venku, ale spíš s někým.
Rád pokecám - [email protected] Díky

marram (Út, 4. 8. 2015 - 09:08)

Jelikož mám velikost 11 tak balerínky nakupuji v obchodech s nadměrnou obuví.
www.maxibota.cz v Praze mají kamenný obchod-velice ochotné prodavačky a ničemu se mediví když si zkoušíte dámské boty.
www.maxam.cx v Brně taktéž mají kamenný obcho kde lze vše vyzkoušet.
Balerínky jsou sice dražší, ale kvalitní (firma Gabor).

Informator (Po, 3. 8. 2015 - 18:08)

TK: Můžeme znát vašeho dodavatele?
marram & TK: Vypadá to tak jako byste se snažili vrátit do pánských botníků a šatníků něco, co muži před staletími nosili, a dnes si to ženy zprivatizovaly.

marram (Pá, 31. 7. 2015 - 19:07)

Taky chidím v balerínkách,kraťasích a když je ráno chladno přidám punčocháče.

TK (Út, 28. 7. 2015 - 19:07)

Ahoj, co jsou baletky?...Balerínky, takový jednoduchý piškoty podobný na cvičení. Pohodlné na řízení, na chůzi v létě na nákupy. Největší údiv byl na zámku, vyvoraná myš hadr. Ale koukaly mladý kočky a měly baleríny všecky. Sem se dost bavil. U náměstí si všimnul i nějakej mlaďas co se vedli s mladou.

MIra (Po, 27. 7. 2015 - 22:07)

Byl jsem v baletkách na...Ahoj, co jsou baletky? Myslíš balerínky nebo takové ty botky s extrémním podpatkem, ve kterých se chodí po špičkách?
Jinak fajn, ať je nás více takových. Holky chodí v pánských botách normálně, tak proč by to nemohlo jít i naopak.
Já střídám balirínky Crocs a takové "oxfordky" od Mel (Lemon). Občas někdo koukne, ale nikdo nic zatím neříkal.

TK (So, 25. 7. 2015 - 09:07)

Byl jsem v baletkách na nákupech a jedna dcerka upozornila maminku, aby se podívala. A ta se pak nenápadně točila aby viděla. Jinak normálka.

xxxx (Ne, 19. 7. 2015 - 23:07)

Mám podobnou zkušenost.Manželka pracuje ve vykřičeném domě a někdy, když ji vezu do práce, tak si vezmu tanga a kozačky nad koleno a dám řeč s jejíma kamarádkama a mnohdy bych moh mít i něco s muži. Ty boty něco do sebe mají.

§§§ (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

To se nediv, okamžitě vycítily tvrdou konkurenci!

Jarda (St, 15. 7. 2015 - 21:07)

Již několikrát jsem slyšel, že kozačky nad kolena jsou pro ku..y, neodolal jsem této myšlence a koupil si kozačky nad koleno, když jsem v nich šel okolo vykřičeného domu, nebo nějaké lehké ženy, byly docela zajímavé pohledy až vykulené oči těchto žen. Docela příjemné pohledy nebo výrazy

Hanz (Ne, 28. 6. 2015 - 07:06)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Transvestic_fetishism
Pro mě za mě,ale at si chodí každej v čem chce..

franta (So, 27. 6. 2015 - 22:06)

Takže jsi vlastně...HANZ jaká sexualní orientace je transvestita podle tebe

Reklama

Přidat komentář